LPG Endermologie Цени?

  • 2 409
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
От другата седмица ще си направя един курс Ендермология да се зарадвам предпразнично. Намерих един салон, в който ако закупя пакет от 14 процедури цената е 30лв на посещение. Някой да знае някъде другаде да е по-евтино? newsm78

# 1
  • sofia
  • Мнения: 97
За по евтино не знам ама тази е много готина оферта. На мен ми предлагат оферта от 10 процедури за 450лв. така че май си оцелила джакпота. Казвай къде е да отида и аз преди да са дигнали цената PraynigМОЛЯ

# 2
  • Мнения: 5 255
Офертата е добра  Peace.
Цените се движат между 35 и 50 лв.
Трикото - оригинално е около 50 лв.

# 3
  • София
  • Мнения: 105
Цената е супер!!! Аз си купих пакет за 15 процедури за 670лв - получаваш безплатно трико и още една процедура бонус!
Обаче внимавай много преди да си дадеш парите - поискай първо да ти направят процедурата и после да решиш дали да си платиш пакета или само единична процедура. Има салони, които казват, че имат LPG, а то е някакъв допотопен модел или пък е с по - старата глава, която е много по  - болезнена. Тъй като съм се напатила, пиши кой е салона, за да ти кажем дали знаем нещо за него. Ако искаш пиши на лични.

# 4
  • Мнения: 1 680
Студиото е peggy sage
тел.962 83 43

# 5
  • София
  • Мнения: 10 291
Абе срам ме е, ама какво е Ендермология  newsm78
то ясно че нещо антицелулитно, ама просветете неразбиращите  Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 2 827
а то е някакъв допотопен модел или пък е с по - старата глава, която е много по  - болезнена.
  алоооуууу!!!
а случайно да си запозната с това,че някои от по-старите глави вършат по-добра работа
а да ти е известно, че като те боли значи, че нещо се прави
защото целта е да достигнеш момента, в който си на мах степен и не те боли  Grinning

@Samsara - цената е добра
моите бяха по 40 лв едната

# 7
  • Мнения: 1 680
Абе срам ме е, ама какво е Ендермология  newsm78
то ясно че нещо антицелулитно, ама просветете неразбиращите Embarassed

Питай Гугъл.

# 8
  • София
  • Мнения: 10 291
Лелеееее, и за какво е форума, тогава  newsm78
Странни хора, ако аз така отговарях на въпросите към мен  #Crazy

# 9
  • Мнения: 1 680
Ами въпрос на 5 секунди е да го питаш, какво странно има. Аз ако седна да пиша нито ще е толкова подробно, нито толкова задълбочено.
Ето какво казва Гугъл:

Ендермология е най-новата високотехнологична медицинска терапия за борба с целулита и оформяне на тялото. Тя действа като не се нарушава цялостта на кожата, т.е. неинвазивно и манипулира кожните структури чрез масаж и аспириране /засмукване/.

Създаден във Франция методът Ендер-мология бързо се оценява отвъд океана и в момента е хит в американските центрове за красота.

Апаратът CELLU M6 преструктурира кожната съединителна тъкан, стимулира кръвната и лимфна циркулация и улеснява премахването на токсините. Като задейства естествения процес на организма за изгаряне на излишните мазнини Ендермология тонизира, стяга, а тово води до гладка кожа и по-слаба, по-финна фигура.

Друго предимство на Ендермология е, че със своя успокояващ и релаксиращ ефект се бори и със стреса, който е в основата на редица патологии, дискомфорт и непълноценност на индивида.

В допълнение на способностите си за терапевтично и естетическо лечение Ендермология може да се бори и с проблемите на застаряването. С увеличаване на възрастта обменните процеси се влошават и кожата загубва еластичността си.

Чрез увеличаване на локалната микроциркулация третирането на лицето с Ендермология възстановява трофиката на съединителната тъкан и допринася за редуциране на бръчките и локализирането на мастните торбички. Така тя се бори с нежеланите последици от остаряването. Ендермология дава на жената това, което тя винаги е желала: по-младо, по-красиво тяло в пълна хармония.

Как въздейства Ендермология върху тялото?

Всяка терапия с Ендермология трае приблизително 35 минути и се провежда 2 пъти седмично в поредица от 14-20 процедури. По време на терапията пациентът носи специално трико. Забележителните разултати от Ендермология могат да се потвърдят чрез измерване на обиколките и снимки направени преди и след лечението.

CELLU M6 е снабден с високо усъвършенствана глава за терапия, която чрез всмукване захваща кожата, чиито структури биват благоприятно повлияни от механичните движения на два моторизирани ролера/ролки.

Дермалната и хиподермална съединителна тъкан, която може да се сравни с “гел”, който често е прекалено гъст, става по-течен и гладък още с първите вдижения. Комбинираното движение от ролерите, които безпрепятствено захващат и отпускат кожата и ритмично извършените движения променят плътността на тъканите и подобряват клетъчната обмяна. Отпускането и намаляването на натиска върху артериалните, венозните и лимфните структури веднага води до приток на кръв. Заедно с нейните ценни елементи тъканта се трансформира, а кожата и подкожието изтънява. Стимулира се произвеждането на колаген и еластин, което прави кожата мека и гладка.

Ендермология активно и пасивно стимулира мускулите като ги снабдява с важни хранителни вещества и допринася за добрия тонус и форма на тялото.

Общи условия

Активация на акаунт