Различни ли са ви гърдите?

  • 3 017
  • 68
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Преди да родя лявата ми беше по-голяма от дясната,ама не беше очевадно,след раждането особено докато кърмех тая лявата ми беше ка то бомба,виждаше се че тя е по-голямата,сега когато леко слязоха надолу /за съжаление/,ептем се вижда че лявата ми е по надолу от другата.Егати смешничката съм,вашите гърди имат ли такива различия по-между си преди и след раждането.Дали с упражнения може да се поправи "грешката"? newsm78Сигурно трябва да правя първо упражнения само за лявата та да се вдигне до нивато на дясната1. Joy

# 1
  • Мнения: 291
За съжаление още не съм раждала, но гърдите са ми различни. на мен лявата ми е по-малка и си личи. И адски много ме дразни. Ама какво да се прави, природа... за упражнения не съм чувала, виж пластичната хирургия го оправя този проблем Wink

# 2
  • Мнения: 8 505
И двете са ми еднакво малки Mr. Green

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И двете са ми еднакво малки Mr. Green

 Joy Joy И моите!
Но докато кърмех лявата ми беше по-пълна и по-голяма!

# 4
  • Мнения: 5 539
И двете са ми еднакво малки Mr. Green

 Joy Joy И моите!
Но докато кърмех лявата ми беше по-пълна и по-голяма!
Същата работа Wink

# 5
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
моите също са различни, а докато кърмех едната се пълнеше повече от другата. Wink

# 6
  • Мнения: 2 241
Моите и двете са големички, но лявата е с една идея по-.... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 708
И при мен определено има разлика.А след като спрях да кърмя е много по забележима.Голям ужас е!

# 8
  • Мнения: 4 202
Моите и двете са големички, но лявата е с една идея по-.... Simple Smile

и при мен положението е същото  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Лявата ми е и по-голяма, и по-производителна, и с по- широки канали.Изобщо по-така hahaha

# 10
  • Мнения: 46 436
Лявата ми е по-увиснала  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
Еми ето значи започваме упражнения само за лява гърда,като например лицеви опори само на лява ръка-на пода на стената,където пожелаете.,или вдигане на гиричка само с лявата ръка-майтап майтап ама верно може да има резултат. smile3532 newsm44 thumbsup

# 12
  • Мнения: 2 849
При мен дясната е по-голяма . Joy

# 13
  • Мнения: 7 837
Преди да родя, разликата беше минимална. Сега, покрай кърменето, на моменти е отчайващо очевидна  Crazy

# 14
  • Варна
  • Мнения: 956
И моите са доста различни.....в полза на лявата Mr. Green

Еми ето значи започваме упражнения само за лява гърда,като например лицеви опори само на лява ръка-на пода на стената,където пожелаете.,или вдигане на гиричка само с лявата ръка-майтап майтап ама верно може да има резултат. smile3532 newsm44 thumbsup

Резултата може да е развиване /уголемяване/ на .....лявата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт