Спешно! Оригинални парфюми - къде в София?

  • 2 570
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 698
Пускам темата тук, а не в На пазар или Красива мама, защото отговорът ми трябва спешно. Та въпросът ми е къде в София мога да намеря оригинален парфюм на прилична цена - на "Витошка" не ми се ще да се изръся, а не знам другаде да не попадна на ментета...  Twisted Evil Трябва ми Gucci Rush for Men по-специално... Ще съм ви много благодарна, ако помогнете...  Hug

# 1
  • Мнения: 4 916
Ми, в подлеза на Плиска има парфюмерия - едно време беше добре заредена... иначе ние купуваме особено парфюми от фрийшоповете, хем са евтини, хем няма опасност да са ментета. ooooh!

Иначе за магазините - във Варна се продават парфюми с едно и също качесто (и различни цени) във Валентина и на едно гаражче на Колхозния. А че са с едно и също качество е проверено.  Joy Joy Joy Joy

# 2
  • Мнения: 1 999
Доста са ми донесени от чужбина, но тези които ги купувам от тук са от магазините на Трансимекс и съм много доволна. Намират се на:
ул. Раковска 112 (преди пл. Славейков), пл. Македония 5. Имат още няколко магазина в Лозенец, Белите брези.

# 3
  • Мнения: 7 107
Всъщност Трансимпекс са доставчик на много от продуктите на дютифри-тата. Дженифер е много полезна.
 

# 4
  • Мнения: 5 228
Оригинални парфюми има в един магазин на бул. Янко Сакъзов - срещу парка Заимов. Не се сещам как му беше името, но е точно до магазин Фамилия.

# 5
  • Мнения: 4 916
Оригинални парфюми има в един магазин на бул. Янко Сакъзов - срещу парка Заимов. Не се сещам как му беше името, но е точно до магазин Фамилия.
Да не е "Конкорд"?

# 6
  • София
  • Мнения: 10 291
Оригинални парфюми има в един магазин на бул. Янко Сакъзов - срещу парка Заимов. Не се сещам как му беше името, но е точно до магазин Фамилия.
Да не е "Конкорд"?
Ами там са два магазина единия е Конкорд, а другия е с качествена козметика и не би трябвало да продават ментета...
И аз съм за Конкорд! От там купуваме подаръци за колежките и за 5 години, не е имало и една издънка!

# 7
  • София
  • Мнения: 625
Винаги купувам от Трансимпекс този на Раковска, на спирката на тролея преди пл. Славейков и винаги съм била много доволна!

# 8
  • Мнения: 5 228
Оригинални парфюми има в един магазин на бул. Янко Сакъзов - срещу парка Заимов. Не се сещам как му беше името, но е точно до магазин Фамилия.
Да не е "Конкорд"?

Не, другия - май беше Престиж или нещо такова.

Общи условия

Активация на акаунт