Обличате ли момиченцата си в розово?

  • 2 626
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 505
Е,това ми е въпроса.Провокиран е от доста досадните за мен "съвети" на познати и непознати да престана да обличам калпазанката в синьо и да започна в розово (това ми е най-неприятния цвят,заедно с всичките му нюанси до лилаво ,а също патешко жълтото).
Вашето мнение?

# 1
  • Мнения: 4 915
Обличам розови дрешки чат-пат, те са ни подарени. Иначе аз купувам в жълто, оранжево, червено, синьо, зелено, бяло.

Принципно не харесвам розовия цвят, пък на Мариела  й отиват всички цветове, синьото - много. Често я бъркат с момченце - заради малката косица, и заради сините дрешки. Изобщо не ме интересува мнението на околните.

Обличай си детето както ти харесва.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Имаме само един розов комплект,но тои ще и стане чак след 2-3 месеца.Основно е в бяло,оранжево и шарено.

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз обличам Луиза в светло синьо. Тя е синеока и тзи цвят страшно много й отива! Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Обличай я както ти искаш!Аз пък обличам често моите мъжаги в червено,щото недолюбвам синьото. Wink

# 5
  • Мнения: 8 917
Да, обличам Гери във всички цветове  включително и розово. Дрехата я подбирам по-скоро като модел, отколкото да е или да не е точно определен цвят. На нея й отиват всички цветове, но особено сладка е с патешко жълто или зеленко.

# 6
  • Мнения: 2 978
Обличам я с каквото има. Mr. Green

Да, повечето са и розови...но има и други.

На мен пък ми направиха забележка, да я обличам повече с роклички #Crazy

Отговорих им: "Ако искам пък!!!" айде бе..ще ми казват как да си обличам детето...да не би те да ми купуват дрехите

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Обличам я и в розово, и в синьо, и в други цветове. Май досега никой не ми е давал съвети в какви цветове да я обличам.
Наистина преобладават розовите дрешки, но повечето са подарък, аз не се ограничавам само до момичешките цветове.
Обичам да ми е цветничко.

Преди няколко дни обаче видях в един магазин тъмно сива или тъмно кафява (не помня точно) рокличка -  Sick Sick Sick

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Не!И аз не понасям розовото,а и да ми беше най-любимия цвят,пак нямаше да я обличам само в розово.
Синьото е прекрасен цвят и не виждам защо трябва да е резервиран само за момченцата!И какви са тези предразсъдъци!Много може да се каже по темата,но сега не ми се задълбава...
Да не ти пука кой какво казва!Давай все така, щом те кефи!:-))))

# 9
  • Мнения: 153
Случва се да я облека и в розово, но повечето й дрешки са сини и количката й е синя. Така е след като на мен любимия ми цвят е синьото. Бабите не са много доволни че понякога внучката им е като момченце, ама кво от това. Не си падам по барбитата.

# 10
  • Мнения: 8 505
Обличай си детето както ти харесва.

Много ясно Simple SmileПред мен не стои въпроса дали да я обличам в розово,така или иначе няма да го направя.Прсто искам и вашето мнение-толкова важно ли е това,да му се не види.Аз никога не бих си позволила да давам акъл на който и да е как да си облича детето,защото не е моя работа.Но мнооого се дразня,защото се случва всеки ден и по много пъти.

# 11
  • София
  • Мнения: 717
Е,това ми е въпроса.Провокиран е от доста досадните за мен "съвети" на познати и непознати да престана да обличам калпазанката в синьо и да започна в розово (това ми е най-неприятния цвят,заедно с всичките му нюанси до лилаво ,а също патешко жълтото).
Вашето мнение?

Абсолютно, фен на синьото  Heart Eyes, за розовото вече ми се Sick, а и никога не съм била подражател на тезата - розово = момиче.

# 12
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Преди да родя първото си дете мразех розово. То се оказа момче, така че притесненията ми относно този цвят отпаднаха... После видях колко хубаво стои този цвят на момиченцето на моя приятелка- то е доста светло и страшно му ходи. И някак ми се промени мнението за розовото- май просто повечко съм си го навила на пръста, а не че не съм го харесвала чак толокова. Когато се роди дъщеря ми със голяма радост и трепет и купувах розови и всякакви други цветове дрешки - без никакви предразсъдаци. И тя е доста бяла и ходи страхотно. А и сега е момента да се облича в розово - като стане на 5-6 сигурно няма да иска, а на 40 - няма да и ходи Wink
Свеки ми се смее като разправям как, ако Мими ми беше първо дете, щеше да види розово на куково лято Mr. Green

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз пък обожавам розовия цвят,половината ми дрехи са розови-включвам чорапи,бельо,панталони,дори имам розови обувки. Grinning
А Алекс я обличам в каквото ми харесва-в смисъл никога не съм подбирала дрехите й според цвета.Но определено и в нейния гардероб преобладава розово,но в интерес на истината повечето й розови дрехи са й подарени.Само в черно никога не съм я обличала.

# 14
  • Мнения: 1 999
Обличам я и още как! В розови дрешки е страшен бонбон! Laughing Има дрешки и в други цветове, но розовите преобладават! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт