Бръчка в пубертет???

  • 762
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
 Shocked Shocked Shocked Ужас...На 15 години почти съм. Забелязах, че имам бръчка около 2 см дълга и се вижда от половин метър пред огледалото.  Кошмар! Уж там ми е най-мазна кожата...около носа все пак.. Дори на 1 милиметър от бръчката имам п3 малки пъпчици.       Напоследък...тоест от 16 септември се хиля постоянно...особено последните часове...възможно ли е от това?? Или защото си лягам в 3 часа обикновено и спа до обяд към 12 часа newsm78
Интересното е, че днес се е появила след училище. Не съм се смяла много сравнение с предишните пъти...

Тогава какви са прословутите лафове като "Усмивката краси човека" newsm45


Моята вече явно няма да ме краси. Остарявам на 15 cry cry cry cry cry cry cry cry smile3518 smile3518 newsm45 newsm45 smile3518 cry #Puppy dog doh


ПС: Моля да се отбележи, че само от едната страна имам. Да очаквам ли включване от другата страна?


С лифтинг ще се оправи ли окончателно...  cry



ППС: Намазах гадната бръчка с крем за бебешко тяло.ДАно не стане по-зле. 


иии ще си помислите, че си въобразявам, ама не е така.. Не се оглеждам в огледалото с цел търсене на бръчки, защото не вярвах, че това може да се случи просто. Погледнах се ей така и я видях cry cry cry cry

# 1
  • Мнения: 35 960
мисля, че въображението ти е в повече
животът не се определя от това колко бръчки имаш и на каква възраст!
а дза лифтинг в тийн-години е смехотворно да се говори!
продължавай да се смееш, така ще бъдеш по-красива, дори с някоя друга бръчка Simple Smile

# 2
  • Мнения: 260
Аз от смях нямам, но много се учудвам на живота (повдигам вежди) и от 15 годишна имам на челото, сега съм на 21 и съм се примирила, не мисля че ме загрозява. Мисля че не е лошо да ти се появи някоя бръчица на млади години, свикваш някакси и не ти пука чак толкова.  Споко, смей си се на воля.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 916
Добре че по мое време още нямаше лифтинги, защото и аз имам линийки около устата от тази възраст - ама аз постоянно се усмихвам и така... кой знае какво щеше да ми дойде на акъла на 15 г....
А ти скъпа не се впрягай толкова - на твоята възраст ще изчезне след няколко месеца.
 bowuu

# 4
  • София
  • Мнения: 9 464
Най-вероятно това за което говориш е мимическа бръчка, т.е. тя е свързана с мимиката на човек, а не с възрастта му.  Wink
Без да те отчайвам, мимическите бръчки и лифтинг не ги спасява. Wink
Замисли се, ти всеки ден се сумихваш, нали. И това няма да се промени в годините. Гънката на лицето ти винаги ще се образува на едно и също място.
 Я се успокой по-добре! Simple Smile

Имах една приятелка навремето и тя като теб, беше решила че на 14 има бръчки край устата и се насилваше да не се смее, за да не се задълбочат, евентуално- да изчезнат. Детска му работа Mr. Green!
А естествено от това да се насилваш да не се смееш, по- смешно няма! Laughing

# 5
  • Мнения: 1 100
Ох, хора...събудих се сякаш от кошмар Rolling Eyes Няма я Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт