Плача, ама много плача

  • 2 766
  • 25
  •   1
Отговори
Привет на всички!
Монго ми е трудно да започна каквото и да е било в днешния ден, но искам да Ви сподяля какво трябваше да изтърпя изминалия 07.11.2005 г.
В този хубав и слънчев ден отидох на поредния ми преглед при моят лекар които е и ирисов диагностик ( моля стига сте се смяли, Embarassed), направи ми поредното изследване и какво констатира, или бременност или някакво растящо образование. Той заложи почти всичко на бременноста, а пък аз бях абсолютно сигурна че не е. Накараме да си направя тест и днес отново да отида при него. Ами да направих го и той съответно отрицателен цяла нощ сълзи,сълзи,сълзи, силна мъзка прегръдка в която съм и заспала. Е това е. Днес искам не искам отивам пак при него с новината, а между другото се обадих и на моят стар гениколог който ми прави 2000 г. лапароскопията - д-р Нецов той се опита по тел. да ме увери че тестовете не винаги са най доброто ( да така е) затова към 18:00 ч. отиван на видеозон. Ох за бременост съм сигурна че няма по скоро ме притеснява вероятността за туморно образование - незная толкова съм съкрошена, дори сълзи вече не ми останаха да се говорим за вяра или надежда. Сигурна съм в думите на Нецов които ще ми каже отново лапароскопия, - НО ДОКОГА С ТЕЗИ ОПЕРАЦИИ Stop

( Днес ми е 46 ден от началото на м., гърдите непоносимо и болезнено голями, Б.Т. от 7 дни 37' C, този месец почти неуспях да проследя овулация)

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Меченце, тестовете наистина не винаги са акуратни.
Изчакай днес ехографа и не мисли лоши неща предварително.
Успех Hug

# 2
  • Мнения: 7 718
Мече, стискам палци. Тестът нищо не означава, както отрицателния, така и положителния.
Всичко ще е наред. Laughing

# 3
  • Мнения: 1 029
Миличка,стискам ти палци и аз!Не мисли лоши неща предварително!Изчакай да те видят! Hug

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравей мила,
Ужасно съжалявам за състоянието в което се намираш, но моля те -  успокой се и спри да се шашкаш Stop
Може доктора- ирисолог да не е съсвсем прав - дори  и да е много добър newsm78
Вземи още поне 1 , че дори и повече мнения /имам предвид на лекари/ и нека ти поствят диагноза - какво е това "или бременност или някакво растящо образование" - според мен доста непрофесионално. Мисля, че трябва да отидеш на гинеколог, както си решила. И спокойно - каквото и да е по-добре да е ясно за да може да се лекува правилно и навреме. Пък може и теста да не е в час.
За лапарото те разбирам - и на мен в края на месеца ми предстой лапароскопия и аз съм притеснена, но пък казват че не е толкова страшно, освен това не е сигурно че ще ти се наложи.    Wink
Още веднъж - спокйно, стискам ти палци - всичко да е наред.
Успех! newsm10
 

# 5
  • Мнения: 1 320
Мече, не плачи, успокой се!
Твоят лекар, колкото и добър ирисов диагностик да е...все пак, ако това беше чак толкова ъъъъъъъъъ, достоверно, традиционната медицина щеше вече да е умряла. Не искам да превръщам темата в спор "за и против традиционната медицина". Само се успокой и изчакай ехографа. Много хубаво, че си решила да се прегледаш.

# 6
  • Мнения: 479
Мече, и аз веднъж ходих на ирисодиагностика и честно казано ми звучеше така все едно съм при врачка. "Може да имаш това или онова, предразположена си към еди какво си, имала си проблем с незнам какво...."  И ако кажеш, че си имала някакъв проблем - "Мдаа... и аз виждам тука такова нещо...."
Не, че отричам ирисодиагностиката, но на мен не ми позна нищо от предишни заболявания /аз нарочно давах донякъде подвеждаща информация, за да видя доколко е добър този метод за диагностика.... Twisted Evil/. Е да ти кажа, въобще не се връзвай, иди на ехограф да те видят лекарите и не се притеснявай излишно.

# 7
Благодаря Ви за утешителните думи и разбирането, сега отивам да съобщя резултата на доктор ирис, после ще изчакам и видеозона, едва утре ще ви кажа как се разиват събитията, а до тогава ако не ми се пукне сърчицето дай боже да преборя ситуацията. Хей от цялото си хистерично състояние съвсем забравих празника ако си имаме в клуба именици е хайде да им е честито, пък за подаръци да получат голями тумбаци  Praynig

# 8
  • Мнения: 4 399
Meche, успокой се и не плачи! И тестовете не са задължително вeрни, а и лекарите правят грешки. Той как го установи това растящо образувание? С ирисова диагностика или по по-надежден път. И кой е казал че всички обраувания са задължително туморни? Опитай се да гледаш малко по-оптимистично, а не да си представяш най-лошото. Най-лошото е и най-малко вероятно в тоя случай. Сега се зареди с търпение и си изчакай прегледите. И дано причините за притесненията ти да се окажат абсолютно неоснователни!

# 9
  • Мнения: 1 612
Не плачи миличка!
Просто отиди да видиш какво ще покаже видеозона. Пак може и кръвен тест да си направиш.
Нищо още не е загубено.
Не мисли за най-лошото.

# 10
  • Мнения: 7 640
може пък да ти е още рано за тест, щом от 7 дни ти е повишена БТ, недей да плачеш. Опитай да се успокоиш, стискаме палци за 18ч Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 951
Стискам палци zа видеоzона и да кажеШ после какво е станало.
И честит имен ден  Grinning

# 12
Сега се връщам от "д-р ирис" въпреки смотания тест той продължава да твърди за бременност. Неговото становище е или кухо яйце или извънматочна или много ранна, посъветва ме да отида на гениколог и кръвен тест със сигурност изключвал нещо злокачествено. До 18 ч. ще ми се пръсне сърцето, имах си сега да е извънматочна,ох ще се опитам да не се шашкам да кажа че няма да го мисля само ще Ви излъжа сега отивам да изпия едно кафе колкото и противопоказно да е в този момент ми липсва изключително много фитнес залата.Хайде момичета ще се появя след кафепиенето и релакса. Хей обичам Ви колкото и извратено да звучи.

# 13
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Меченце, честно казано не вярвам на такива може да е това, може да е онова без преглед.
Виж какво ще ти кажат довечера на прегледа, ако трябва иди утре и си направи кръвен тест.
Успокой се малко и докато не се изясни какво е моят съвет е да не ходиш повече при този лекар, защото ще рухнеш психически.

# 14
Ок! Обещавам че ще слушам Blush

Общи условия

Активация на акаунт