Кои са безлактазните млека?

  • 533
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Освен АL 110 и Alfare на Nestle.
Намерих на Милупа , но не се води мляко, а лечебна храНА И СТАВА НА КАшА.
Вече се чудя с какво да храня Иво, това разстройство не минава 2 седмици. ooooh!
На всичко отгоре е злояд и не иска моркови, картофено пюре, мръщи се на шипковия чай. Лечебната Хумана не го оправи.

# 1
  • Мнения: 7 803
не знам дали го има в бг HN 25 на милупа

# 2
  • Мнения: 24
Без лактоза е Nutrilon low laktosa. Blevit имат хубава лечебна оризова каша. Но защо за разстройство нисколактозно мляко?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз давах HN 25 на Милупа, на опаковката пишеше и пропорцията за правене на мляко. Давах го с шише с по-широчка дупка. Когато имаше разстройство и давах само тази храна на Милупа - направена като каша или мляко и първата друга храна беше на Хип - Нежен зеленчук с ориз.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Точно HN 25 имаме и става като  каша.
По принцип по време на разстройство се спира млякото, но в нашия случай не остава какво друго да яде, затова безлактозно мляко.

# 5
  • Мнения: 24
моята дъщеря е на 8 месеца и преди време имаше много стомашно чревни проблеми. тя пи 2 месеца нисколактозното мляко на nutrilon , то не е лошо и е вкусно. доволна съм от лечебната каша на blevit(оризовата). давах и ентерол и нормо флор. детските гастроентеролози съветват при продължителни разстройства да се изследват и фекалиите на детето.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
и аз давам ентерол и нормофлор, но не се оправя. Освен това и много повръща, май изхвърля прахчетата.
Изследван е, ротавирус е причината, но при другите деца минава бързо.
На Нутриолон как се казва млякото?

Последна редакция: пт, 11 ное 2005, 11:42 от Karen

# 7
  • Мнения: 24
Nutrilon low laktosa. ние имахме два вида  colli бактерии и ни трябваха 5 месеца докато ги излекуваме. много съм доволна от детските гастроентеролози в центъра "детско здраве". те работат и със здравната каса и частно.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 437
и аз давам ентерол и нормофлор, но не се оправя. Освен това и много повръща, май изхвърля прахчетата.
Изследван е, ротавирус е причината, но при другите деца минава бързо.
На Нутриолон как се казва млякото?

Карен, на ентерола пише, че съдържа лактоза. Ти му даваш нисколактозно мляко, но с ентерола му я даваш в двойна доза.
Спри го този ентерол и ще видиш, че ще се оправи детенцето...давай му оризова вода, оризова каша Ризкрем.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт