MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ,тема №2

  • 90 064
  • 759
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 34
Dobro utro i ot men! Ve4e okon4atelno se re6ih da zakupq siropa,oba4e 6te e za dr sedmica tyi kato ne sam razpolojena v momenta i 6te iz4akam. Iskam da pitam damite koito sa na zahranvane izob6to piqt li nqkakav sirop dori i da e minimalno koli4estvo,za6toto az vse mislq 4e ako izdarja 10 dni i posle spra siropa i zapo4na da se zahranvam - nqma li da sam super gladna togava???   newsm78 A misleh i drugo - dokato se zahranvam da piq obiknoven klenov sirop. Molq,izkajete va6e mnenie

Здравей,
аз съм едва на втори ден захранване, но пия вече коктейла. Омръзнал ми е. Вчера като се прибрах бях много гладна и отпих една лъжичка чист сироп - за енергия. Иначе си правя соковете с киви и ябълка, малко грейпфрут и портокали, защото цитрусите много изстъргват Simple Smile и си слагам лед и дори малко вода. Simple Smile. Аз през целия курс си пих обикновен кленов сироп - клас Б, а последния ми е от магазин ДМ - клас С.

# 631
  • Мнения: 23
privet i ot men,otchitam se :ot vchera sam -500gr,do tuk za 3 dni -2.100.Ne e zle,makar da mi se iskashe da e poveche:))).
 scandalous,bravo,tova sa mnogo dobri rezultati. Hug
Lek den i Uspeh na vsichki!

# 632
  • Мнения: 0
privet i ot men,otchitam se :ot vchera sam -500gr,do tuk za 3 dni -2.100.Ne e zle,makar da mi se iskashe da e poveche:))).
 scandalous,bravo,tova sa mnogo dobri rezultati. Hug
Lek den i Uspeh na vsichki!


Браво,продължавай така!При нас явно става по-бавно,но важното е,че става и отслабваме.Трябва да се радваме и на малките неща.Аз за 5 дни съм - 3,3 кг,а преди сиропчето прилагах някаква си моя диета и бях свалила,та общо от началото на месеца съм към -5 кг.Днес ми е последен ден.Очаквам да падна под 67кг и после ще се боря с още 2.
 Доста ме е страх да захранването да си призная..Ще видя какво ще стане.Някой се беше захранвал вече с ориз?Малко ли излиза и само водата от него ли пиеш целия ден или + друга? Simple Smile

# 633
  • Мнения: 34
privet i ot men,otchitam se :ot vchera sam -500gr,do tuk za 3 dni -2.100.Ne e zle,makar da mi se iskashe da e poveche:))).
 scandalous,bravo,tova sa mnogo dobri rezultati. Hug
Lek den i Uspeh na vsichki!


Браво,продължавай така!При нас явно става по-бавно,но важното е,че става и отслабваме.Трябва да се радваме и на малките неща.Аз за 5 дни съм - 3,3 кг,а преди сиропчето прилагах някаква си моя диета и бях свалила,та общо от началото на месеца съм към -5 кг.Днес ми е последен ден.Очаквам да падна под 67кг и после ще се боря с още 2.
 Доста ме е страх да захранването да си призная..Ще видя какво ще стане.Някой се беше захранвал вече с ориз?Малко ли излиза и само водата от него ли пиеш целия ден или + друга? Simple Smile


Моят ориз стана много, а водата около чашка. Така и не я изпих, само няколко глътки. Пих си минерална вода и хапнах малко от ориза. Но аз този ден бях все насам-натам, играх тенис и не ядох много. Днес го изхвърлих Smile

# 634
  • Мнения: 23
privet i ot men,otchitam se :ot vchera sam -500gr,do tuk za 3 dni -2.100.Ne e zle,makar da mi se iskashe da e poveche:))).
 scandalous,bravo,tova sa mnogo dobri rezultati. Hug
Lek den i Uspeh na vsichki!


Браво,продължавай така!При нас явно става по-бавно,но важното е,че става и отслабваме.Трябва да се радваме и на малките неща.Аз за 5 дни съм - 3,3 кг,а преди сиропчето прилагах някаква си моя диета и бях свалила,та общо от началото на месеца съм към -5 кг.Днес ми е последен ден.Очаквам да падна под 67кг и после ще се боря с още 2.
 Доста ме е страх да захранването да си призная..Ще видя какво ще стане.Някой се беше захранвал вече с ориз?Малко ли излиза и само водата от него ли пиеш целия ден или + друга? Simple Smile
[/quote

spored men zavisi kolko izlishni kg imash,,az zapochnah ot 67.2 ,a celta mi e da se doblija kolkoto moje poveche do 60,posle povrche..i zatova mislq da piq sirop 10 dni.i men me e strah ot zahranvaneto,da ne se poluchi yo-yo.pishi kak se zahranvash i se otchitai.pozdrsvi

# 635
  • София
  • Мнения: 13
[Аз четох навсякъде, където го продават, за"Бърза диета с кленов сироп", като приготовлението на сиропа е същото - няколко лъжици сироп, лимон и лют червен пипер. пишеше още, че клас А кленов сироп е за препоръчване, при диетата.
cvetka-koketka, това не е вярно. Сироп клас А не бих го пила дори и при нормален режим на хранене, а при гладуване пък съвсем. Това си е овкусители и оцветители със захарен сироп. Кленовия сироп вътре не е повече от 1-2%. Като не си купувате МадалБал, поне си взимайте чист кленов сироп клас С  Peace.

А относно захранването, за което виждам, че се пита често - да тежичко си е, защото апетита се връща, а рецепторите са така обострени, че всичко е тооолкова вкусно. Така че подгответе се психически. Също така подкрепа със сироп или фреш по време на цялото захранването е добър вариант. За да има смисъл цялото гладуване, трябва човек да издържи захранването, че и после известно време да е внимателен.

Не забравяйте и психологическата страна на нещата. Помага. Всеки трябва да си намери неговите думички да се надъхва и вдъхновява. Да си се похвали сам и да си благодари за постигнатото. И ако след някоя друга седмица забележи, че кг започват да се връщат - да се спре и да си зададе въпроса "защо ям". Какво се опитвам да компенсирам - това би могло да е липса на удоволствия, на радост, неудовлетвореност и т.н. Т.е. какво заместваме с храната. Ако човек се справи с емоционалните си проблеми и храната не е заместител, кг ще се задържат. Успех ви пожелавам!

# 636
  • Мнения: 239
Ето тук има информация за класовете кленов сироп:
http://www.klenovsirop.com/index.php?cID=2

# 637
  • Мнения: 222
borislavka72 така е, прави си  Peace още съм "нова" с отслабването с кленов сироп. На няколко места прочетох, че препоръчват клас А, но прочетох още и видях, че е клас С е чистия кленов сироп  Peace Ще търся него, като свърша Мадал Бал.

Днес ми е първи ден и за сега се чувствам добре - направих си сиропа с 2 л вода, лимон и половина и щипка червен лют пипер. До сега съм изпила половин литър, но аз и по принцеп сутрин не изпитвам глад. Критичната ми точка (на какомия  Crazy ) е точно по това време на деня, когато детенце заспи, а аз шетам из къщи и мисълта ми е все в яденето. Дано се справя  Praynig

# 638
  • София
  • Мнения: 13
Ето тук има информация за класовете кленов сироп:
http://www.klenovsirop.com/index.php?cID=2

elinna, този сироп очевидно става за пиене  Peace, но само защото е Bio. То и затова цената му е такава - 20 лв. за сироп 250 мл. клас А. Само че като не е толкова сладък както клас С как ще дава достатъчно количество след разреждане?

Е, съм споделяла и преди - отслабва се от не-яденето, а не от сиропа и при мен винаги отслабването е било еднакво и когато съм гладувала на вода и когато е било на сироп. За 10 дни - 5 кг, за 12 - 6 кг, за 14 - 7 кг. Но това е индивидуално и зависи и от кг в излишък.
Просто със сироп е по-здравословно, без лечебни кризи или много леки. Приемането на малко калории (в 100 мл сироп, 5 коктейла, има 264 калории) дава възможност за някаква по-нормална физическа дейност и да не се стресира толкова тялото. Лимонът алкализира организма, подправките го загряват, за да се намали разбалансирането от гладуването, също така и подпомагат изчистването.

# 639
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета.Аз вече не издържам без храна.Добре,че днес приключвам,защото не знам.. Хапнах няколко малинки.Все пак минах покрай тях и нямаше как да не ги "уважа"..  Embarassed Rolling Eyes Утре ще докладвам за крайния резултат след 6 дни.   bouquet Успехии!

# 640
  • Мнения: 0
Вижте какъв вид захранване видях някъде за след сиропа -
През първата една трета - растителна храна
През втората - млечни
През третата - яйца
Чак след това и месо.
 Дали е удачно да се ползва или да си позлвам от сайта..?!? Според мен онова не е почти никакво захранване,защото добавяме само плодове и зеленчуци.. почти..А после? ..Какво ли ще стане,като хапна месце...  newsm78

или този..

5 ДНЕВНО ЗАХРАНВАНЕ

1 ДЕН:
8ч. чай с мед и лимон (може вода + лимонов сок + мед или само минерална вода)
10ч. порция плодове
12ч. един малък суров морков
14ч. порция плодове
16ч. чай с мед
18ч. малък резен сурово зеле + А (1 бр.)
2 ДЕН:
8ч. чай с мед
10ч. порция плодове
12ч. малка порция салата от сурови зеленчуци + А (2 бр.)
16ч. порция плодове
18ч. малка порция салата от сурови зеленчуци + Б
3 ДЕН:
8ч. чай с мед
10ч. порция плодове
12ч. салата от сурови зеленчуци + В
16ч. порция плодове
18ч. салата от сурови зеленчуци + А или Г. За първи път към салатата и яденето може да се прибавя по щипка сол и няколко капки олио или зехтин. Може да се прибави и Д.
4 ДЕН:
8ч. чай с мед
10ч. порция плодове
12ч. салата от сурови зеленчуци + Е
16ч. порция плодове
18ч. салата от сурови зеленчуци + Ж или З
5 ДЕН:
8ч. чай с мед
10ч. порция плодове
12ч. салата от сурови зеленчуци + И
16ч. порция плодове
18ч. салата от сурови зеленчуци + К

А - картоф на пара
Б - зеленчукова супа -  малка купичка (300 мл) съдържа: картоф, морков, зеле, лук и нарязан накрая магданоз или целина, без сол и мазнина
В - порция овесени ядки ( 1 малка к.ч. овесени ядки ври в 3к.ч. вода )
Г - зелен боб на пара или от консерва
Д - препечена филийка пълнозърнест хляб
Е - печен пипер 2-3 бр.
ж - порция качамак (към 1ч.ч. гореща леко подсолена вода се прибавят 3с.л. царевично брашно; бърка се непрекъснато върху горещ котлон докато се сгъсти добре; накрая се прибавя малко краве масло)
З - 50 гр. сирене, предварително изкиснато с вода в хладилника за да се обезсоли
И - 30-40 гр. сурови ядки - орехи, бадеми, лешници
К - порция булгур (1 малка главичка лук нарязана на ситно се задушава в 1 ч.л. олио и 1/2 к.ч. вода; след това се прибавят 2 к.ч. булгур; разбърква се за 1-2 минути, след което се добавят 5 к.ч. вода; ври на тих огън до сгъстяване)

Последна редакция: вт, 21 юни 2011, 18:00 от Scandalous

# 641
  • Мнения: 11
No v tazi dieta ot saita s klenoviq sirop,pi6e 4e ne trqbva da se nadvi6ava perioda ot  10 dni  A za Madal Bal ne pi6e takova ne6to vapreki 4e i dvata sa na edna osnova ! Znaq 4e ima6e momi4eta koito priemaha siropa nad 10 dni i nqma6e problem,taka 4e predpolagam ne pre4i pri zahranvaneto da piq po 1 kokteil na den v na4aloto za da kontroliram glada si
 I o6te ne6to = tova 4e klenov sirop klas A e 20lv. za 250ml. ne zna4i ni6to,dori nqma razlika, Madal Bal ot 500ml. e 50lv. e ne e li sa6tata rabota?!? Taka 4e ne sydete po cenata,a po ka4estvoto i sydyrjanieto !

Последна редакция: вт, 21 юни 2011, 22:37 от pisankata7

# 642
  • Мнения: 0
Добро утро,момичета!Аз започвам от днес захранване.Вчера нищо не съм свалила,а дори съм + 100 гр... не знам защо така се получи,но както и да е.Надявам се да сваля поне килограм при захранването.Сега отивам да варя ориз  Whistling Laughing

# 643
  • Мнения: 0
Добро утро момичета,
Оказа се, че формата за поръчка която съм попълнила в сайта на Гарабитов не е отчела заявката ми. Сега като чета по подробно темата виждам, че става и обикновен кленов сироп. Някой може ли да ми каже обаче какъв тип А или С.. newsm78

# 644
  • Мнения: 23
Добро утро,момичета!Аз започвам от днес захранване.Вчера нищо не съм свалила,а дори съм + 100 гр... не знам защо така се получи,но както и да е.Надявам се да сваля поне килограм при захранването.Сега отивам да варя ориз  Whistling Laughing


dobro utro i ot men,az ot 4-qt den sam samo -100gr. Shocked Shocked Shocked
Plana mi beshe da izkaram 10 dni,no ako ne svalqm shte spra do 7.
Otdnes sam v cikal i vchera izpih samo 1 litar sirop,nadqvam se da e ot tova???????
uspeh v zahranvaneto Hug

Общи условия

Активация на акаунт