Я като сме го подкарали на Бърза помощ,

  • 1 230
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 257
за което свалям шапка на момичетата, дето помогнаха на tornerose и Оля, моля ви, мили майчета, кажете как да си вдигна кръвното - 98/57  #Crazy #Crazy newsm78 Чакам мъжа ми да си дойде той да ми го вдигне, ама дотогава се чудя какво да правя....Кока кола ще пия, какво друго? Боли ме главата, вие ми се свят, една съм бяла такава никаква.....и като си го премерих щях да се капична Shocked - чак пък толкоз ниско не ми е било..... Embarassed Мерси!

# 1
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Моето кръвно нормално си е 90/60. Sad Цял ден карам на нес кафе, иначе съм жива-умряла. Многото течности също помагат. Малко вино също.
Ами, за това се сещам сега. Дано се оправиш бързо. Hug

# 2
  • Мнения: 2 825
Шоколад и червено вино помагат

# 3
  • Мнения: 2 257
nadi_n i clara, много ви благодаря!  bouquet Hug Не съм знаела никога как се вдига кръвно. Благодаря от сърце! Hug

# 4
  • Мнения: 3 880
Много течности, по въzможност сладички...

# 5
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
кафе, те4ности,сладко

# 6
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
nadi_n i clara, много ви благодаря!  bouquet Hug Не съм знаела никога как се вдига кръвно. Благодаря от сърце! Hug

Моля, моля. Laughing

# 7
  • Мнения: 3 098
И моето е много ниско,стигала съм до колабиране Crazy
Те са ти казали моми4етата по_горе,можеш да опиташ и със сирене и кола(едновременно).Ако ти е мн.зле от сутринта оЩе,пийваш 100 гр.4ервено вино.

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
моето и по- ниско е било.
ако не ми е ниско, все едно не съм аз Rolling Eyes
кока кола, кафе, шоколад, много течности
 най- вече на 3-тото наблягам. днес съм изяла 1 и половина и ми е 6. Flutter thumbsup
няма да правиш резки движения, на мен ми се вие свят като стана примерно изведнъж от леглото...затова спя до 11.30 сутрин, намирам си оправдания Embarassed
ако искаш да ти пратя някоя от щерките? гаранция, че ще го нормализираш поне Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 257
Ако ти е мн.зле от сутринта оЩе,пийваш 100 гр.4ервено вино.
Laughing Тая терапия ми легна на сърце  Laughing Утре ставам и засядам пред бутилката Laughing А ако дойда довечера по-късно тук и дрънкам глупости- да не се чудите - лекувала съм се с винце Laughing
Майтапа настрана - благодаря ти!  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 257
ако искаш да ти пратя някоя от щерките? гаранция, че ще го нормализираш поне Mr. Green
Пращай ги Laughing Аз по цял ден с деца се занимавам и сега като съм отпуска малко - веднага се усеща- няма кой да ми вдига кръвното Laughing
Аз точно щото станах рязко и веднага седнах назад- затова си го премерих, че нещо не ми хареса, благодаря ти!
mariabutti i Biba сполай ви и на вас за съветите! Hug

# 11
  • Мнения: 447
Аз знам за много,много солен разтвор(най-приятно е с айрян) или пове4е те4ности....4е и аз съм от тези с норма 90/60

# 12
  • Мнения: 3 461
Аз знам за много,много солен разтвор(най-приятно е с айрян) или пове4е те4ности....4е и аз съм от тези с норма 90/60

Това наистина действа бързо и безотказно.

# 13
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Друг изпитан метод, е да изпиеш на екс чаша с вода пълна с лед newsm10

# 14
  • Мнения: 1 854
Друг изпитан метод, е да изпиеш на екс чаша с вода пълна с лед newsm10

А няма ли да си изстудиш гьрлото и да си навлечеш някоя неприятност така, пьк и леда как се гьлта? Той моя го дьвче леда и косите ми винаги се изправят. Аз имам много чувствително гьрло и не бих пробвала на екс, особено с лед.

Общи условия

Активация на акаунт