Ползвал ли е някой "Бейбинос"?

  • 4 839
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Освен така познатите ни Саб и Еспумизан ...имаше и някакви Бейбинос...или нещо подобно беше ..ако някоя е ползвала последните моля да напише как точно се казват и по колко се дават и какъв ефект имат, че нашта кума се е видяла в чудо с тези колики, бебка е на 28 дена...а Саб и Еспумизан не и действали Shocked

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Казаха ми, че Бейбинос  /незнам дали го пиша правилно/ имат алкохол в състава и не трябва да се дават на бебета, макар че успокояват коликите. Да пробва с чай от копър или анасон и да избягва тежки храни, които предизвикват газове - боб, зеле и т.н. хубаво е бебчо да изпуска газовете. Някои майки загряват коремчетата с сушоар, но мисля че те се заслушват в шума. Слагахме на Габи загрята с ютия тензухена пелена на коремчето.
Дано бебо бързо да се оправи.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Бейбинос се казват да, но дали успокояват не мога да ти кажа със сигурност. Аз съм ползвала само от тях. Не помня точно по колко капки се даваха, но на листовката си пише.
Каквото и да се дава за колики и капки и специални шишета да се ползват според мен коликите си минават от само себе си в един определен момент. Единствено може да се пооблекчи положението с капките. Да си вземе от тях щом другите нямат ефект.

# 3
  • София
  • Мнения: 625
Капките се казват Бебинос. Дават се от 3 до 6 капки 3 пъти на ден. Имат алкохол верно е, но помагат! Поне при нас е така!
Направо ми се къса сърцето да я гледам как се гърчи и въпреки алкохола и ги давам! Освен това в листовката пише, че е билков препарат и не са наблюдавани странични ефекти!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 062
Ох, тази сутрин и аз дадох Бейбинос...Просто Веси не е заспивала от снощи в 12...Така ми е кофти, милото ми бебче. Кажете, много ли е лошо да се дават тези капки? Тя заспа, ама не знам дали не е от изтощение, а не от капките...Във всеки случай, Саб Симплекс не помогнаха. Все едно не съм и ги давала. Сешоара помага само докато работи, после се почва рев наново. Топла кърпа не помага. Остана ми само Бейбинос, ама като гледам, май тук нямат много привърженици, та заповам да се замислям....

Дано скоро да се махнат тези ГНУСНИ, ГАДНИ колики #Sniper

# 5
  • Мнения: 317
Цитат на: anya
Капките се казват Бебинос. Дават се от 3 до 6 капки 3 пъти на ден. Имат алкохол верно е, но помагат! Поне при нас е така!
Направо ми се къса сърцето да я гледам как се гърчи и въпреки алкохола и ги давам! Освен това в листовката пише, че е билков препарат и не са наблюдавани странични ефекти!



Благодаря ти за пълната информация...Веднага ще ги купят...да пробват  Simple Smile

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
eleksir
побвай с Еспумизан-Л. Когато спряха да действат Саб започнах с Езпумизан и да чукна на дърво чай помогнаха. Освен това аз започнах да пия чай Бебезан.

# 7
  • Мнения: 317
Цитат на: dezyg
eleksir
побвай с Еспумизан-Л. Когато спряха да действат Саб започнах с Езпумизан и да чукна на дърво чай помогнаха. Освен това аз започнах да пия чай Бебезан.


Това са го пробвали , не помага ....а аз конкретно , давах чая Бебезан на Севастиян не му подейства...никакви чайове не подействаха .. Sad При нас Саб помогнаха...

# 8
  • Мнения: 5 713
Това бяха последните капки, които й дадох. Иначе и ние минахме през другите два вида. Нямам наблюдения кои най ни помогнаха.  Давах 3 пъти * 5 капки, а бебчо беше вече към третия месец.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 062
Цитат на: dezyg
eleksir
побвай с Еспумизан-Л. Когато спряха да действат Саб започнах с Езпумизан и да чукна на дърво чай помогнаха. Освен това аз започнах да пия чай Бебезан.



Да, ще пробвам. Благодаря, Деси. Само дето при нас Саб изобщо дори не са заповали да действат...

Ох, дано скоро минат...

# 10
  • Мнения: 3 334
за нас ефикасни капки нямаше и все си мисля,както казва и педиатърката ни,че това е за успокоение на родителите.

# 11
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: Anni
за нас ефикасни капки нямаше и все си мисля,както казва и педиатърката ни,че това е за успокоение на родителите.


Grinning  Grinning  Grinning

За бейбинос-а на мен педиатърката ми каза, че са на билкова основа, обаче аз й давам еспумизан Л за момента. Не бих казал, че има кой знае каква разлика.  Confused
А кога действат капките? Имам предвид като й дам действат веднага или след няколко часа?

# 12
  • Мнения: 1 753
Ние давахме Саб... не действаха особено. След това пробвах Бебинос.... детето се сгърчи от колики. Вместо да помогнат, коликите се засилиха. Сега сме на Еспумизан. Определено ни помагат. Не спират коликите, но определено ги намаляват.

Друго, което много ни помага е шише с топла (почти гореща) вода, увито в кърпа до коремчето на бебето. Много е удобно, защото доста време се запазва топлината и много добре действа на коремчето.

Успех и дано минат по-бързо тези колики...

# 13
  • Мнения: 1 704
Цитат на: eleksir
Ох, тази сутрин и аз дадох Бейбинос...Просто Веси не е заспивала от снощи в 12...Така ми е кофти, милото ми бебче. Кажете, много ли е лошо да се дават тези капки? Тя заспа, ама не знам дали не е от изтощение, а не от капките...Във всеки случай, Саб Симплекс не помогнаха. Все едно не съм и ги давала. Сешоара помага само докато работи, после се почва рев наново. Топла кърпа не помага. Остана ми само Бейбинос, ама като гледам, май тук нямат много привърженици, та заповам да се замислям....

Дано скоро да се махнат тези ГНУСНИ, ГАДНИ колики #Sniper


Давай Бейбиноса ако и действат.. няма проблем.. нашто педи каза че тези са единствените които НЕ съдържат лекарство, а билки и ги препоръчва горещо.. само дето на нас не ни действат особено  Imp

# 14
  • Мнения: 95
Az zatopljah pelena v mikrovalnovata,s tava naj-barzo. I ja otpuskashe. Inache njama neshto/po moe mnenie/ koeto da premahne kolikite napalno. No ako karmish, trjabva mnogo da vnimavash kakvo jadesh. Krisi naprimer mnogo se previvashe, kato pieh sok ili jadjah  portokal. A inahe po moe mnenie espumisana sa po-efikasni.

Общи условия

Активация на акаунт