за менструацията след раждане. кажете как беше

  • 837
  • 5
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 193
за първи път пиша във форума. но имам проблем. родих преди почти 5месеца. преди седмица получих прокървяване подобно на менструация, но само подобно. беше много слабо. все едно 1 седмица ми беше все първи ден Simple Smile . и сега вече ми спря. моля споделете нормално ли е. притеснявам се. дали да ида на лекар

# 1
  • Мнения: 289
Здравей, Гери! А кърмиш ли бебето? Аз имах същия проблем след първото ми раждане, м-ята ми дойде на седмия месец, съвсем нормална. А на осмия - потече един ден слабо-слабо и спря. Аз тогава си помислих да не би да е цветна бременност и отидох на лекар, а той ми обясни, че докато съм кърмела, това било нормално. Много жени, докато кърмели, нямали изобщо м-я, на някои пък им идвало, ама колкото да не е без хич. Докторът тогава ми каза, че следващия месец пък можело да не ми дойде изобщо, но това още няма да означава, че съм бременна, просто при кърмещите майки м-ята била мъглява работа.

# 2
  • Мнения: 1 809
Здравейj, gerito !
Не знам дали е нормално това, но ти не пишеш дали това ти е първо прокървяване след раждането.Кърмила ли си до сега?
И ако е така , може би затова сега се получава това прокървяване Rolling Eyes Мамите,които са кърмили могат да се включат с по-добър съвет от мен. Embarassed
Моят съвет е да отидеш на лекар и да се консултираш, ако се притесняваш, че нещо не е наред.
Аз си имах кървене от деня, в който родих до погачата (общо 40 дни без прекъсване).После спря и след 28 дни отново ми дойде за около седмица ,спря и така си ми идва всеки месец нормално през 28 дни.

Късмет на теб и бебчо!

# 3
  • Мнения: 485
При всяка жена е различно.На мен първия път ми дойде на 40-тия ден,въпреки че кърмех до 9-тия месец и то както обикновенно.А сега след второто раждане,чакам включване.Само един ден имах леко прокървяване,ама нищо.
Ако се притесняваш иди на лекар.

# 4
  • Мнения: 1 517
Аз скоро бях пуснала подобна тема. И аз родих преди около 5 месеца и още кърмя. Миналата седмица получих за първи път кръвотечение (слабо, като в края на цикъла) за 1 ден, после спря и след 3-4 дена пак получих такова за 1 ден. Учудих се, но реших, че просто се "мъчи" да ми идва, нали докато се възстанови нормалният цикъл ще мине време. Още не съм ходила на лекар.

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Не си спомням кога точно след раждането ми дойде, но като дойде....не се спря...предписаха ми противозачатъчни, резултатът беше цял месец кървене. Смениха ми ги с други- още един месец откарах на превръзки. Гинекологът обясни, че на една от 1000 жени не им понасяло и ги спрях. Резултатът е на лице- бременна съм в 7 месец....

Общи условия

Активация на акаунт