д-р Веселин Пенков

  • 23 885
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте момичета!!!
Искам да попитам тези които са посещавали д-р Веселин Пенков от Плевен с какво впечатление са останали.
Благодаря ви предварително

# 1
  • Русе
  • Мнения: 250
аз го посещавам и още доста момичета тук,на които случайно попаднах.аз лично съм доволна,защото по принцип съм от русе,но тук специалистите по стерелитет са всичко друго но не и специалисти.в русе не можаха да ми открият хламидии,друго какво повече да ти кажа? Shocked
пенков се отнесе с разбиране към ситацията ми,че имах 5 микробиологии и аз и мъжът ми и все с различни диагнози.много ми хареса като доктор,смятай щом от русе пътувам чак до плевен заради него newsm78.
успех и дано нищо не те разочарова в този човек.

# 2
 А според мен той е един абсолютно комерсиален тип и не си струва изобщо да се бие път, за да те излъжат. Между другото това с хламидиите му е коронният му номер. Ние постъпихме по същия начин- пътувахме, за да решим проблема. При спермограма с 10% подвижни спрематозоиди и концентрация също под нормата той ме лекуваше с Бромокриптин( без хормонални изследвания), Дуфастон(само по графиката от БТ) и една камара антибиотици, защото от изследването за хламидия показа висок титър, а това на мъжа ми беше О.К. Обяснението му беше, че съм имала някога, но съм се излекувала и сега за всеки случай антибиотик, а след това отново секрет, който изпраща в София по куриер, защото в Плевен не правят такова изследване и следователно се оскъпява. Нали се сещате всеки път си плащаш, няма ценоразпис, взема колкото си иска и минава с номера, че следващия път ще те таксува по-малко и т.н. да не му изброявам глупостите.
Викаше ме на преглед 3-4 пъти месечно,после започна да настоява за лапароскопия и накрая ми каза, че може да ми направи и ин витро, щот това бил специализирал не знам си къде.
Е, при нас проблема е  доказан мъжки фактор и се опитваме да го преодолеем. Ако бях продължила сигурно още щеше да търси липсващата ми овулация, която между другото си имам всеки месец.
Признавам, че разполага с доста добра техника и може би е удачен вариант за проследяване на бременност, но за лечение на стерилитет НЕ СТАВА.

# 3
  • Мнения: 133
Аз ходя при него от почти 2год.Съгласна съм че е помогнал на много хора,но на мен не.Какво да ти кажа миличка!Ако му вярваш и си сигурна в него-всичко ще е ок!!!А зълва ми ходи при него година и резултата е най-сладкото бебче.Ражда при него като си плати-оправда си парите и е тя естествено е доволна.
Ако мислиш че те размотава-смени го!Не е само той специалист.Аз мисля декември да ходя при Божинова!
Успех!!!

# 4
  • Мнения: 56
Незнам от коя точно просташка постъпка да започна на този лекар. Пуснах две нови теми в два под форума, ако желаят модераторите могат да ги изтрият. Питането ми в тези 2 теми беше какви впечатления имат момичетата. Исках да знам точно колко хора е излъгал и изнудил. Галя в предното мнени е написала много точно някои негови методи за изнудване и лъжа на пациентите си. Ала нека споделя и аз моят опит. Отидохме при въпросният "доктор" чиято диплома трябва да бъде отнета според мен. Отивам след 3 години ходене по мъките и хиляди изследвания, без спермограма. Първото ми впечатление беше че отделя много внимание и приказва хубаво на пациентите си. Тогава още PCR-а (изследване на основата на ДНК анализ за наличието на хламидийна и други полово предавани инфекции) все още навлизаше в България и се правеше единствено в София. Той като взе да ми говори за точността и за принципа на изследване на самият метод аз още повече се очаровах. Ала какво стана на второто посещение. Отиваме да си вземем изследванията и PCR-те и на двама ни с моят мъж, и хоп господина започва едно лигаво поведение и да говори простотии. В следствие на което ми вади някакви лисчета и ми вика имате хламидии на граничните стойности ще трябва да се лекувате а после ще ти бия една инжекция за да ти блокирам една жлеза в мозъка и после ще забременееш  Shocked Е, хубаво де разбрах за коя жлеза става въпрос за хипофизата ама не трябва ли преди това изследвания. Не вика не трябва. Гледам след това МБ и отдолу надраскани с химикал 2 резултата и то с референтни стойности викам му на тоя "доктор" това ли са резултатите от PCR-а? Дааааааа отговаря ми той. Ми що викам са два резултата и защо имат референтни стойности? Ми те били объркали в лабораторията и сега незнаели кой резултат е верен. Чакай, му викам аз това изследвание за което съм дала 60 лв. го няма, това което ти ми предлагаш е обикновенно изследване на антитела, което като гледам неможе да му се има доверие, а и надали е направено въобще и то. Не не вика това е PCR. Накрая уж говори по телефона с лабораторията и след това се обръща към мен и ми вика вдигни си блузата ако обичаш, а на мъжа ми вика излез ако ти е неприятно да докосвам жена ти по гърдите.  Shocked Хвана ме за гърдите стисна ме пощипа ме и след това каза, а при това положение по-ниския резултат важи за вас който обаче е граничен, което пък значи че ще се лекувате. Сега ще ви изпиша антибиотик за хламидията, ама него го няма по аптеките в България, ако имате познати в чужбина си го поръчайте, ако не от мен можете да си го вземете струва 60 лв. кутийката  Shocked Взех си рецептата, а между временно пробата за спермограма на мъжа ми престоя повече от 2 часа в кабинета без да бъде съхранена или пратена веднага за обработка. След това в спермограмата пишеше някакъв показател за след 30 мин.  Shocked който неразбрах как е изчислен при положение че поне 2 часа бяха минали и при ужасна жега от даването на пробата, но според великият лекар нямало проблем.  ShockedПо въпроса за антибиотика който ми изписа прибрах се и се поразрових из интернет и намерих български и хърватски вариант на същия антибиотик, а лятото го видях в една аптека в курортно градче точно този антибиотик който той ме караше да си купувам от него и струваше 30 лв. опаковката (Зитромакс) Съответно аз отидох на трето посещение при което този простак се изкара че ми е платил изследванията вместо да ми върне парите за PCR-те които така и не ми пусна. После не съм стъпвала при него. Момичета ако нямате никакви проблеми посещавайте този самозванец, но ако търсите помощ по-добре не ходете при него.  Стана много дълго простете ми, но дори и сега като пиша се ядосвам ужасно!!!!  Sad Sad Close Close Close

# 5
  • София
  • Мнения: 6 356
значи този изследва за хламидии с опипване на гърдите на пациентките???!!!
аз бих изпратила едно оплакване писмено до министерството на здравеопазването, Българския лекарски съюз и НЗОК.
не че ще му направят нещо, но поне да му се разнесе славата....

# 6
  • Мнения: 56
значи този изследва за хламидии с опипване на гърдите на пациентките???!!!
аз бих изпратила едно оплакване писмено до министерството на здравеопазването, Българския лекарски съюз и НЗОК.
не че ще му направят нещо, но поне да му се разнесе славата....

Джами ако си спомняш аз тогава бях много пощуряла и се заканих да пусна тази тема. После ми размина с времето, но сага като чувам новите мнения и слухове за този самозванец отново ме напушва яд. А по въпроса за оплакването към НЗОК съмнява ме дали въобще някой ще обърне внимание

# 7
Здравейте на всички,вчера и аз бях на преглед при д-р.Пенков задачата му беше да определи дали има бременност след ин витро или не,след 15 дена закъснение.Неможа да каже дали сам бременна и ме вика втори път ,след втория път ми каза да дойда след една седмица защото не можел да прецени.По въпроса с гърдите,и мене ме кара да си вдигам блузката и също ги опипва.Заключението ми е че е гола вода този доктор.

# 8
  • Мнения: 304
i az hodih dosta vrema pri nego... ooooh! Daaaaaa i tova s gurdite go ima6e ...
No mai me drazni nai-mnogo fakta 4e kogato majoto si pravi spermograma pri nego toi kaza 4e moje da si donese "4ov4etata " ot vku6ti a nie sme ot 4.brqg i putuvame okolo 30 min a posle 4akahme o6te tolkova da vlezem pri nego a "materiala" prosto ostana bez da se sahrani do kraq na moq pregled a i koi znae kolko vreme sled tova... #Crazy
E mislq 4e se dose6tate 4e rezultata ne be6e ot nai-dobrite

# 9
  • Мнения: 479
Тоя е некакъв цицоман... Shocked
Не разбирам защо за щяло и нещяло опипва всяка пациентка Thinking

# 10
Мен не ме е опипвал. Сигурно, щото гръдната ми обиколка е далеч от заветните 100 см. Laughing

# 11
  • Мнения: 304
 Joy Joy Joy mi tq i moita e dale4e ot stotaka... Joy Joy Joy...ama tova ne mu popre4i da me sable4e o6te na vtoriq pregled  #Crazy Ama az nali bqh hodila samo nqkolko puti na ginekolog (i to jena ) i si mislq 4e to si e normalno newsm78
Daje vednuj iska6e da mu pokazvam tatuirovkata na dupeto mi ...  #Cussing out Abe 6antava rabota kvo da vi razpravqm  ooooh!

# 12
  • Мнения: 56
i az hodih dosta vrema pri nego... ooooh! Daaaaaa i tova s gurdite go ima6e ...
No mai me drazni nai-mnogo fakta 4e kogato majoto si pravi spermograma pri nego toi kaza 4e moje da si donese "4ov4etata " ot vku6ti a nie sme ot 4.brqg i putuvame okolo 30 min a posle 4akahme o6te tolkova da vlezem pri nego a "materiala" prosto ostana bez da se sahrani do kraq na moq pregled a i koi znae kolko vreme sled tova... #Crazy
E mislq 4e se dose6tate 4e rezultata ne be6e ot nai-dobrite

О вие пак малко сте почакали, защото при нас положението беше че поне аз докато бях там, в кабинета и като сложим и пътя 2 часа и половина общо материала нито беше съхранен нито му беше обърнато внимание, а като видях и как го запокити настрани съмнявам ме че въобще е изследван. А иначе в спермограма пишеше време на втечняване 30 мин. и сме с супер оплодителна способност. Е как разбра този "лекар" че вермето на втечняване е 30 мин, като той взе материала след 2 часа и половина  Shocked. Иначе после се похвали че той собствено ръчно е направил изследването (спермограмата)

# 13
  • Мнения: 490
Е....си Мадрахулника ! Sick
Не си пили нервите излишно , аз съм сигурна , че всичко се връща и то тъпкано!!! Flutter

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Браво аз мислех него да ангажирам да ми прави секциото-понеже сме от един град.Плевенските мами много го похвалиха-мои приятелки от Търново се дигнаха да раждат при него.Много ме учиди това,което чета ама щом го пишете значи е така!

Общи условия

Активация на акаунт