Защо станах майка или за уроците на бандитката

  • 1 942
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 244
Нали знаете за приказката дето мишките чакали котката да заспи та да си направят парти smile3508
Е та днес следобед бях издебната като котка и една малка мишка мишкува из стаята си, с една ножичка за нокти и постигна заветни резултати в фризьорското изкуство. babydust7
Наложи се след това обаче и аз да поиграя с ножицата, че да замяза на човек  4470

Та така мили мами - докато ние си форумстваме тук, децата ни тайничко, бавничко и славничко растат опърничави, необуздани и с характер
Резултата от моето нехайство  smile3521

# 1
  • Мнения: 1 370
Важното е, че тя не е пострадала. И с дълга и с къса коса дъщеричката ти си остава най-красива на света! newsm08
И аз онзи ден си се забавлявам във форума, а моят син се опитал да се изкъпе сам. Намерих го във ваната и си пуснал водата, ама се смее, ама се радва....

# 2
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Мен ме кефи новата прическа. Много модна.smile3521

А по темата - и аз съм се замисляла какво ли ни чака Дени като порасне.smile3506
Ще има подобни моменти - отсега си личи.yes

# 3
  • Мнения: 2 825
Сладурана  Hug Heart Eyes то май няма дете, което да не се е подстригвало само  Wink Simple Smile
И на мене ми харесва с новата прическа, да я нацелуваш от мене   love001

# 4
  • Мнения: 1 854
Хахаха, поне има срьчни рьчички Grinning
Отсега натам като те видя из Форумчето ще ти напомям "Мамо Фиди, де са ти децата и ко правят? Mr. Green"
Странно, но аз не сьм фризьорствала като сьм била малка.

Та Фиди, защо стана майка? Grinning
 Wink Wink

# 5
  • Мнения: 1 909
Хехе, добре, че е било ножица zа нокти, та не е хванала големи фъндъци... ми ако беше добарала градинарската ножица, м?  Joy hahaha
Коса расте, нема да се пуашиш  Simple Smile аz съм била с коса до кръста, бръсната... и пак съм си убавица  Joy

# 6
  • Мнения: 1 116
Много е сладка с новата прическа, признай си че иначе нямаше да смееш да я поскъсиш косата й.
И Диана веднъж като по-малка беше тръгнала да си постригва бретона че й влизал в очите, ама навреме я усетих.

# 7
  • Мнения: 94
Същия номер снощи от мойта хубавица, само дето беше подстригала до кожа един мечок.

# 8
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 Laughing няма зна4ение при4еската - винаги ще е сладка  Wink . ами явно го вле4е детето Simple Smile
по този повод се сетих сестра ми като малка как пострига една котка .. (ама и котката стоеше ..беше ангорска ..след това ве4е не беше Simple Smile )

# 9
  • Мнения: 4 244
Хахаха, поне има срьчни рьчички Grinning
Отсега натам като те видя из Форумчето ще ти напомям "Мамо Фиди, де са ти децата и ко правят? Mr. Green"
Странно, но аз не сьм фризьорствала като сьм била малка.

Та Фиди, защо стана майка? Grinning
 Wink Wink
Ми що ли?
За да преживявам такива моменти като този, след които се чудя да се смея ли  newsm78 да плача ли Thinking?

А тя че е сръчна, сръчна е, спор няма.
А и прическата дето я издокарах всъщност е изравняване на цялата коса по дадената насока Mr. Green.
Обаче сега какъв рев ревеееееееееееееееееее ooooh!
И ми се кара що съм я била подстригала  Naughty Crossing Arms
А къде мислите че намерих отрязаните кичури - под леглото Mr. Green
Чудя се каква ли ще е следващата пакост Party

# 10
  • Мнения: 7 430
Ама че е сладуранка моята приятелка....хи хи
Ти няма да я закачаш Naughty детето може фризьор да стане

Фид, всички сме минавали през този етап и ето, че имаме вече наследници
Да са ти живи и здрави  Hug

# 11
Мамина сладунка Hug
Кога ли и мойте ще ме изненадат с такава дейност newsm78
Не тЪ срам........да поправяш на детето изкуството Crossing Arms
А брата не го ли бутна Flutter

# 12
  • Мнения: 4 244
Мамина сладунка Hug
Кога ли и мойте ще ме изненадат с такава дейност newsm78
Не тЪ срам........да поправяш на детето изкуството Crossing Arms
А брата не го ли бутна Flutter
Ти остави, ми аз както бях набрала скорост от лятото с прически и  се бях размечтала вече кога ли косата и ще стане толкова дълга като на Симона, пък тя кви изненадки ми скроила
И най смешното е че сама не осъзнава че е сбъркала и сега си иска косата на главата hahaha

# 13
Е та днес следобед бях издебната като котка и една малка мишка мишкува из стаята си, с една ножичка за нокти и постигна заветни резултати в фризьорското изкуство. babydust7

Талантливо дете!
Браво на него,виждаш ли не занимава майка си докато е заета.
И сега директно към Макдоналс Hug(имаше една такава реклама)

# 14
....
И най смешното е че сама не осъзнава че е сбъркала и сега си иска косата на главата hahaha
Само не й показвай варианта лепило Crazy Mr. Green, че тогава не знам какви ще ги сътвори Whistling Tired

Общи условия

Активация на акаунт