Едно момче я целува...

  • 1 547
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 413
В групата на дъщеря ми има едно много сладко и добро момче, което явно я харесва и само я целува! Вчера като отидох да я взема и той я целуна по двете бузи за чао...тя ми разказа,че иска да седи до нея на обяд и да я целува докато обядват даже! ooooh!Как е редно да постъпя - аз не я целувам толкова често Wink
сериозно, не знам редно ли е да огранича  Stopмалко чувствата на този сладур Thinking

# 1
# 2
Ами целувай я тогава ти по-често  Wink

# 3
Не бих ограничила това поведение в никакъв случай. И без това обществените норми ще ги ограничат като пораснат. За съжаление много често с нашето поведение нараняваме децата без да осъзнаваме,а то им остава за цял живот Sad
 Аз съм майка на момче,но не за това отговарям така. Даже моят син е много мил и любвеобилен. Има едно мимиченце,което и той си целува по бузата в детската и е много щастлив Grinning Просот са си приятели,согирно се харесват,но пне по начина, вкойто ние влагаме задни мисли. Не мисля,че трябва да се прави забележка-това може да вмени вина,че близостта е нещо нередно. Почти всяко второ дете на близки мои познати е в една от двете роли- или обект или целуващ:-) Даже понякога и двете. На етърва ми синът наприемер си е почти "влюбен", а тя се в страхотни отношения с майката на момичето. Много е миличко даже....

# 4
  • sofia
  • Мнения: 8 925
И как ще ги ограничиш?????
Ми детето на сестра ми като биеше всички в групата, без едно момиченце, щото тя й била приятелка.
И на въпроса защо ги бие - Ми, не ме слушат Shocked
Остави ги да се целуват....по-добре, отколкото да се млатят.

# 5
  • Мнения: 6 315
Недей да се намесваш, освен ако на дъщеричката ти не й е неприятно.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Много е мило даже. Радвай се Grinning
И моята си е намерила приятел-момченце. Играят все заедно /и на семейство Wink/, все за него говори.., е не се целуват, но не бих имала нищо против. Много се радвам, защото до скоро тя се страхуваше от момчета и подчертано не искаше да контактува с тях. Дори ми разправяше как въпросният Калоян в началото все искал да играе с нея, а тя понеже се страхувала, му викала "къш-къш" Joy Ма кавалерът бил упорит и сега се радва на особена почит Laughing

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
И според мен не ги закачай щом малката не се оплаква. В нашата група е обратното пък. Една госпожичка целува половината момчета наред и майка й милата  Embarassed направо се е хванала за главата. Имаха някакви разговори в къщи, но незнам дали е имало ефект.

# 8
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Понякога е много досадно това с целувките и прегръдките. На нашата площадка има едно момченце, което освен да ходи да прегръща децата друго не прави. Ама повечето не искат и се дърпат, а той ходи и ги преследва, докато не ги докопа. И стиска здраво, да не му избягат. Много е обсебващ и натраплив. На всички майки им е неприятно, защото това не е миловидно гушкане, а направо акт за демонстриране на надмощие  Thinking

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Радвай се на младите нека се обичат Laughing
И дъщеря ми си има не гадже ами мъж направо, женени са от една година и много се обичат и ревнуват и добре че сватовете са свестни хора та ги събрахме един ден и им обяснихме че може да си се обичат ама поне по устата да не се целуват а само по бузките.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На нашата площадка има едно момченце...

кое е то, елф?  newsm78

Иначе и аз мислА, че е по-дбре да се целуват, отколкото да се хапят примерно!

Онзи ден взимам съседчето от занималня(сега е в 1-ви клас) и тя ми доверява, че има гадже (уф, че му забравих името  Blush) и той я вече бил целувал по устата  Shocked
Акселерати, какво да ги правиш... Flutter

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Радвай се на младите нека се обичат Laughing
И дъщеря ми си има не гадже ами мъж направо, женени са от една година и много се обичат и ревнуват и добре че сватовете са свестни хора та ги събрахме един ден и им обяснихме че може да си се обичат ама поне по устата да не се целуват а само по бузките.

ха-ха-ха
Разсмя ме с тези сватове...Че и разяснения имало Joy Joy Joy

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
ха-ха-ха
Разсмя ме с тези сватове...Че и разяснения имало Joy Joy Joy
Теб ти е смешно ама на мен ми се пече яйцето на дупето, че сватовете се наложи да идват при нас на морето лятото, за да се видят младите, че много се обичали и не можели един без друг  Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 5 826
И ние си имахме обожател в градината, ама понеже не й беше неприятно не предприех нищо и си отмина от само себе си.
Така че споко, ще отмине, пък друг ще има и така нататък  Grinning

# 14
  • Мнения: 5 622
Еее,ама как ме развеселихте само!

Моят син също е много любвеобвилен!ще го видим какви ще ги върши в детската градина след време....

Обаче аз каквато съм..дали ще харесам снахата? Thinking
 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт