за киселините и гаденето

  • 512
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Здравейте, аз съм в края на деветия месец и от преди месец имам киселини, но от седмица почна и да ми се гади сутрин като в началото на бременността; не мога да разбера дали от киселините, но ми трудно да спя вечер и съм по4ти седнала в леглото
Пия сода бикарбонат, но не винаги имам облекчения
Някой имал ли е подобен проблем и как го е решил? Моята док снощи ми каза, че не е много нормално да имам подобен проблем в този период

# 1
  • Мнения: 3 334
аз имах киселини от самото начало на бременноста.Пиех кис.мляко и ме облакчаваше времено /а и не е  вредно/.До известно време кис.мляко действаше,но започнах и с газирана вода,лимонов сок и оцет,а накрая и сода бикарбонат,защото не се издържаше smile3515 Rage .Пожелавам ти бързо и безпроблемно раждане и се успокоявай,че си на финала.След като родиш няма да имаш такива проблеми.

# 2
  • Мнения: 815
щом доктора е казал, че всичко е наред..няма от какво да се притесняваш- аз пиех сода докато не ми олекне- през няколко часа- а ако не действа си мисли, че скоро всичко ще свърши като родиш-няма как- гадно е накрая

# 3
  • Мнения: 1 613
И мен газираната вода с лимонов сок ме успокояваше.

# 4
А пък аз от известно време на сам през деня почти нямам киселини, но вечер като си легна направо се побърквам. То са едни киселини едни сокове и слюнки абе страшна работа. Докато не стана да повърна не ми олеква. Веднага след като повърна, което ми е много трудно, защото то са едни храчки едни кисели сокове, все едно нищо не ми е било. И така всяка вечер. Незнам дали е нормално, но това е положението. Нищо друго неми помага.

Общи условия

Активация на акаунт