За кафявата линия на корема

  • 17 246
  • 24
  •   1
Отговори
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Мили мами, исках да ви питам за кафявата линия на корема, която се появява по време на бременността. Кога ви изчезна? И мазахте ли я с нещо? Защото при мен вече след 8 месеца от раждането тя си стои два пръста над пъпа и избледнява много бавно  Sad .

# 1
  • Мнения: 2 006
Някъде около 9,10,докато си я гледках и ве4е я няма Grinning

# 2
  • Мнения: 1 809
Цитат на: A.A.M.Belev
Някъде около 9,10,докато си я гледках и ве4е я няма Grinning

Значи да чакам и на мен скоро да ми изчезне съвсем Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 417
А, аз дори бях забравила за съществуването и!Сега, като прочетох темата реших да видя дали е там, че след 3 дни заминавам на море - ами изчезнала е, не знам кога, но съм 4 мес. след раждане. Най- вероятно при всеки е индивидуално, знам че от само себе си изчезва.

# 4
  • Мнения: 1 417
А, аз дори бях забравила за съществуването и!Сега, като прочетох темата реших да видя дали е там, че след 3 дни заминавам на море - ами изчезнала е, не знам кога, но съм 4 мес. след раждане. Най- вероятно при всеки е индивидуално, знам че от само себе си изчезва.

# 5
  • Мнения: 6 155
Ето линк към същата тема, има доста отговори там:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3993

# 6
  • София
  • Мнения: 2 493
а кога се появява? на мен още нищо не ми се е появило, а съм 6ти месец.
А и да ви питам също засили ли ви се малко окосмението?
имам чувството, че на корема, около пъпа имам косъмчета, каквито преди нямах! Четох някъде, че по време на бременност имало места където косъмчетата се засилвали, но след раждането висчко се оправяло. Някой имал ли е подобен проблем?

# 7
  • Мнения: 7 837
При мен скоро също се появиха косъмчета около пъпа и в тънка линия под и над него. За сметка на това космите по краката и ръцете ми като че ли започнаха да растат по-бавно.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Casey
При мен скоро също се появиха косъмчета около пъпа и в тънка линия под и над него. За сметка на това космите по краката и ръцете ми като че ли започнаха да растат по-бавно.


Точно за това и аз говоря!!! Абсолютно същите признаци... явно е нормално. Дано поне да изчезнат после, защото хич не ми се иска после да си правя разни обезкосмяващи процедури на корема..  Imp

# 9
  • Мнения: 7 831
Не е задължително да се появи линия, на мен не ми е излизала  Grinning !

# 10
Моята изчезна година и половина след раждането

# 11
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Госта бях аз  Simple Smile

# 12
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Косъмчета ми се появиха по тази кафява линия, по едно време бяха стигнали чак до гърдите  Embarassed . Добре, че бяха руси и редички, че бях изпаднала в потрес  Grinning . А на една приятелка били гъсти и тъмни  Confused .Изчезнаха почти веднага след раждането, не се притеснявайте!

# 13
  • Мнения: 596
Цитат на: Yanche
Цитат на: Casey
При мен скоро също се появиха косъмчета около пъпа и в тънка линия под и над него. За сметка на това космите по краката и ръцете ми като че ли започнаха да растат по-бавно.


Точно за това и аз говоря!!! Абсолютно същите признаци... явно е нормално. Дано поне да изчезнат после, защото хич не ми се иска после да си правя разни обезкосмяващи процедури на корема..  Imp


И при мен е точно така! Слава богу, мислех че нещо не съм наред.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 493
аз обаче не разбрах тая линия кога ви се е появила, защото аз освен косъмчета друго нямам...
Ареолите на зърната обаче яко са ми потъмняли...

Общи условия

Активация на акаунт