Ryanair Travel

  • 115 598
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 066
Ryanair Travel
Привет. Интересува ме някой пътувал с тази компания от Пловдив до Станстед Лондон или до друга дестинация.Закупихме си билети за мен и малката на 22/12 до Лондон от Пловдив и бих искала да разбера малко повече за условията в самолета,има ли храна,каква е ,удобно ли е ,бординг картите и чекинга лесно ли стават?Изобщо всяко инфо би било полезно!

# 1
  • Мнения: 67
От Пловдив до Лондон не съм пътувала, но съм го правила по други линии. Нормални самолети, разстоянието между седалките им, дори за кратък полет като между Херес и Мадрид, беше по голямо отколкото на WIZZ за полет Мадрид - София. За чекирането - само on line, ако не е направено или е не носиш разпечатаната бордна карта на летището се плаща 40 еuro за нова. Превоз между самолета и летището няма, с изключение на големите летища (Madrid, London  ), ходиш си пеша. Храната в самолета е сандвичи и снаксове, цените са леко по ниски от софийското летище. Това е компанията, която следи и съответно при нарушение наказва за  неспазване на ограниченията за багажа - тегло, размери. Прочети внимателно изискванията, защото е възможно след глобите да съжалиш, че не си взела билет от British airways. Ryanair се води компанията с най нисък процент на загубен багаж. Поне аз като съм пътувала с тях бяха точни до минута.

# 2
  • Мнения: 3 066
От Пловдив до Лондон не съм пътувала, но съм го правила по други линии. Нормални самолети, разстоянието между седалките им, дори за кратък полет като между Херес и Мадрид, беше по голямо отколкото на WIZZ за полет Мадрид - София. За чекирането - само on line, ако не е направено или е не носиш разпечатаната бордна карта на летището се плаща 40 еuro за нова. Превоз между самолета и летището няма, с изключение на големите летища (Madrid, London  ), ходиш си пеша. Храната в самолета е сандвичи и снаксове, цените са леко по ниски от софийското летище. Това е компанията, която следи и съответно при нарушение наказва за  неспазване на ограниченията за багажа - тегло, размери. Прочети внимателно изискванията, защото е възможно след глобите да съжалиш, че не си взела билет от British airways. Ryanair се води компанията с най нисък процент на загубен багаж. Поне аз като съм пътувала с тях бяха точни до минута.
Много подробно обяснено,благодаря! Надявам се с чекирането и внимаването за багажа да сме доволни,че ще пътуваме стях.   bouquetМислех,че ще са доста тесни самолети с малко място и никакви удобства заради цените,но се радвам,че е така.

# 3
  • Мнения: 119
Няма нищо по-особено , освен че задължително чекираш онлайн защото иначе е скъпо.
За багажа - на някой летища се заяждат на други не. Въпрос на късмет.
Няма фиксирани места. Храната на борда се заплаща

# 4
  • Мнения: 3 066
Няма нищо по-особено , освен че задължително чекираш онлайн защото иначе е скъпо.
За багажа - на някой летища се заяждат на други не. Въпрос на късмет.
Няма фиксирани места. Храната на борда се заплаща
Дано не се да се заяждат,платихме за една 15 кг чанта и 2 ръчен багаж,ще видим,на сайта искат да се чекира и принтира бордната карта от 15 дни преди полета до 4 часа преди него  онлайн.Другото беше за храната и багажа,но вие явно сте доволни.  bouquet

# 5
  • Мнения: 119
E щом имате и чекиран багаж няма за какво да мислиш...

# 6
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
На мен лично това с багажа е доста дразнещо. Но за уеб чекирането - не го пропускайте, че ще платите двойно.  Peace

# 7
  • Мнения: 72
 tanyatais - как беше полета. Разкажи ни подробности. От летището на което каца до центъра на Лондон колко е пътя и цената ... Благодаря

# 8
# 9
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Всички изисквания и особености за полет с Райънеър може да намерите тук:

http://www.plovdivairport.com/passenger.php?passengerID=7

# 10
  • Мнения: 914
Момичета, нали няма проблем да си купиш билет на Раян еър без регистриран багаж и по-късно ако се наложи да взимаш багаж със себе си да закупиш и багажа?

# 11
  • Мнения: 119
Момичета, нали няма проблем да си купиш билет на Раян еър без регистриран багаж и по-късно ако се наложи да взимаш багаж със себе си да закупиш и багажа?

Никакъв проблем.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
А от Пловдив полети за къде в Европа имат? Интересува ме южна Франция или северна Италия... Wink

Нещо не мога да намеря инфо... newsm78

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
А от Пловдив полети за къде в Европа имат? Интересува ме южна Франция или северна Италия... Wink

Нещо не мога да намеря инфо... newsm78

За сега летят само до Лондон и Барселона,  аз се засилих да резервирам пролетта до Барселона, но като видях късния час на пристигане се отказах, иначе имат билети по 16евро  Mr. Green
ето сайта им:
http://www.ryanair.com/en/cheap-flight-destinations

# 14
  • Мнения: 119
Летят до Хирона , което е на около 100 км . от Барселона.
Ако няма закъснения може да се хване последния автобус за Барселона . В двете посоки мисля беше 23 евро , като се пътува час и нещо.

Общи условия

Активация на акаунт