Номинации за най-дълго кърмеща майка

  • 1 213
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Искате ли?
Номинирам Bise - 3г. и 7м.
Като съберем повече номинации може да пуснем и анкетка, ако има дублиране на сроковете.

# 1
  • Мнения: 6 243
недейте тъй, бе хора!
Какво значение има кой колко - да не сме мъже да си ги мерим.
 Peace

# 2
  • Мнения: 1 722
Не бе, Хапчице, просто за статистиката. За първи път чувам случай в БГ да се кърми над 3 години, честно. Досега си мислех, че Бу води класацията на дългокърмещите ... Интересно ми е /спомням си за някаква чужденка-лекторка, кърмила до 6 г. и дори тук във форума не одобряваха толкова дълго кърмене/ колко време влиза в границите на нормалното, допустимото ...

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Втората е ИваД - Ради е на 3г и половина Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Съмър и Анан май също са за тая класация.

# 5
  • Мнения: 6 243
Ами за статистиката newsm78, като се замисля, май само ИваД е с кърмаче над 3 години. "Дългокърмещите", които срещах тук, когато се роди Ирина преди 18 м., една по една влязоха да се похвалят, че вече са се отбили. Но имаше няколко с големи кърмачета. Тя Бу ще си ги спомни по-добре от мене - на мен сега само Анна-Д ми иде на акъла, Тинкърбел - тя отби на 2 год и 9 м., Инка още кърми ... Има още, забравям вече, пусти кърмачески акъл.

# 6
  • Мнения: 2 467
Засега само 3 месеца, ама след 5 години ще се вклю4а и ще ви забия  smile3521

# 7
  • Мнения: 255
Четох веднъж постинг на някаква мама, която беше писала, че е кърмила до момента общо 5 години и 8 месеца и продължаваше да кърми третото си дете. Поединично по колко ги е кърмила нямам представа, но това си е доста дълъг кърмачески стаж  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 550
Моя позната е кърмила сина си до 4-годишна възраст. Накрая го е отбила, защото е трябвало да се лекува. Тя не посещава форума, но мисля, че няма значение.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 242
Четох веднъж постинг на някаква мама, която беше писала, че е кърмила до момента общо 5 години и 8 месеца и продължаваше да кърми третото си дете. Поединично по колко ги е кърмила нямам представа, но това си е доста дълъг кърмачески стаж  Simple Smile
Мисля, че познавам жената, за която говориш. Кърмила е първите си две деца по около годинка мисля, а сега третото е над 2 г. и продължава да го кърми.

# 10
  • Мнения: 1 586
Е, ако ще говорим за най-дълъг стаж на кърмене не само на едно дете, спокойно може да номинираме Марта Сиърс, жената на д-р Сиърс. Кърмила е нон-стоп 18 години май Simple Smile

А имам спомен, че бабата на едно майче от форума (не помня обаче кое беше) била кърмила 25 години нон-стоп всичките си деца Simple Smile

Та такива неща  Grinning

# 11
  • САЩ
  • Мнения: 323
Съмър и Анан май също са за тая класация.

Благодаря, belinda, че си се сетила за мен, но аз съм само с 2 г и 5 м стаж. Пожелавам ти да ме задминеш. Ако форума съществуваше по-рано, сигурно щях да откарам повече.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 249
Съмър и Анан май също са за тая класация.

Благодаря, belinda, че си се сетила за мен, но аз съм само с 2 г и 5 м стаж. Пожелавам ти да ме задминеш. Ако форума съществуваше по-рано, сигурно щях да откарам повече.

Струва ми се, че сте се справили повече от добре, при положение, че детето се е отказало само Grinning.

# 13
  • Мнения: 3 161
Aми при положение, че много от нас са решили да дават не колкото се може повече, а просто докато детето иска, май по-коректно ще е да номинираме най-дълго сукало кърмаче, а не майка  Wink.

# 14
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Горките жени, направо жал ми стана като четох за тия 18, 25 години кърмене... Е...и живота на дойна крава!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт