Приготвяне на храна с Виталцентър на WS Teleshop

  • 1 111
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Някои от вас мами ползват ли този широко рекламиран по телевизията уред за приготвяне на детски храни. Ефикасен ли е? Колко струва доставката? Има ли гаранция?

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не мога да ти отговоря по конкретния въпрос, но и най-обикновен пасатор или пък резачка (как се казва??) ще ти свършат добра работа.
Май не им вярвам много на тия наноцедки и телешопа....

# 2
  • Мнения: 46 488
За бебешките храни ти трябва най-обикновено пасиране, излишно е да го купуваш само за това. Аз ползвам блендер, но и обикновен пасатор върши същата работа. Смятам, че са по-удобни, по-лесно се мият и заемат по-малко място.

# 3
  • Мнения: 516
Да, аз го използвам и е супер удобен за пасиране на храни- пюрета, но най-вече е практичен за сокчетата на бебка, защото има нано цетка която не пропуска парченца от плода, и остатъка в нея го правя на пюре става много добре. Има доста представки но не съм използвала всички. Абе общо взето аз съм доволна и се поддържа лесно. Имам и пасатор, пробвала съм но не е същото, винаги остават парченца.  Ние го купихме от магазина на WS, и струваше два за 120лв.,но може и само един да вземеш за 60лв. Да има гаранция 6 месеца., вътре има книжка в която е описано всичко за уреда и какво може да се прави с него. yes

# 4
  • Мнения: 967
Аз ползвам Витал център откакто за бебо вече 10месеца и съм много доволна. Майка ми обаче му приготвя манджичките, когато го пази тя с пасатор на Браун и ефектът също е много добър. препоръчвам ти Витал центъра, но и просто пасатор да си вземеш пак ще ти е удобно (стига пастора д е качествен, а не китайски за 20лв - не не струват). Когато аз купувах Витал центъра имаше промоция 2 бр. за 140 лв, т.е. всеки по70лв +5-10лв за доставка. Сега не знам дали цената есъщата, но ако е така и нмериш с кого да си го купите съвместно ще ти се върже неповече от 75лв, което си е добра цена - пасира много добре дори месцето за малкото човече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт