Къде се изгуби Лаура?

  • 638
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Хей, нещо Лаура не я забелязвам напоследък да пише. Много и е рано да я е затрупал снега...

# 1
  • Мнения: 2 452
Бях се отказала по едно време да влизам, защото ми беше адски неприятно заради непрекъснатите пререкания, обиди и глупости - в края на краищата, този форум е за развлечение и разтоварване, а не за да ми създава допълнително натоварване. 
Затова отидох и се постригах и сега съм щастлива. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 2
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Честита пострижка! Вземи пусни една снимка да те видим Grinning

# 3
  • Мнения: 254
Ооо, Лаури:))

Добре се завърнала, я моля ти се не обръщай внимание на разни постинги само ги игнорвай...Simple Smile Па дори и да се наложи да загориш някоя тенджера като мене, докато селектираш какво да четеш и какво не:))

Веднага усетихме липсата ти, който те заслужава си те обича и пита за тебе:)) Ти случайно да си получавала нещо от 222 Елм Стрийт?!? ...

Аре и доскоро, дано имаме шанса да видиме прическата:))
Поздрави от тези, дето цяла нощ ще "изгарят свещи "...

# 4
  • Мнения: 7 430
Я, не се връзвай  Wink
Я виж как милеем тук за теб Hug

...и аз гледам да не се натоварвам, но си мисля, че е неизбежно Sad
Мисли си за хубави неща  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 212
май скоро и аз ще ходя на фризьор  Grinning Laughing ама на кой ли му пука, да си кажа....

# 6
  • Мнения: 1 854
Ааа, пише си тя Grinning
А за новата прическа - да ти донесе нови положителни емоции Hug

# 7
май скоро и аз ще ходя на фризьор  Grinning Laughing ама на кой ли му пука, да си кажа....
Как на кой бре - на нас  Hug

Лауричка, този път поне доволна ли си от творението на фризьора, щото помня последният път не беше много очарована Grinning

# 8
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ха 4естита ти при4еска и хи4 не се връзвай на простотиите тук ( то и в живота е така: ако седнеШ да се връзваШ на вси4ки гупости....мамма миа  WinkHug
На мен онази при4еска дето я беШе пускала тук пък ми харесан ( късата коса имам предвид ) а и цвета съЩо беШе супер. Хайде давай тук да те видим   bouquet

# 9
  • Мнения: 254
Дрън Дрън Та пляс...на никой не му пукало за нашта Тейа:))
Нали виждате как веднага се търсиме като се загубиме:)))

Вие какво вместо за Вас за тоя руснак  ли да ми пука?!?
http://www.ringlet.net/~roam/fun/satory/russian_yoga/

Я разпуснете... но пак казвам, не точно като мене, че аз от много разпускане знаете напоследък какви ги върша:))

Абе Лаури, защо не изчака да пробваш моя фризйор - гейчето... Искам снимкаааааааааааааааааа, Ще ме караш да ти идвам на гости значи....Simple Smile)

# 10
....защо не изчака да пробваш моя фризйор - гейчето...
Не го знам твоят, ама колкото пъти съм виждала творение на фризьор гей, винаги е било впечатляващо и красиво Flutter
Между другото, все споменавам и хваля пред мамите, с които се събирам (моми шотландки) твоите снимки от халуинското шествие на травестите. Казах им, че ще им го препратя и за догодина да се подготвят подобаващо на срещата на мамите с децата Mr. Green Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 4 212


Вие какво вместо за Вас за тоя руснак ли да ми пука?!?
http://www.ringlet.net/~roam/fun/satory/russian_yoga/

сега разбирам защо слагат на столове4е облигалки...ха, заради йогата е.....хи....

# 12
  • Мнения: 254
Хондичка, преди да им покажеш линк към сайта можеш да им кажеш:

Do you want to watch switched witches with Swatch watches ....Simple Smile)

Оф чак ме хваща яд, че се завлякохме късно на парада, ама нищо де догодина ще направя повече снимков материал, за по-догодина да имате повече идеи:))

Казах им, че ще им го препратя и за догодина да се подготвят подобаващо на срещата на мамите с децата Mr. Green Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт