А в коя държава никога не бихте живяли

  • 3 990
  • 76
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ако зависи от мен- в Сомалия.
и сякаш в арабските малко ме е шубе Blush

# 1
Там където е студено,не оби4ам да ми е студено.

# 2
  • Мнения: 1 238
В Гренландия никога не бих живяла. Имах една съученичка от там, която ми каза, че в някои райони зимата с месеци е постоянно тъмно, не мрачно, а тъмно! Тогава има и хора, които се самоубиват. Или тръгват на някъде към ледовете и никога не се връщат...Бррррррррр...звучи ми страшно... Confused Confused Confused Confused

# 3
  • Мнения: 197
ако зависи от мен- в Сомалия.
и сякаш в арабските малко ме е шубе Blush

Без да се замислям: в САЩ! Naughty

# 4
  • Мнения: 2 241
Ходила съм в почти всички европейски страни, някои ми харесаха повече, други по-малко.

Но най-кошмарен спомен имам от пребиваването си в Истанбул.

Така че моят отговор може би е - в Турция (поне в Истанбул)

# 5
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аха, и аз на север на мога.
най ми харесва на островите дето Т е все 23, 24 градуса. къв кеф, купуваш само пролетни и летни дрехи, не се харчиш за палта и ботуши Grinning

# 6
  • Мнения: 1 238
Ходила съм в почти всички европейски страни, някои ми харесаха повече, други по-малко.

Но най-кошмарен спомен имам от пребиваването си в Истанбул.

Така че моят отговор може би е - в Турция (поне в Истанбул)

И аз съм била в Истамбул- е, само за една седмица, но нямам лоши спомени. Може би зависи в коя част си била- в европейската не е никак лошо даже.

# 7
  • Мнения: 314
не бих живяла в арабския свят.не ми харесва отношението към жените,а също и в държави,където е много студено.не понасям да мръзна.

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Но най-кошмарен спомен имам от пребиваването си в Истанбул.

Така че моят отговор може би е - в Турция (поне в Истанбул)
що тъй? да не би да не ти хареса храната или пък те дърпаха , защото си с потниче? Laughing
една приятелка беше ходила там и ми разказваше, че имала проблем с мъжете заради облеклото newsm78

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
В Афганистан, Сиера Леоне,Етиопия,Еритрея и подобни от този род както и в арабския свят,но не само заради страха а най_ве4е заради манталитета  Confused ( надявам се моми4етата от там да не се обидят  Rolling Eyes )

# 10
  • Мнения: 4 244


Без да се замислям: в САЩ! Naughty
И аз!
По скапана държава с "претенции" не съм виждала! #2gunfire

А ако става дума за лоша държава без претенции - списъка би бил дълъг, но ще започна с Русия и ще свърша с Филипините

# 11
  • Мнения: 1 854
В Ирак.
По принцип там кьдето има военни действия, сьщо така и там, кьдето преобладаващата част от населението е с друга религия и от друга раса - никога не биха моли да ме приемат на равно с тях, убедена сьм, не сьм предубедена.
Сьщо така, не бих живяла далече от Европа за постоянно.

# 12
  • Мнения: 4 399
Човекът е много адаптивно животно, та ми се струва че ако много се налага, навсякъде ще оцелея. Но определено не ми се иска да напускам Европа. Извън Европа има страни в които би ми било по-лесно и такива в които би ми било изключително трудно, но ако имам право на избор, просто не бих напускала стария континент.

# 13
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз не харесвам страни които са в по ранен стадий на цивилизация много трудно се общува като с аборигени нямам нищо против тях разбира се, там където има природни бедствия ,глад и терор войни,а и с моят ревматизъм май не съм за студа на север

# 14
  • Мнения: 7 605

А ако става дума за лоша държава без претенции - списъка би бил дълъг, но ще започна с Русия и ще свърша с Филипините

ЗаЩо Филипините? Питам понеже аz самата живях там миналата година  Wink

Общи условия

Активация на акаунт