Парижански снимки

  • 1 252
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Е, че ме е шубе да снимам безредиците в Париж и изгорелите коли, то се знае, но пък успях да снимам някои от красотите на града!
Който има време и желание, може да надникне в албумчето ни.
Някои от снимките са от Дания. Предимно тези на Оли.
Приятно гледане, надявам се да ви харесат! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
www.sitecenter.dk/oliviahald

# 1
Леле какво слънце се вихри още над Париж Crossing Arms Тия да не са скотовете (изключвам половинаката ти и Оли от снимката разбира се Wink)
Мале Митака какъв голям мъж е станал  Flutter и се труди момчето - люшка Оли Flutter Laughing Heart Eyes
Торне, абе стягай се за второ. Като гледам Оли как е гушнала Виктор  Hug Flutter
Ох....и Дисниланд Party
Въйх, какво е това чудо
Абе хубав си е Париж

# 2
  • Мнения: 1 238
Цитат
Тия да не са скотовете
Тц Grinning Grinning Grinning Grinning, това са сестрите на моя човек с мъжете и децата си Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За второ...хмммм......ако зависеше само от Оли......

# 3
  • Мнения: 4 244
Значи така, а? Ходите вече по мъже  #Crazy
Големи са сладури с Митко - аз нали липсвах 2 седмици и не знаех че сте се срещали с Надин. Радвам се че и децата са се харесали!
Ти изглеждаш супер на снимките, а Оли колко е порасналааааааа, сладунка - има твоя поглед, да знаеш Laughing

# 4
  • Мнения: 819
Снимките са страхотни, Торнеросче.
Олито е такова сладко момиченце....!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Снимкита с Виктор с много сладка, а Митко какъв кавалер е само. Сладури.

Малко съм изненадана от модерния облик на Париж- високите мордерни сгради с тъмните стъкла. Очаквах малко по стар, европейски вид newsm78
Незнам, представях си го по различно Thinking
Абе, има си ги старите европейски сгради  Wink. Това е Дефанс, модерният квартал  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 825
Торне, много са ви хубави снимките, а Париж, то е всеизвестна тайна, че е един от най красивите градове Wink

# 6
  • Мнения: 1 238
Пфю, добре че е само модерен квартал. Далеч ли е от центъра?
 Grinning

Не е далеч. С метрото се стига за нула време. А ти не видя ли снимките от града- снимала съм даже и най-старата част- погледни там, където са художниците и магазинчетата за сувенири.

# 7
  • Мнения: 1 238
Цитат
Въйх, какво е това чудо

И ние се пулихме, но не можахме да го разберем какво точно е Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green...........модерно изкуство... Wink Wink Wink Wink

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
оха и на дисниленд сте ходили, а оли е много сладка...особено на последната снимка Grinning с едни хубави очички Grinning

# 9
  • Мнения: 4 212
аз съм била само в покрайнините на Париж, не можах да се докопам до модерната 4аст, а тва си ми беше уж целта, ама... Rolling Eyes та всъщност само тя ми харесва сега като гледам снимките  Flutter, виждам 4е си имала среща с други мами от форума, онзи сладур със сините о4и  Flutter на кого е детенце? Много е пораснала Оли, пък и проговори. Вие до кога ще сте там, понеже имам 4уството 4е сте за малко, или аз пак не съм разбрала?

# 10
  • Мнения: 1 238
аз съм била само в покрайнините на Париж, не можах да се докопам до модерната 4аст, а тва си ми беше уж целта, ама... Rolling Eyes та всъщност само тя ми харесва сега като гледам снимките  Flutter, виждам 4е си имала среща с други мами от форума, онзи сладур със сините о4и  Flutter на кого е детенце? Много е пораснала Оли, пък и проговори. Вие до кога ще сте там, понеже имам 4уството 4е сте за малко, или аз пак не съм разбрала?
Тейче, радвам се, че ти харесаха снимките на модерната част. На мен също много ми хареса там. Може пък един ден пак да отидете в Париж Grinning Grinning Grinning Grinning
А ние тук сме до Коледа, след което аз и Оли се прибираме в Дания, защото започвам работа, а мъжът ми ще остане до края на април Cry Cry Cry Cry Cry
Малкото дребосъче е Виктор на mimozadk. Тя живее недалеч от нас и ни идват на гости от време на време. Sunglasses Grinning

# 11
  • Мнения: 1 178
Много хубави снимки, и аз се 4удих какво е това
http://www.sitecenter.dk/oliviahald/billederafolivia/view.nhtml? … mp;Direction=Next , да не би бате Кристо да е опаковал не6то, това сграда ли е?

Аз все се каня да те питам, ти като познава4 как я намира6 френската кухня, виждам по снимките 4е не6то дегостирате Grinning

# 12
  • Мнения: 2 195
Ех,Торни,искрено ти завидях  Simple Smile Голяма красота!
Я кажи колко е входа на Дисниленд?

# 13
  • Мнения: 1 238
Ех,Торни,искрено ти завидях  Simple Smile Голяма красота!
Я кажи колко е входа на Дисниленд?
На мен лично ми се видя много скъпо, ама нали така и така сме тук- не може да изпуснем Дисниленд. Кой знае дали изобщо друг път ще дойдем...
Та входа е 41 евро на човек, само за едната част на Дисни- ние избрахме парка. Деца под 3 години са безплатно. А за цените на ядене, пиене и суенири няма да говоря, защото още ми се вие свят... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 14
  • Мнения: 2 195
Въх,много бе... ooooh! Гледам аз тук пускат по пощата все реклами на екскурзия с кола-до Париж,Германия,Белгия...И си мислех,ако отидем,да го посетим тоз Дисниленд... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт