До мамите от Варна!

  • 788
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 148
ОТ Варна съм и бих искала някоя от вас да ми препоръча добър козметичен салон. Не искам да отида някъде, където е скъпо, понеже това не винаги е гаранция за добро качество, нито пък в евтин салон. Просто нека да е някой изпитан от вас. За уточнение - имам петна по лицето (от стари белези от пъпки  Embarassed) и се надявам да има място, където могат да ми приложат някаква процедура за премахването им. Ами това е, надявам се да ми помогне някой! Приятен ден!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 916
  bouquet Такааа..., значи аз във Варна не съм ходила на козметик, но мисля, че мога да ти препоръчам. Навремето една колежка на мен ми препоръча един салон на ул. "Драгоман", козметичката е полякиня или рускиня (не съм сигурна) и е суперпрофесионалист. Аз имах притеснения от един счупен капиляр и много исках да го махна. Та отидох там да си запиша час и тя като разбра за какво съм ми каза, че капилярът може да се махне и без външна манипулация и ми обясни ми как. Това ми направи най-голямо впечатление - че не си беше поставила за цел да смъква кинти на всяка цена, че беше готова да ми даде съвет с ясното съзнание, че ще й платя само с едно "благодаря".  Hug

Салонът беше много чист и топъл, доколкото видях работеше с френска професионална козметика.

Намира се на приземния етаж на къща на ул. "Драгоман" - като тръгнеш от Стоматологията надолу към "Мария Луиза", малко преди новата пицария, която се намира отдясно. Има външна табела с надпис "Козметично студио" и името на студиото.
Дано да съм обяснила добре.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 781

Ама не знаеш разценките, така ли?

ДиВа беше препоръчвала една козметичка, потърсете с търсачката темата.

# 3
  • Мнения: 4 916

Ама не знаеш разценките, така ли?

ДиВа беше препоръчвала една козметичка, потърсете с търсачката темата.

Това, което разказвам е от преди няколко години - спомням си, че почистването на лице в този салон беше 20-25 лв.


в редакция

  bouquet
Това намерих в гугъл
http://compass-bg.net/data/search.php?action=cat&db=compvar&show=191
щракни върху Салон "Таисия" - има телефони и адрес, почти сигурна съм, че салонът се казваше именно "Таисия".

Последна редакция: нд, 13 ное 2005, 14:39 от argun

# 4
  • Мнения: 1 629
  Аз имах притеснения от един счупен капиляр и много исках да го махна. Та отидох там да си запиша час и тя като разбра за какво съм ми каза, че капилярът може да се махне и без външна манипулация и ми обясни ми как.

Айде казвай как, моля. Grinning

# 5
  • Мнения: 4 916
За капилярите - моят беше нов, съвсем отскоро, и тя ме посъветва да пия Рутаскорбин (това е вит.С+желязо) и да изяждам по един лимон на ден (същите съставки). И изчезна...
Но доколкото знам, ако капилярът е стар (същото важи и за бенките) се маха само с лазер. Тогава още нямаше лазери, но сега е пълно - мисля, че една процедура струва към 10 евро, а когато салонът обяви намаление - по-малко.

# 6
  • Мнения: 1 629
Много благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт