Искам нова четка за коса!

  • 3 528
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
И не мога да си намеря #Cussing outОбиколих града - само боклуци.Косата ми е ужасно гъста, не мога да я реша с какво да е, защото вкарам ли обикновен гребен вътре - няма изкарване SadТрябва ми качествена четка, материалът е без значение - и пластмасова съм ползвала, ама беше един път!Препоръчайте ми нещо...А вие с какво си решете косата?
П.П.Не е проблем и да препоръчате нещо от софийските магазини, аз често пътувам, тук просто се отказвам да търся!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 634
Знам какво ще ти свърши работа и какво да ти препоръчам, ама нямам никаква идея откъде да си купиш такава четка.
Ще се наложи да съм многословна, а и ще използвам темата да питам някой знае ли къде може да се намери такава четка.

Та...
Имам аз една четка за коса с която не мога да се разделя от години. Стара е вече и си заминава, а аз аналог не мога да намеря.
Понеже е вкъщи не мога сега да ви кажа името/марката, която пише на  нея. Дано се сетите по обяснение.

Тази марка четки и гребени едно време много се рекламираха в шоу "Невада" Crazy Цената им по това време беше между 4-5лв(тогава това не бяха малко пари). Имаше ги в много магазини, сега където и да вляза гледам за тях и не намиорам. Има копие на гребените! но не са същите. Самите гребени представляваха различна широчина и накрая връхчетата им оцветени в някакъв цвят(например бял) и после на най-крайната част на върха червено малко топченце.

Четката за коса е на същия принцип, като е от пластмаса. Въртре е куха, като връхчетата се държат на подвижни(меки) пластмасови ленти. Идея си нямам как да го обясня...
(много тъпа се чувствам ...)


Защо толкова много се хабя да обяснявам...
Защото с тази четка като се решеш дори и да ти е сплъстена косата НЕ СКУБЕ!!! Трябва съвсем на възел да се е сплела за да се  оскъбеш. Освен това се чисти адски лесно, което определено за повечето четки е проблем. Просто хващаш с ръка космите наведнъж и всичко излиза от раз!

Марката беше нещо с буквата "М", американска марка, ще проверя вкъщи и ще пиша. Ако обаче някой се сети и знае къде се продава готова съм да сам и 30лв за тази четка!

# 2
  • Мнения: 40
Аз нямам подобен проблем Confused, защото моята е рядка, но зълва ми е с такава гъста и буйна коса и се сресва само е една голяма четка с метални бодлета. Иначе самата четка е пластмасова.
Поздрави! Wink

# 3
Казваха се Мебко и май наистина ги няма никъде вече. Аз имам гребен от тази марка / сигурно е вече 10 годишен/ и въпреки , че се е оцветил от постоянното боядисване на косата ми не бих се разбелила с него - перфектен е.

# 4
  • Мнения: 10 758
Да, Мебко се казваха.И аз имам такава от доста години.
Белинда, има едни дървени гребени, аз имам такъв.Мъжа ми все ме бъзика, че бил за коне.Много хубаво разресва.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
А, баш, и моята е същата, ама се предава вече горката CryПластмасата се скапва и започнаха да й се отчупват бодличките Cry
Маги, ако вкарам дървен гребен в косата си, край, дотам ще е....

# 6
  • София
  • Мнения: 1 634
Амбицирах се да търся из нет. Какви красоти видях само на тема коса Rolling Eyes

Как се пишеше това Мебко(нещо не ми звучи познато Confused)

Ако ги намеря на външен сайт ще свиркам


дописвам:

намерих сайтове, в които се рекламират гребени Мебко(които са точно това за което говорех), но четки никъде! Confused

Последна редакция: вт, 08 ное 2005, 12:14 от gato

# 7
  • София
  • Мнения: 1 626
Да кажа и аз от какво съм доволна.
Моята коса също е гъста и като се реша с четка много ме боли и пада много коса, не че е голяма загуба де ама все пак не е приятно.
За гребен не можех и да си помисля докато не си взех този на Ейвън, въпреки че зъбите му изглеждат много странно и си мисли човек че вкара ли го в косата няма вадене, не е така. Супер е! От 3 години го ползвам и съм много доволна. А го взех само защото беше в промоция за 2,90лв май! Не помня вече!

# 8
  • Мнения: 1 612
И аз имам същия проблем.
Откакто ползвам четката на Ревлон за гъста коса се родих.
Скапа е но си струва парите.

# 9
  • Мнения: 5 539
Белинда, щом ти е много гъста косата, гледай четката да НЕ е от най-широките и с най-гъсти бодли Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не, че ми е много гъста косата, но ползвам четката на "Ейвън" за гъста коса и съм много доволна - можеш да я пробваш, не е скъпа!

# 11
  • Мнения: 6 243
Като ходиш в София, иди в Бонжур - там има всякакви четки на Ревлон. Вземаш си една с големи и редки зъби и си 6! Аз си купувам кучи марки от СЗ, ама ти нали си ни претенция Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 292
Понеже и аз мога да се похваля с много гъста и дълга коса искам да кажа с какво се реши САМО имам четка на Ревлон - черна с пласмасови тънки /малко по дебели от четка за зъби бодлички/ , които са на снопчета. Вярвайте изчезне ли ми четката някой път не мога да се среша с друго ShockedКупила съм я преди 5-6 г. и понеже щерката много я обича я беше скрила и аз хайде пак за четка , но намерих само по тясна , но и тя влиза в употреба понякога! Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз имам същия проблем.
Откакто ползвам четката на Ревлон за гъста коса се родих.
Скапа е но си струва парите.


Казвай бързо отде?И колко скъпа?

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
ама ти нали си ни претенция Twisted Evil

Моля, моля Crossing ArmsНе съм претенция, а съм фръцла Flutter

Общи условия

Активация на акаунт