Kакъв ви е цикъла след раждането?

  • 2 051
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
При мен след раждането се получи по-обилен и продължаващо  "зацапване" до 13-14 ден. Питам се дали не е на хормонална основа и дали не би ми попречило да збременея отново. Има ли някой подобен проблем?

Последна редакция: пт, 11 ное 2005, 23:40 от krassi2

# 1
  • Мнения: 8 505
Не виждам разлика от преди.Стана обаче малко по-редовен Wink

# 2
  • Мнения: 46 437
Няма разлика, освен, че е почти безболезнен, за разлика от ужаса преди раждането.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
Преди да родя закъсняваше винаги с около 10-ина дни и първия ден ме болеше корема и кръста. Сега тези проблеми ги няма - вече е редовно и безболезнено. Иначе пак си е по 7 дни, както винаги е било...

# 4
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
при мен се нормализира 7 месеца след като родих  - 5 дни през 28 дни!

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Не виждам разлика от преди.Стана обаче малко по-редовен Wink

И при мен е така.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Намаля като количество, тече ми обилно само първия ден, следващите 3 е като "изчистване". Друга промяна няма.

# 7
  • Мнения: 263
Цикълът ми след раждането си идва когато му е кеф и във всички случаи със закъснение я месец, я два. Анархия от всякъде!!! #2gunfire

# 8
  • Мнения: 2 700
Стана безболезнен, но започна да ми идва на 32 дни. Иначе стана като часовник.

# 9
  • Мнения: 527
Моят си е през същия интервал и количеството същото, но наистина продължава около 12-13 дни, направо се побърквам  #Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Стана безболезнен, но се увеличи с един ден.Само този месец яко ме боля...Досега не го усещах Sad

# 11
  • Мнения: 1 680
Няма промяна.

# 12
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Няма разлика, освен, че е почти безболезнен, за разлика от ужаса преди раждането.
И при мен. И все така без определена Sick дата

# 13
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Няма разлика, освен че и при мен стана безболезнен. Не че преди раждането ме е боляло много, но след него почти спря да ме боли. На 5-6 месеца веднъж да ме заболи и то съвсем слабо, защото аз почти не съм използвала обезболяващи.

Моят си е през същия интервал и количеството същото, но наистина продължава около 12-13 дни, направо се побърквам #Crazy

Ужас! А аз си мислех, че моя е доста дълъг, а е само 7 дни.  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 190
На мен ми идва два пъти откакто съм родила и мога да кажа, че разликата е в това, че е малко по безболезнен от преди, но пък за сметка на това първите два дни е много обилен направо някакъв ужас Crazy, а след това изведнъж намаля - надявам се да се нормализира!

Поздрави Wink

Общи условия

Активация на акаунт