Моето момченце днес целуна момиченце по устачките.

  • 706
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте,

хем ми стана едно такова мило, хем се замислих.

Маминкото днес прегърна едно момиченце (тои е на 13 месеца), и го целуна по устичките.

Онемях.  Shocked

Хем ми е свиден, хем си давам сметка, че не съм едиствената жена в живота му...не е лесно да си мъжка майка.

Моето бебенце става детенце, после момченце, после мъж...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Пък на моето момченце в портмонето има презервативи. Whistling
Кога е минал през целувките и аз не знам, егати как бързо растат тези деца! Rolling Eyes

Сериозно обаче си мисля, че е по-трудно да си женска майка отколкото мъжка.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 803
Вергилия, така ще е оттук нататък Simple Smile Целувки, прегръдки...после ще им скубе прическите от лИбоФ...


Обаче както си написала заглавието "Моето момченце днес целуна момиченце по устачките", го прочетох като Моето момченце днес целуна момиченце по мустачките и умрях от хилеж

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 572
хахахахха и аз така прочетох!

Така ще е Вергилия, момченцата- ок, ама момиченцата... ooooh!

Добре, че някои татковци си имат пушки  Laughing

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 288
А моя големия като беше на годинка ходеше още за ръка с мама. Излизаме веднъж пред блока, а там се събрали много съседи. А една наборка на сина - вече ходи и щрапа, щрапа  smile3539 до него. И го целува по устата. Съседите биаха във възторг от шоуто. А синчето се крие зад мене и бяга. Ама мацката го докопа и пак - по устата. Е така ми развратиха сина за първи път. Laughing

След 3 години я видях с майка и отново - хубавица. Някога ще му кажа за първата му целувка.

# 5
  • Мнения: 5 577
Обаче както си написала заглавието "Моето момченце днес целуна момиченце по устачките", го прочетох като Моето момченце днес целуна момиченце по мустачките и умрях от хилеж
hahaha hahaha hahaha

Пак като не сте прочели с Ериката "момченце по мустачките" - тогава вече щях да имам сериозен проблем и тема за размисъл.

Поне ми е правилно ориентирано момчето.  Mr. Green

Ама как така, значи то няма винаги да е на мама момчето...  Confused

# 6
  • Мнения: 2 755
Вергилия и моят малък немирник, като види детенце облечено в розово започва да се закача и тръгва да го прегръща и целува. Много рано бе, то бива, бива акселерация, ама и мама иска да има време да го нацелува.  Wink Laughing
Е, за това докато беше бебе, че и сега не пропускам случай да го "намачкам", че като гледам как бързо растат децата.......докато се обърна, гаджетата ще са го награбили.  Laughing Живи и здрави да са. ( аз ще се постарая да не го ревнувам от снахата Wink Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 7 242
Пък моята вчера подарила топче на "гаджето", а той на нея - сърчице и фибички. Не искаше да си ги слага, съкън да не се загубят Joy Целувки обаче още няма Wink

Общи условия

Активация на акаунт