гърнето - един по-различен проблем

  • 671
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 544
Дъщеря ми има желание да ходи на гърне. Обаче като я прихване, го прави 10 пъти на час. Crazy

Изведнъж надава боен вик и тичайки се разсъблича, за сек. остава по блузка и сяда на гърнето. Изпишква 1лъжичка и скача. Обличам я. След минути - пак вик и пак се съблича - имала още Wink Е, като я обуя 10 пъти и ми писва. Понякога и казвам да пишка в памперса Embarassed , ама тя - не  А и няколко пъти като е с майка ми, дребната ми напишква килима - щото имала още, докато  баба и` изхвърля гърнето. Mr. Green А и все ми тича по голо дупе из къщата пък е зима, все пак.

Трябва ли да взема памперс-гащи и да я окуражавам? Аз и сега и пляскам Wink, ама ако не се сети сама не я подканям всеки час за гърнето.

# 1
  • Мнения: 1 381
ох разсмяме. Ама наистина ли сама се съблича. Той и моя прави така, в смисъл носи си гърнето уж да пишка - баба му го съблича, обаче досега само2 пъти се е изпишкал там. Мисля че го приема като някаква игра, въпреки че знае че там се пишка и ака, но не ще.
А по темата наистина незнма какво да правиш. Опитай се да и обаснаваш всеки път, не разбрах колко е голяма, но Коко е на 1г и 8м. и разбира всичко, друг е въпроса че не го прави

# 2
  • София
  • Мнения: 3 109
 Laughing Това е нормална фаза на  ентусиазъм. Ще премине с времето. Знам, че е много досадно...и дъщеря ми мина през същия период преди време. Просто в един момент децата страхотно се въодушевяват от новото действие и искат да го повтарят колкото се може повече. Това е добър признак и обикновено нещата се уталожват след известно време.

Общи условия

Активация на акаунт