възможно ли е

  • 402
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Кърмим се редовно, на поискване, всеки път си слиза млякото, а пък не сме наддали достатъчно - за последния, шести месец - 370 гр.? Иначе бебка не изглежда гладна. Чудна работа. Вие как мислите? Знам, че все по-малко наддават с възрастта, но това не е ли съвсем малко? Гледах и по таблицата за кърмените бебета - ами пак е по-малко от посочената долна граница /113 гр. на седмица/.

# 1
  • Мнения: 485
Ми то първите месеци се надава повече.Сега вече сте по-големи и по-малко.Нормално е.

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Ако детенце е по-подвижно - възможно е. Моят също не наддава според това, което очакват таблиците, но вилнее постоянно, та няма време за наддаване Mr. Green

# 3
  • Мнения: 854
Споко, мойта маймуна откак се е научил да сяда вече почива само като спи Crazy Съответно се движи в долните граници на всички възможни норми за наддаване, ама ела го виж какво е шевракало, вече даже прохожда Laughing Да ти е живо и здраво детето, не ти трябва да е шишка Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 246
Много добре си е наддало детето. Емануил последния месец (т.е. за 20 дни) наддаде 250 гр. Утре сме на консултация и ще видим за седмия месец колко.

# 5
  • Мнения: 636
Благодаря ви, успокоихте ме. Hug

Общи условия

Активация на акаунт