Нервна криза

  • 1 003
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте,

аз определено имам много голям проблем и вече не знам как да се справя. В седмия месец съм, от другата седмица вече ще съм в болничен (45 дневен) преди раждане.
Преди една седмица получих нервна криза и все още не е отминала. В резултат на опънатите нерви не мога да спя изобщо - опитвам се да заспя, но в момента, в който се унеса, се стряскам и трябва да стана да ходя. И така по цяла нощ. А в същото време много ме боли и лявата страна под кръста, нещо като дископатия. А като ходя по цяла нощ започва да ме боли още повече.
Ходих по доктори, невролози - всички вдигат рамене и казват, че виждат колко съм изнервенена, но не могат да ми помогнат много, защото не мога да приемам силни лекарства.
В момента пия Дормиплант и мента,глог, валериан на капки (на което отгоре на всичкото пише да не се приеа по време на бременност и кърмене). Не знам дали ми помагат, защото не виждам подобрение.

Вече имам страхова невроза от сън; в рамките на една седмица съм спала не повече от 1-2 часа на ден, а има и дни, в които въобще не мога да заспя. Вече си мисля, че сигурно много вредя на бебчо.

Моля ви, помагайте, дайте съвети.
 

# 1
  • Мнения: 5 103
миличка успокйсе знам за какво ми говориш разбирам те напълно.
говори с лекар за леки успокойтелни пробвай със леки хомеопатични.

Общи условия

Активация на акаунт