Вместо попара???

  • 691
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 239
Здравейте!Следобед ще се качим с бебка в планината и ще спим там!Няма да ми е много удобно да нося всички продукти за попарката с мен и за това се чудя дали не мога да я заместя с нещо друго!Например за следобедната закуска ще взема отр кашите в бурканчета!Идеи Hug

# 1
  • Мнения: 5 370
На Хип-ябълка+круша-вечерна
На АЛЕТЕ-сухар+ябълка.
Пак на Алете-имаше нещо от сорта на "лека нощ" каша -млечнозърнена.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 239
Сърдечко,а мислиш ли че тези кашички стават и за сутрешна закуска newsm78Всъщност що пък да не стават ThinkingМерси за бързия отговор!!! Grinning

# 3
  • Мнения: 5 370
Сърдечко,а мислиш ли че тези кашички стават и за сутрешна закуска newsm78Всъщност що пък да не стават ThinkingМерси за бързия отговор!!! Grinning
Ама аз съм давала-затова ти казвам.
Особено тия,дето са на плодова основа-що да не.
ГОворим за екстрена ситуация все пак Peace
То само името им е такова"вечерна каша"-в смисъл да се дават вечер,че хем да запълнят коремчето,хем да не е тежко.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
На АМ-ам грис с плодове,плодово мюсли и плодове с бисквити,естествено ако не държиш да е на Алете

# 5
  • Мнения: 46 492
В едно бурканче слагаш 3 лъжици фини овесени ядки и една мерителна лъжица адаптирано мляко. 10-тина мин. преди ядене сипваш вода, колкото поеме и ако имаш условия намачкваш един банан  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
В едно бурканче слагаш 3 лъжици фини овесени ядки и една мерителна лъжица адаптирано мляко. 10-тина мин. преди ядене сипваш вода, колкото поеме и ако имаш условия намачкваш един банан  Grinning
Ауууу,Никол- страшна идея ми даде за нещо по-различно в менюто   bouquet

# 7
  • Мнения: 5 299
Има готови каши на Нестле - много са удобни за из път, тази е с бисквити -течна е и можеш да я сипеш в шишето: Peace
http://img486.imageshack.us/img486/2756/picture9eo.jpg

# 8
  • Мнения: 2 672

абе , те много разхлабват Wink

Общи условия

Активация на акаунт