Фон дьо тен - покривен за мазна кожа

  • 4 893
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 010
Мили мами кожата ми е мазна, проблемна с белези от акне, на всичкото отгоре е и чувствителна. Моля Ви препоръчайте ми фон дьо тен подходящ за мен.  Laughing
Е естествено и на добра цена!  Wink

# 1
  • Мнения: 1 028
Аз едно време много се плесках с такива работи като тинейджърка по същата причина като теб,обаче с времето преминаха,особено след раждането като се пречисти кръвта.Но чат-пат си слагам щото ме кефи как по-друго става лицето,и от многото в3сякакави скъпи марки които ползвах,най съм доволна от ФДТ с матиращ ефект на "Ейвън" струва 6.50 и без пудри разни не ми лъщи лицето.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 298
Мисля, че от средния клас козметика, Ideal Balance na L'oreal, е от най-добрите за мазна или смесена кожа.... но пък не е много покривен...

# 3
  • Мнения: 5 317
и аз съм за-Ideal Balance na L'oreal.

# 4
  • Мнения: 1 708
Аз ти препоръчвам фон-дьо-тен за комбинирана кожа на Орифлейм.Много е хубав и поради факта че действа антибактериално. HugРедовната Цена му е 10.9 лв.Ако не бързаш можеш да го вземеш когато е в промоция. newsm10
Можеш на отделните петънца да слагаш коректор със същия цват,който е под формата на стик и се нанася върху фон-дьо-тена като леко се разнася с пръсти.

# 5
  • Мнения: 2 241
На Виши един ФДТ - Аератен (защо не ми излиза латиницата newsm78) е много покривен, прекалено за моя вкус, но може на теб да ти пасне.

Има го в два варианта - за суха и за мазна кожа, аз ползвах втория.

Не е от най-евтините - около 25 лв.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Най-добрия покривен ФДТ е на Макс Фактор-Ластинг Перформанс със силикон.Заличава перфектно белези и акне и е много подходящ за мазна кожа.Силно го препоръчвам!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз навремето като бях пубертет имах много проблеми с кожата. Тогава започнах и да се мажа с ФДТ. Отидох в една парфюмерия и ми препоръчаха един на Ив Сен Лоран за мазна кожа специално - адски съм доволна. Кутията като я отвориш и вътре е разделена на 2 части - с едното мазило се мажеш за основа и да ти подсуши кожата , а с другото за да направиш корекцията и да си изравниш тена на лицето. Страхотен е!!

# 8
  • Мнения: 3 010
А някой ползвал ли е на Rimmel Stay Matte? И имаше един на  Jade???

# 9
  • Мнения: 582
И мойта кожа е мазна. По принцип не се мажа с нищо, но случайно пробвах при една приятелка ФДТ на Ейвън, адаптиращ се към тена на кожата и съм супер очарована. Просто е върха! И сякаш има лечебен ефект, з/то като се намажеш сутрин и си имал някаква пъпчица, до вечерта е коричка, махаш я и все едно нищо не е имало Wink

# 10
  • Мнения: 5 317
на Rimmel съм имала 4ервило,сенки и лак,но не сам доволна.

# 11
  • Мнения: 3 010
И мойта кожа е мазна. По принцип не се мажа с нищо, но случайно пробвах при една приятелка ФДТ на Ейвън, адаптиращ се към тена на кожата и съм супер очарована. Просто е върха! И сякаш има лечебен ефект, з/то като се намажеш сутрин и си имал някаква пъпчица, до вечерта е коричка, махаш я и все едно нищо не е имало Wink

Ееее ама ти каква реклама му направи на този. Да ти кажа честно, аз преди време ползвах един на AVON, с успокояващ ефект, много ми допадна, направо беше правен за мен, изхабих 2 опаковки до момента в който смениха нещо там в него /което се оаза фатално/ цвета му сега също е различен и много се разо4аровах.

# 12
  • Мнения: 464
neutrogena skin clearing oil free..перфектен е за мен- мазна кожа и проитв акне също. http://www.neutrogena.com/CosmeticsDetails_1.asp

Общи условия

Активация на акаунт