Анкета - витамини и кърмене

  • 1 755
  • 39
  •   1
Отговори

Анкета

Пиете ли витамини, докато кърмите ?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Питанката ми е провокирана от един спор с една туzемка швейцарка Laughing....много ще ми е интересно вашето мнение....аz лично пия Елевит, откакто съм родила и кърмя....не мисля че ми вреди, а точно обратното.....при вас как е?

Последна редакция: вт, 08 ное 2005, 12:50 от amei

# 1
  • Мнения: 35 891
Матерната не я пия, само витаминчета С-та от време на време
бих искала да пия, но не зная какво е подходящо за мен докато кърмя
усещам, че ми трябват, а идва и зима
гласувам "понякога"

# 2
  • Мнения: 703
Да- пия. Редувам ги- New Life, Materna.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Нищо не пия.По едно време като се чувствах скапана пих бирена мая.Много добре ми подейства, но вече наистина нямам нужда - кърменето някак се срасна с мене и не ме изтощава или кара да се чувствам по-различно, отколкото преди Rolling Eyes

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не пия.Когато се присетя, пийвам бирена мая - но това е веднъж в месеца,ако таткото ми ги донесе с водата и няма къде да се разсейвам Laughing
Не съм пила и по време на бременността и по принцип съм много резервирана към синтетичните витамини.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 576
От както съм родила редовно пия Матерна, от време на време се чудя дали не е добре да ги сменя с други подходящи за кърмачки, ама все не стига времето да се позаинтересувам. Ако вие знаета такива, ще съм благодарна да споделите  newsm53.

# 6
  • Мнения: 1 896
Да, пия Матерна или Калмацин, което не е витамини, но пък предполагам и за минералите се отнася. Не съм ги пила през цялото време, а на почивки или когато се сетя.

# 7
  • Мнения: 192
Да,редовно пия с кратки паузи разтворими мулти-витамини.Консултирала съм се с педиатърката.

# 8
  • Мнения: 980
Имам Матерна, но я пия рядко. Нещо косата ми почна да пада, със съдействието на бебешката напаст, та днес си взех Мерц драже. Сега се сещам тук да попитам дали мога да го пия  Embarassed, че на упътването не пише нищо за кърмене?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 164
Не пия. Напоследък чувствам, че имам нужда, но не знам кои са подходящи  Thinking.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
За всички, които се чувстват изтощени и имат проблеми с косата - бирена мая обогатена с вит. А и С PeaceВлияе благотворно и на кърмата, и на кърмачката Wink

# 11
  • Мнения: 7 837
Докато бях в БГ пиех бирена мая.
Сега отвреме на време пия комбинирани витамини за кърмачки. Ама гледам да не прекалявам, за да не ми се отразят на кг.

# 12
  • Мнения: 8 450
Пия Пренатал и ги препоръчвам на тези,които се чудят,какво да изберат.
Не са синтетични,а растителни извлеци и се водят хранителна добавка при бременност и кърмене и имат почти същите стойности като Матерната.Канадски са, на фирма Джеймисън.

Последна редакция: вт, 08 ное 2005, 16:48 от Е-Миа

# 13
  • Мнения: 7 837
Хм, и аз пия същите, но никъде на опаковката не пише, че не са синтетични или 4е са на растителна основа  newsm78 Това сигурно ли е?

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 375
Аз пиех такива по време на бременността, но нещо не ги намерих като родих почти три месеца. Бяха спряли вноса. Сега има ли ги? В момента ли ги пиете? Ако да, ще отговоря положително , иначе гласувах не  Cry

Общи условия

Активация на акаунт