Стаи за кърмене в О. А. Е.

  • 569
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 161
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=54410.0

Не всички ходят при чужбинските майки, та си позволявам да копна един линк към темата и да ви покажа как са уредили кърменето навън в Арабските емирства. Оказва се, че са по-добре уредени от много западноевропейски и американски молове. В Полша също имало такива стаи, научих от темата. А най-ме впечатли киното за майки с бебета - вижте сами!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Ееех, Дубай... мислят хората там, не спят

Имам позната, която живее там вече няколко години и разказваше как сутин като станела и отивала в някой търговски център да пие кафе, пущала детето и то вършеело из целия магазин, а тя си пийвала спокойно кафенцето до обяд, защото целия персонал на заведението имал грижата да пазят детето и, най-вече охраната.

Идеята за бебешкото кино и на мен ми допадна много, но надали ще имаме късмета, поне не и нашето поколение Wink

# 2
  • Мнения: 1 586
Хубава стаичка Simple Smile

От  кога се каня да надникна в стаичката за кърмене и преповиване в ХИТ, сигурно е голяма мизерия...

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Хм, и аз като видях стаята в Хит-а, позагледах вратата.Другия път ще влезна и да поразгледам Twisted EvilАко няма кожена гарнирура и класическа музика- ще кърмя демоинстративно на пейката до входа, пред щанда за пилетата на грил -тъкмо ще ми мирише вкусно  chef Joy

# 4
  • Мнения: 1 586
Белинда, и в Плевен ли има ХИТ? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 323
В ХИТ-а в СФ. - то не е стая за кърмене, а има плот за повиване на бебетата и е заедно с ВЦ-то за инвалиди

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда, и в Плевен ли има ХИТ? Simple Smile
Тц, за тоя в "Младост" говоря.В Плевен нЕма нищо CryДаже Технополиса ни прилича на квартално магазинче за техника с намаление Cry

# 7
  • Мнения: 1 586
В ХИТ-а в СФ. - то не е стая за кърмене, а има плот за повиване на бебетата и е заедно с ВЦ-то за инвалиди

Няма ли столове? Поне така я рекламираха преди стаята - за кърмене и преповиване... Ама как ще кърмиш до WC  Sick

Мина ми мисълта, ако е хубава стаята, да я ползваме за сбирките на ла лече - хем ще е безплатна, хем ще я ползваме по предназначение Wink. Но явно няма да я бъде тая работа...

# 8
  • Мнения: 2 323
не няма - просто си е по-голямо ВЦ - аз си кърмех в детския кът Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 269
Хубаво е нали?Сетили се хората да са живи и здрави.Тук малко не върви да искарам цицата насред мола,та затова стаите са в изобилие  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 586
не няма - просто си е по-голямо ВЦ - аз си кърмех в детския кът Mr. Green

Вярно бе, може детския кът да го ползваме за сбирките на ла лече  Laughing

# 11
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И детския кът не става - много е малък,пък и доста хора си оставят по-големите деца да гледат анимации - няма как да стане разговорката Sad

# 12
  • Мнения: 6 243
къде е това ЛЛЛ бе, оптимистки  Grinning?

# 13
  • Мнения: 1 586
И детския кът не става - много е малък,пък и доста хора си оставят по-големите деца да гледат анимации - няма как да стане разговорката Sad

Е, поне за среща на ЛЛЛ-групата в Младост ще стане  Laughing

С оптимизъм се прави ЛЛЛ, хапке, с оптимизъм  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт