ВМ-НВД- 4 част

  • 20 407
  • 155
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 639
Ето какви храни могат да се ядат.
Тук се изчислява колко калории са ти необходими дневно, за да си направиш сметка по голко калории да ядеш (трябва да се намалят с 20 %, но не тряба да са съвсем оскъдни, защото организма привиква към липсата и не гори мазно), има таблица(калкулатор какво и по колко ядеш... Изобщо този сайт дава  доста информация
 Тези сайтове FitDay  и Calorieking  са за изчисления на калориите и процентното съотношение между мазнини, въглехидрати и протеини. За справка, добре е да са 60%м - 20%в - 20%п. Въглехидратите не бива да надвишават 20 %. Мазнините могат да варират от 50 до 70%, белтъците от 20 до 40%, ако иам  дни , в които белтъчините не са в особена норма, не е проблем. За неспортуващи, няма нужда протеините да минават 40% дневно.
 таблица за основните хани, които могат да се приемат.
Рецепти подходящи за ВМ-НВД.
 Пие се доста вода, минимум 2 л на ден, ежедневно се препоръчва и приемането на един лимон или грейпфрут, може да се замени и с ябълка.
Закуската обикновено е кисело мляко с ленено или сусамено семе и пшеничен зародиш или пшенични трици. После е добре храненията за деня да се поне 3, а 5 най-добре. Хапват се меса и зеленчуци, по-малко млечнинеща . Калориите се разпределят равномерно.

# 1
  • Мнения: 2 241
Я да побутна аз темичката на първа страница Simple Smile

Направих редица изстъпления през уикенда - пуканки в промишлено количество, целувката на Онда (едно шоколадово изкушение Simple Smile), че и хляб ядох Close, за щастие съчетавам с лимоновата диета, та последствията не са фатални, дори сантиметри съм свалила Simple Smile

Днес влизам в правия път с чаша кисело мляко за закуска + 1 ч.л. слабин на брашно. Преди това - неизбежния лимон в гореща вода. Ще видим нататък.

Успешна седмица на всички енведейки Simple Smile

# 2
  • Мнения: 527
Ето ме и мене. Миналата седмица не издържах и се качих на кантара и ужас  Sickкачила съм 1 килограм.Иде ми #2gunfire              Май ще махам млечните  newsm78това е от мен .Другата седмица отново ще пиша за резултатите от тегленето.

# 3
  • Мнения: 2 241
Ох, и на мен млечните са ми проблем Close, но не мога без хич - ям и кисело мляко, и сирена и кашкавали. Гледам да е по-рядко, но все пак..

Мисля, че е добре наистина да ги спреш поне за няколко дни, за да дадеш тласък на слабеенето. Аз поне така правя, после пак си ги включвам.... до следващия застой Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 176
Нова страница- нов късмет. Еми....аз слабея, ама снощи умесих страхотна питка и ядох. Вечерях, после си легнах и в 1 пак станах и пак ядох:( Днес избягвам кантара, понеже по същия повод изядох 300 грама от онуй лилавото:(
Еми бях го купила за племеника си, но останал под седалката и така се израдвах като го открих туй съкровище:)
Тази седмица имам идея да смъквам това кило дето снощи най-вероятно съм качила:)

# 5
  • Мнения: 4 176
Ох, и на мен млечните са ми проблем Close, но не мога без хич - ям и кисело мляко, и сирена и кашкавали. Гледам да е по-рядко, но все пак..

Мисля, че е добре наистина да ги спреш поне за няколко дни, за да дадеш тласък на слабеенето. Аз поне така правя, после пак си ги включвам.... до следващия застой Simple Smile
А кой ви каза, че млечните са преоблем за НВД?

# 6
  • Мнения: 590
4естита ни нова стара-теми4ка  Mr. Green 
Дано с нова тема,  нови сили да  ни дойдат да задеистваме гъзослабеенето.Ха дано!
Аз съм пак недоволеН от мене си.Зна4и подлъгахте ме да папам пове4е от 1000 кал. на ден ама при мен таквоз не6то няма ефектин. Сега съм ре6ила пак да падам под хилядарката 6тот тоз гъз... newsm78 #Crazy
Предната седмица се опитах да изклЮ4а мле4ните ама ден,два три не се трае,няма какво да се яде,голяма уста гаден  ooooh! ooooh! ooooh! 
Абе уж спазвам,меря,тегля,калкулирам  а кантара по инат от мен излезе и от 2 седмици не се мурда,запри6тил се  е като магаре на мостин и не съ дава.  #2gunfire #Cussing out Sick  6те го хвърляме от балкона май4И  Close Twisted Evil
Хаиде пове4е успех на вси4ки!!!

# 7
  • Мнения: 2 241
Ох, и на мен млечните са ми проблем Close, но не мога без хич - ям и кисело мляко, и сирена и кашкавали. Гледам да е по-рядко, но все пак..

Мисля, че е добре наистина да ги спреш поне за няколко дни, за да дадеш тласък на слабеенето. Аз поне така правя, после пак си ги включвам.... до следващия застой Simple Smile
А кой ви каза, че млечните са преоблем за НВД?

За НВД не са проблем, то е ясно, но за МЕН са, защото като прекалявам с тях не свалям Sad

Не че снощи както си гледах ТВ-то към полунощ не ометох едно парче италианско сиренце проволоне, много ме е срам Embarassed

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мда. Няма ми го още половин кг. Много съм щастлив!  Hug
Тирулиру, в Сряда ще прегреша с мъъничко вкуснотия, по повод дамското парти, но няма да ми се отрази чак толкоз.
Стриктна съм, вечер не поглъщам въглехидратност никаква, само белтъчини и малко мазнотия, ама мъничко, ако се случи. Flutter
Бебе много ме ядосва и изнервя, обаче преодолях влечението си към лилавото и не търся спасение в него от неврозата. Засега.  Crazy
Тъй де, успеф ви пожелавам. Настройте се приятно, времето е благотворно слънчево.
О, другата седмица се надявам да отивам на курорто-санаториум, дано замина и да получа космичен сигнал за по-скоростно слабеене и стягане. Стискам си палеца! Mr. Green

# 9
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Хайде и аз да се включа пак, след една седмица прегрешения,не големи, ама кантарът ме ужаси с +4.УжасТ!За толкова кратко време!!!А уж не се връщали кг като си позволиш въглехидрат Close
Успех на всички и умната, ей! Mr. Green

Последна редакция: пт, 18 ное 2005, 18:31 от Джиджи

# 10
  • Мнения: 4 176
На мен ми го няма цяло Кюло:) отдавна се мъча с него, но го няма вече:) адски доволено същество съм сега. Лентичката няма да я пипам, докато не се задържи още няколко дена.
Е, тва е- когато не се вечеря има най-голям ефект.

# 11
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
коксмо,
а как ги докарваш калориите през деня?Хапваш повечко ли?
Честито ти отлетяло кЮло!  bouquet.Май ти си най-сериозна от всички други, дето се дъним Embarassed

# 12
  • Мнения: 4 176
.Май ти си най-сериозна от всички други, дето се дъним Embarassed
ААА Небесната краставица е най-сериозна.
Еми калориите са ми около 1000 на ден. Успеха ми с едължи на това че последно ям към 5ч. вечер най-късно. После пия сокове или ахйрян, кафе.

# 13
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ама чакай сега- к'ви са тея сокове? newsm78.Не са ли забранени,или ти си го модифицирала НВД-то по свой метод. Grinning

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Confused Аз ли сериозна? Дето преди час ми размахваха от онуй лилавото?!
И сега точа нокти за него. Не е най-подходящия час, обаче нещо нямам амбициозност.
Искам да потъря антицелулитен масаж, щото за ЛПЖ нямам толкоз финанси тая година. Нещо такова ще ми възвърне старото желание за Ндсв-е. Пхахахъх. Даже вода не пия много, забравям.. Е, на дискотека пия по 2,5л, та чак ме фаща накрая.  Laughing Там  пък стоя права и се поклащам, току виж съм се намалила, смятам да ходя възможно най-често. Отгоре на това открих, че било приятно и развлекателно, тоз видиш, оня видиш, контакт с обществото, не ща да чувам детски плач. Има баби, да си гледат унуката.
Тъй я, имам адски много домашна работа.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт