дебелеене без време

  • 733
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Здравейте, мами
Моя проблем е следния: бременна съм съвсем в началото и не би трябвало да пълнея. Е да, ама преди известно време отказах цигарите и сега почна да ми се отразява:(. Вече имах една бременност (неуспешна, за съжаление) и от опит знам, че ще качвам сериозно. Лошото е, че като ми се яде не мога да се въздържа (и по принцип съм така Embarassed). Та... някакъв съвет за бедната душица? Знам, че не е препоръчително да спортувам. Незнам какво дас правя. ХЕЛП!!! Cry

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Яж си...само замени храната със здравословна такава. Без тестени, особено от бяло брашно, без бяла захар...без сладко...
Повече фибри, хляб - само черен, плод-зеленчук, вместо сладко - сушени плодове и такива ми ти работи...
Така ще качиш значително по-малко.

# 2
  • Мнения: 1 629
Сега, ще ти отговоря съвсем традиционно, но друг начин няма : Никакво сладко, шоколад, кафе, какао, бял хляб, тлъсти меса, макаронени изделия, туршии, безалкохолни/газирани и нат.сокове/, твърд алкохол, бира, бяло вино, всякакво пържено, майонези, кетчупи и полуфабрикати. Мини изцяло на: риба, пилешко без кожата, пълнозърнест хляб, сирене/изкисното/, кафяв ориз, зеленчуци всякакви и плодове, също, фреш и билков чай с мед...ми това е, ама сигурно акушерката ти го е казала същото Grinning

# 3
  • Мнения: 46 437
Яж всичко и ходи много пеша  Peace
Като родиш тогава по-драстични методи  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 170
Яж всичко и ходи много пеша Peace
Като родиш тогава по-драстични методи Grinning

Хахаха, ами тва ми е най- лесно Crazy
Сега, ще ти отговоря съвсем традиционно, но друг начин няма : Никакво сладко, шоколад, кафе, какао, бял хляб, тлъсти меса, макаронени изделия, туршии, безалкохолни/газирани и нат.сокове/, твърд алкохол, бира, бяло вино, всякакво пържено, майонези, кетчупи и полуфабрикати. Мини изцяло на: риба, пилешко без кожата, пълнозърнест хляб, сирене/изкисното/, кафяв ориз, зеленчуци всякакви и плодове, също, фреш и билков чай с мед...ми това е, ама сигурно акушерката ти го е казала същото Grinning

Точно там е проблема- не мога да се лишавам... не съм свикнала и като се опитам да го правя се чувствам ужасно... Sad

Бу, май ще взема да си спретна някаква програма или режимче. Дали знаеш (или някой друг да знае) сайт с някакви диети или режими здравословни.... Хм, не ми беше хрумнало... Tired

# 5
  • Мнения: 367
Щом ти е трудно да се ограничиш, поне опитай да не се храниш след 18.00. Не при всяка от нас има ефект, но при мен лично - има голям. В общи линии така се храня по принцип без да се ограничавам от нищо.  Laughing  Другото наистина важно е да ходиш пеша. И най-вече не се притеснявай много на тая тема. Най-важно е да се чувстваш добре Wink
Лека бременност ти пожелавам  bouquet

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сега, ще ти отговоря съвсем традиционно, но друг начин няма : Никакво сладко, шоколад, кафе, какао, бял хляб, тлъсти меса, макаронени изделия, туршии, безалкохолни/газирани и нат.сокове/, твърд алкохол, бира, бяло вино, всякакво пържено, майонези, кетчупи и полуфабрикати. Мини изцяло на: риба, пилешко без кожата, пълнозърнест хляб, сирене/изкисното/, кафяв ориз, зеленчуци всякакви и плодове, също, фреш и билков чай с мед...ми това е, ама сигурно акушерката ти го е казала същото Grinning
Подкрепям с две ръце. По този начин няма да напълнееш излишно и ще даваш на бебето само най-доброто за него. Въпросът е да не правиш резки промени - започни да изключваш бавно и полека, едно по едно. Да речем, откажи белия хляб. Караш две седмици. После изключваш нещо друго и така. Ще се случва да прегрешаваш, но важното е да не се откажеш. И помни, че правиш това не само заради себе си, а най-вече - заради бебето. Успех!  Hug

# 7
  • Мнения: 218
Според мен по-важно е да имаш лека бременност, да родиш живо и здраво детенце. Пък за дебелеенето не му мисли толкова

Общи условия

Активация на акаунт