Чукнахме една кърмаческа годинка!

  • 1 079
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 242
Не се стърпях да не ви се похваля мили дружки!
Днес моята дъщеричка стана на годинка! За това време минахме през какво ли не, написахме си, и ще продължаваме да пишем, наша история на кърменето. Laughing Любимото ястие на Ива все още е на мама млекцето, търси ме от 6 до 10 пъти в денонощието, определено не е фен на захранването. Ще се кърмим до откат, или както таткото казва: докогато се изправи права да суче. Mr. Green
 С ръка на сърцето искам да заявя, че никога, нито веднъж не ми е дотежало кърменето! Нито една нощ не съм се разсърдила когато слънцето ме е събудило да суче, по скоро съм щастлива от това само наше време! Наслаждавам се на всеки споделен миг на нежност с малкото ангелче! Обичам я с цялото си сърце!
Искам да ви благодаря за помощта, всеотдайността, подкрепата и разбирането в трудните за нас моменти! Благодаря ви че ви има!  bouquet
П.С.Хайде до догодина с подобна тема! Grinning

# 1
  • Мнения: 1 771
Мери, честит празник на теб и рожден ден на твоето съкровище. С пожелание за много щастливи мигове. И само здраве и любов бъдат вашите спътници в живота.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА
 
 newsm59 newsm38  bigdance2 nbirthday

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Направо ще те изплагиатствам след 3 седмици Grinning
Страхотно се го написала Grinning Пожелавам ви да съхраните любовта и близката връзка, която сте създали чрез кърменето и гушкането първата годинка дори когато ви подхванат пубертетските бури Grinning

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Мери, честита! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 8 458
Мери,душко,искрено се радвам за вас!
Бъдете и двечките все така слънчеви и и знай,че тази връзка,която си създала с детенце е много важна.
Целувки и на двете!И поздрави на вашия подкрепящ кърменето татко!

# 5
  • Мнения: 3 926
ЧЕСТИТО!!!Първо за малката рожденничка - да ви е здрава, усмихната и мнооого да ви радва!!!
Второ - за мама  bouquet Все така лъчезарна Hug и обичлива и до догодина в следващата такава тема Grinning

# 6
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Направо ще те изплагиатствам след 3 седмици Grinning

Аз съм първа Grinning, след 2 седмици Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Живи и здрави  bouquet
Догодина пак Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честито на малката рожденничка  Grinning! newsm51

# 9
  • София
  • Мнения: 2 164
Честито, Мери   bouquet! Да е жива и здрава малката Ива и да носи много радост на мама!

# 10
  • Мнения: 2 655
Браво МЕРИ!
Обожавам да чета такива теми и не се стърпях да ти честитя!
Това е страхотно.
И знай, че никога няма да се повтори. Птичката ще порасне, ще отлети от дома, а само мама ще си спомня с носталнгия за времето, когато сладко се е гушкала до гърдата и е сукала.
Хайде дано и след годинка пак да чета за Вас.
Вече наистина кърменето става удоволствие.
Сега ще почне сама да вдига фанелката на мама и да суче.
КЪСМЕТ!И дано да сте много много здрави, най-добрият начин по който се отплаща кърменето /мое мнение/.

# 11
  • Мнения: 1 586
Честито! Grinning
Все така да се обичате и разбирате винаги! Simple Smile
От думите ти усетих точно моя стремеж  - наслаждаване до край на всеки общ момент с малката. Ама до край!  Grinning Направо сме се пристрастили, ей  Mr. Green

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Честито, Мери  bouquet
Да ти е жива и здрава Ивката и да преживеете още много безценни мигове заедно Hug Heart Eyes

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 092
 newsm81
Честито! Респект пред себеотдаването ти и..да ти е здраво и весело кърмачето!

# 14
  • Мнения: 310
ЧЕСТИТО !!!!!!!!!! newsm38
Да ти е жива и здрава ИВА, да те радва и да те прави щастлива! Ввесело изкарване на празника и дано скоро да успеем да се засечем в градинката все пак Laughing
Целувки

Общи условия

Активация на акаунт