Заведения в Бургас

  • 110 645
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Дойде време и за такава тема, дано е полезна на повече хора. Тук може да обсъждаме всякакъв тип заведения - за хранене, нощни клубове, нови кафенета, всичко. Споделяйте всеки път щом нещо не ви е допаднало или обратно - много ви впечатлило.

На първо време се сещам, че в "Инканто" не са много коректни относно картите за намаление. Моето семейство, както и други приятели сме доста редовни, но никой не беше чувал за тези карти, преди да се изпусне един нов сервитьор.

# 1
  • София
  • Мнения: 138
Супер и аз се записвам в темата !

Освен изброените в предишната тема за Бургас , се сещам за Малибу и новото Малибу до него - боровинковият шейк е страхотен. Пиците също не са лоши, обслужването е много добро.

Изобщо Малибу май ще се окаже най-успешното и задържало се на пазара заведение. Винаги има хора !

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 4 023
и какви са тези карти в Инканто

# 3
  • Мнения: 2
ами тогава и тази тема ,която е и първа между другото ,да ни е честита и още много да има , и дано да отварят все по хубави ресторанти в най-хубавия град за живеене    bouquet   Peace  Hug

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 18:11 от Бургаско Renni

# 4
  • Мнения: 2
От старото Малибу аз пък хич не съм впечатлена и по-точно от обслужването. На няколко пъти сервитьорката едва ли не ми се караше за това, че знам какво искам. Едва ли има нещо толкова в сложно в част от поръчката - Нормално кафе в голяма чаша с малко мляко.
За "новото" (то вече не е ново де) само хубави неща мога да кажа. Харесва ми и обстановката, и обслужването и това как правят нещата. Често сядаме с момичетата там и съм доволна.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Карти за намаление, каквито има в Луксор.
Разликата е, че на едното място още като седнеш сервитьорката те пита имате ли и ако нямате, до края на вечерята ви я носят. Докато в Инканто това е добре пазена тайна. Rolling Eyes
Когато се издаде новия сервитьор питахме другата част от персонала, които едва ли не за приятели ни имали. Отговора беше, че трябва да имаме определена консумация, която не разбрах как се преценява и от кого.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 641
Благодаря за темата   bouquet
Във Фенси картите ги предлагаха в началото, малко след като го откриха. Искаха 4 посещения за месец със сметка над определена граница, но не помня каква. От тогава не съм виждала да споменават нещо такова.
Иначе заведението не ни струва. Ходим там единствено заради детето - просторно, не е задимено и  има детско меню с иначе кофти играчки, но той много им се радва Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2
Да сте ходили в кафе Ena ,чувам,че цените там били като тези в това кафе Боржуа за което се говореше преди време? А иначе изглежда готино . newsm78

# 8
  • Мнения: 1 813
В "Буржоа" цените не бяха ниски, но не и фантастични, освен специалното индонезийско кафе, което струваше 80лв еспресото.
На "Ена" са като на повечето кафенета, не съм забелязала фрапираща разлика. Хубаво е, аз много го посещавах миналата зима, но от лятото паяците започнаха да вдигат колите  отпред и ..  Tired

# 9
  • Мнения: 2
значи да не вярвам на слухове  hahaha

# 10
  • Мнения: 1 813
Определено не.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2
Напълно съм съгласна за Буржоа. Цените не бяха някакви космически, виждала съм къде къде по-високи.
В Ena съм ходила няколко пъти, но не е моето кафе. Паяците си оказват сериозно влияние, не е толкова пълно колкото беше преди. Не искам да си паркирам колата много далеч от кафето.

# 12
  • София
  • Мнения: 138
Момичета , а съществува ли още заведението на футболиста.....забравих му името Sad , което е срещу старото Хепи. Беше доста приятно , с градина и храната не беше лоша

# 13
  • Мнения: 2 456
Момичета , а съществува ли още заведението на футболиста.....забравих му името Sad , което е срещу старото Хепи. Беше доста приятно , с градина и храната не беше лоша
Съществува още.На Кишишев е,но името на заведението го забравих.Нещо с буква или две беше. Blush

# 14

Общи условия

Активация на акаунт