Уж чета... ама това какво е?

  • 532
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 926
Сега да ви разкажа - от четири дни моята госпожица има много странен... Thinking режим. Къпем я, яде и заспива около 21 часа. После се събужда към 4 или 5 и от тогава до 7 или 8 часа яде почти непрестанно. Или поне седи закачена за цицата. На всичко отгоре снощи си ги редуваше сама (или по-скоро обръща се и която й попадне пред устата Wink ) Следва събуждане и впечатляваща игра, след което заспива към 10 часа и може да се сети да яде чаак към 12 на обед. След това към 14 часа и като излезем откарва в сън понякога и до 19 часа. После яде и будува до 21 и кръгът се затваря... Не ми пречат големите паузи, като изключим препълнените гърди, но това ядене в малките часове Rolling Eyes придружено с мрънкане - определено не мога да спя дълбоко и се измарям. Като цяло й се събират 6-7 хранения на дененощие, но сеа просто ги разпределя изключително странно newsm78 Та се чудя това някаква криза на разтежа ли е, що ли... А най-странното е, че като ме няма и съм оставила кърма си яде чинно на 3 часа Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 6 249
На мен ми изглежда сякаш бърка нощта и деня. През деня спи доста и затова нощем е много гладна и суче често. Аз бих пробвала да я събуждам през деня, за да си спинка нощем (или поне да не се буди толкова много пъти).

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Наваксва детето Grinning Като те няма,само яде - а като си там,иска да е постоянно до теб,не просто за ядене Laughing
Ева е по този начин откакто се е родила - през останалото време може да яде на най-разнообразни интервали о т време,но между 4 и 7 часа сутринта задължително трябва да е нон-стоп на гърдата - примрънква и се вре в мен през 15-тина минути.Може би до това време са се понаспали и вече минават във фаза само на лек сън,не на дълбок и затова си искат циците - пък и нали това е времето за най-добра стимулация на пролактина. Няма спасение - даваш и това е Grinning

# 3
  • Мнения: 3 926
Ваня, пробвах да я будя, ама тя като се е няла като прасенце и се дърпа. Пък и милото винаги е яло, когато то си поиска, та му е странно някой да се пробва да го тъпче Laughing
Явно ще свиквам. Все пак се надявам да е само някакъв период и да отмине Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 4 381
И при нас между 5 и 7 е много натоварена програмата. Обикновено сутрин я взимам в нашето легло да си дремем, за да може спокойно да си папка по-често.

# 5
  • София
  • Мнения: 748
Аз моя го будя без ни най-малко да изпитвам угризения,защото ако не спя нощем през деня ходя като дрогирана.След 5 часа не давам да се спи.Последното спане обикновено е до3.00 следобед.Наскоро инцидентно спа от 12.00 до 13.00,след което заспа в 7.00,беше неудържим,оставих го 10 мин да дремне ,след което го събудих.Вечер заспива в 8.30 и спи до 7-8.00.Когато се буди нощем,а това е между 1-3 пъти,не му обръщам внимание,мрънка 10 минути и заспива.От 2 седмици сме вече така и се чувствам 100 пъти по-пълноценна отпреди,когато нощем ставах при всяко примрънкване и го кърмех в полузаспало състояние.В резултат на моята намеса в дневният му сън нощният сън стана по-дълъг,а дневния кратък-до 2 часа и то преимуществено сутрин и на обед.Това е моята версия,дано ти помогне!

# 6
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Не си сама и при нас е същото newsm78. Аз също се надявам да е от възраста и да отмине. Само дето ние не спим и през деня, правим едни 30 минутни дремки, вечер заспиваме м/у 21.30 22.00 и в 4 сме готови - ядем и започваме да пеем и играем Joy. Сутрин съм като зомби  #Crazy- вървя  и спя. Какво да се прави рисковете на професията

Общи условия

Активация на акаунт