Къде носите лични документи и пари?

  • 1 946
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 413
Татковци, нашият тати веднъж си загуби чантичката с лични документи и пари, за щастие я намерихме, но оттогава се чудим каква чанта да му купим. Той иска да е малка,но да се закача на кръста, но ако може не на колана...вие къде си носите нещата Rolling Eyes

# 1
  • Русе
  • Мнения: 197
Нося свободни панталони със странични джобове, та там.

# 2
  • Мнения: 2 672
Нося свободни панталони със странични джобове, та там.

и моя мъж - всичко е по джобове

# 3
  • Мнения: 7 186
Личните документи- в портфейла. Другото- по джобовете. Simple Smile

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Всичко е в портфейл... И парите, и документите... Всичко е на едно място... А самия портфейл е в разни джобове... Най-често вътрешни... Никога задни... smile3521

# 5
  • Мнения: 8 505
В портфейла,а него-в раницата.

# 6
  • Мнения: 1 259
В портфейла,а него-в раницата.
И аз така.

# 7
  • Мнения: 1 215
Моят мън носи всичко по джобовете и е толкова смешен.... Той е доста едър и като си напъха портфейла в единия джоб а телефона в другия и изглежда все едно е с потури.... Така де, съгласно последните модни тенденции е направо модерен Mr. Green Mr. Green

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
 В елегантен портфейл, а него в задният джоб /ако е с дънки/ или във вътрешен джоб на яке.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Документите - в чантичка за кръст Кангол - потърси в техен магазин, много удобно нещо.
Парите тъпче по джобовете.

# 10
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Пари и документи в портфейл, а той в задния джоб.

# 11
  • Мнения: 242
В удобен портофейл.

# 12
  • Мнения: 3 569
Аз си нося документите в портфейла, а парите в задния джоб - луда работа. Просто не понасям портфейла да ми е в задния джоб. Седи ми в якето, което невинаги е с мен.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 826
Моят мъж си носи всичко в чантичка на кръста, откакто си губи и документи и телефон и ключове, и за сега е доволен.

# 14
  • Мнения: 1 437
Пари и документи в портфейл, а той в задния джоб.

и моя съпруг така ги носи, и все се чуда кого ли ще го изненадат неприятно

Общи условия

Активация на акаунт