СПЕШНО: за размразена кърма?

  • 570
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 231
За първи път размразявам кърма и има странна миризма, но не е сякаш на развалено. Това нормално ли е? Замразявала съм я в пликче за фризер някъде преди месец. Иначе преди да я замразя съм я събирала в рамките на един ден /по-малко от 24 ч/. Сега се чудя мога ли да я дам?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами според мен кърмата по принцип си има особена моризма, на мене лично ми е неприятна.Когато е прясна - не се усеща, но престои ли в хладилник или фризер, или се затопли - разнася се Sick
Давай спокойно.Ако можеш да го преживееш - близни я малко, ако не киселее, значи нищо й няма.Аз съм давала и кърма, замразявана преди 4-5 месеца.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Аз давам, макар че на мен направо ми се повдига от вкуса, който придобива кърмата след за/ размразяване  Sick. Първия път бая се почудих, но на беба изобщо не й направи впечатление. Имам замразена кърма от преди 2 месеца и от време на време вадя от нея Simple Smile

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
аz не съм усетила неприятен вкус и мириz след раzмраzяване.... newsm12 smile3506

# 4
  • Мнения: 1 006
и на мен ми е гадна след размразяване, но бебка си я пие!!!
Даже понякога ми се е струвало, че киселее повече от обикновено, но Калина си я пиеше с кеф и не е имало реакции след това!

# 5
  • Мнения: 255
При мен понякога замразената кърма има особена миризма и вкус, а друг път си е с обичайния вкус и мирис.  Имате ли представа каква може да е причината? Ако престои по-продължително време ли се променя вкусът?
Замразявям винаги по един и същи начин, не съм държала кърма във фризера повече от 2  месеца.

# 6
Няма страшно-давай кърмата!Кърмаците си я харесват-за нас е гадничка smile3557

# 7
  • Мнения: 264
И на мен ми е гадна и на вкус и мирис Sick Имам замразена, която гледам да използвам и я слагам в кашите. Но тя мойта бебка така и така си е злояда, че не съм сигурна като отказва защо?! Но е имало случаи, в които я яде.

# 8
  • Мнения: 1 737
Моята миришеше на печени чушки, защото я замръзявах във формички за лед, а имам и пликчета с чушки във фризера, но бебо не направи никаква разлика. Grinning Мирише и на хладилник също така. Затова вече замразявам само в бурканчета с капачка. Между другото Авентската помпа пасва перфектно на малките бурканчета тип "Ганчев", много удобно да се цеди напрраво в тях. Wink

Общи условия

Активация на акаунт