Първият преглед

  • 1 118
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 401
Здравейте момичета!

Имам един въпрос и ще съм много благодарна на Вашите отговори.  Simple Smile
Предстои ми първи преглед при гинеколог за установяване на бременност. Не зная кога точно трябва да го посетя - дали не е твърде рано, за да се види милото нещо. По мои изчисления съм в 4 седмица от зачеването. Дали трябва вече да отида в кабинета или да потрая още няколко седмици???

Предварително благодаря и Ви пожелавам усмихнат следобед

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз отидох в 6 седмица,незнам как ги смяташ седмиците,но ако си нетърпелива,отиди.Тя ще те прегледа с ехографа и ще си каже мнението. Wink
Всичко добро. Grinning

# 2
  • Мнения: 3 423
първо ЧЕСТИТО  bouquet
аз отидох месец след зачеването и на ехограф се видя-даже имам снимчица Joyот тогава Hug

# 3
  • Мнения: 1 999
Аз отидох 10 дена след като ми закъсня. На видеозона се видя само плоден сак, който потвърди двата положителни теста, които си бях направила преди това! Party

# 4
  • Мнения: 5 401
Мерсиии  Grinning

Ами в 6-та седмица съм от началото на последния цикъл и 4-та от оплождането... Че съм нетърпелива, нетърпелива съм  Embarassed Но освен това ме хващат и всякакви страхове и бесове, без да имам поводи, и може би ще се успокоя чак когато ми кажат, че всикчо е ок.. Сигурна съм луда  Thinking

# 5
  • Мнения: 3 423
pearly не се страхувай  Hug мен също от как видях 2 чертички започнаха да ме хващат страхове -мисля ,че е нормално Hug
похвали се след прегледа-чакам хубави новини Grinning

# 6
  • Мнения: 4 362
Здравей,
Аз отидох в 9-та седмица и се видя,
мисля,че при добър ехограф около 7-ма седмица ще се види сърчицето.
Успех и лека бременност  Grinning

# 7
  • Мнения: 5 401
А от кога започва да тече началото на бременността, т.е. в 4-та седмица ли съм или в 6-та????
и пак хиляди благодарности  Grinning

# 8
  • Мнения: 46 437
...... Ами в 6-та седмица съм от началото на последния цикъл и 4-та от оплождането...

И аз тогава отидох, гледаха ме на коремен и се видя всичко!
Честито и лека бременност   bouquet

# 9
  • Мнения: 4 362
Можеш да си изчислиш термина тук

# 10
  • Мнения: 949
Аз отидох 7 дена след закаснението на цикала ми!

# 11
  • Мнения: 2 609
Честито  bouquet
Аз отидох 10 дни,след като ми закъсня и се видя всичко Simple Smile
Късмет и лека бременност

# 12
  • Мнения: 5 401
Благодаря ви, момичета.. Много съм щастлива.. Утре сутрин отивам, а довечера ще взема да си направя трети тест.. Живот и здраве, според календара, бебчо ще е юлско раче  Laughing

# 13
  • Мнения: 903
Айде късмет. Ще чакаме новини как е минало. Ох, много вълнуващо като се сетя при мен как беше. Раче, и аз съм рак  Grinning

# 14
  • Мнения: 1 555
Аз отидох в 4 седмица на бременността и веднага се установи, така че не се бави, а отиди на първа среща с бебчо  Grinning Hug
Лека бременност !!!

Общи условия

Активация на акаунт