Раничка между пръсчетата на крачето

  • 749
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
прилича на раничка и е между голямото пръсче на едното краче. крачетата и много се потят, въпреки че не и слагам много дебели чорапи. къпим я всеки ден и крачетат задължително ги мия със съпунче. Определено не я боли, тъй като я мия не плаче, а само леко си го дърпа. единственото което ми идва наум е  да и накисна крачетата в отвара от лайка. Ако можете дайте ми съвет.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Има едно кремче на Хималая, казва си Антисептичен крем. Много е ефикасен за ранички и леки изгаряния. Мисля, че ще ви свърши работа и никак не е скъп. Щом й се потят толкова много крачетата, защо не им слага от бебешката пудра?  Мисля, че ще намали ефекта на мокрото краче.

# 2
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Да не е гъбички - моя син имаше така като беше на 6 месеца. Ако не ти е проблем (и ако не се оправи де) заведи я на лекар

# 3
  • Мнения: 263
Дъщеря ми има същия проблем. Педиатърката ми каза, че това е често срещано явлние и ме посъветва да слагам бебешка пудра в чорапчетата преди да и ги обуя на краката. Каза ми също така, че проблема отминава с времето.

# 4
  • Мнения: 1 089
Не знам дали постъпих правилно, но тази вечер след баня и сложих малко риванол, и си купих бебешка пудра и утре преди да сложа чорапчето ще и напръскам крачетата.

Общи условия

Активация на акаунт