Падна ни първото зъбЧе

  • 1 773
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 017
МомиЧетааа, падна ни първото зъбЧе  Grinning

Аз ве4е споделих в седми4ната, ама така се вълнувам, 4е и тема пускам (да ме простите  Embarassed)
Ама така може да си направим статистика на паднали зъб4ета  Hug, 4е и с много от ва6ите де4ковци скоро 6те се слу4и  Hug

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ихаааа, мамо В Hug Heart Eyes....нашто първото току що покара hahaha Joy....ще има да чакаме zа първо паднало.....да ви е честито  bouquet ( не zнам честити ли се  Embarassed )

# 2
  • Мнения: 1 017
Ами аз приемам поздрави  Hug Hug

знае6 ли, 4е ни падна първо това, което и първо се появи??   bouquet

6те имате мъни4ко зор4е докато избият, ама пък после...една усмивка, една красота  Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 208
Честито!!!Да Ви е наслука!!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 533
Честито!
Здрави нови зъбки да порасват!
Спомням си, че много одавна когато падна моето първо зъбче го хвърлих нависоко и си пожелах нещо.

# 5
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Честито!
Някои чакат да се появят ,други чакат да паднат tooth
Живот!
Да са здрави буболечетата yes yes yes
Аз ги хвърлях на покрива и казвах :"На ти вранче зъбче ти ми дай паричка" Laughing

# 6
  • Мнения: 1 017
благодаря моми4ета   bouquet

и на мен ми се иска "по български" да го направим, ама с тоя Франклин...

# 7
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Честито mamoB i Gogo Grinning

И на нашият батко му падна зъбчето на 4 годинки( всъщност зъбчетата, защото и другото последва след около месец).Порастнаха му много бързо новите. Сега вече ни липсват 4, но растът доста бавно. Rolling Eyes

Знаеш ли, че и аз забелязах, тази закономерност, паднаха първо тези зъбчета, които и първи прокараха Simple Smile

Чувала съм, че било добре да се хвърли в течаща вода(демек река), но ние си ги пазим всичките Rolling Eyes Grinning

Успех и с останалите  bouquet Heart Eyes Hug

# 8
  • Мнения: 1 017
Честито mamoB i Gogo Grinning

И на нашият батко му падна зъбчето на 4 годинки( всъщност зъбчетата, защото и другото последва след около месец).Порастнаха му много бързо новите. Сега вече ни липсват 4, но растът доста бавно. Rolling Eyes

Знаеш ли, че и аз забелязах, тази закономерност, паднаха първо тези зъбчета, които и първи прокараха Simple Smile

Чувала съм, че било добре да се хвърли в течаща вода(демек река), но ние си ги пазим всичките Rolling Eyes Grinning

Успех и с останалите  bouquet Heart Eyes Hug


 Heart Eyes Hug

# 9
  • Мнения: 2 825
Честито  Wink
И скоро да се похвалите с нови здрави зъбчета  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 244
Ха, честито щърби дядо! Laughing
На нас пък вчера ни излезе последния зъб Party, а каката само ходи и се дебне пред огледалото кой зъб се е разклатил Joy

# 11
  • Мнения: 1 017
мерси Фиди и Кларка  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 017
Честито:)
ЗНачи вече е минала зъбната Фея- така ли се казваше  Embarassed?

# 13
  • Мнения: 1 238
Честито на детенце! Нека му израстне хубаво бяло и здраво зъбче на мястото на старото!



П.С На 4 години не е ли рано? На мен първия ми зъб падна на 6 и половина.  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
А зъбната Фея какво ви донесе? Wink Wink Wink Wink

# 14
  • Мнения: 1 017
Честито:)
ЗНачи вече е минала зъбната Фея- така ли се казваше  Embarassed?


благодаря   bouquet
абе не е минала феята о6те, бе6е неподготвена (ние сме се уговорили за подарък, така 4е с пари4ка не можех да мина... newsm78)

Общи условия

Активация на акаунт