Ортодонт с богат опит при шини - Варна

  • 62 679
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 746
Здравейте,

синът ми е на 11 години и има нужда да се подредят зъбите му. Водих го на преглед при така широко препоръчваната във Варна д-р Стефанова, каза ни че положението не е сложно и лесно ще се коригира. Обаче малко ме учуди твърдението и, че единствения възможен начин за корекция са брекетите - цена за от-до 3500 лева за нашия случай. Или иначе казано, прозвуча ми като или слагате брекети или нищо не може да се направи и ще си ходи с криви зъби. За семейството ми това е огромна сума, за да си позволя да я дам за някакви телчета. Предпочитам да инвестирам тази сума в подготовката за училище и кандидатстване след 7-ми клас и спортните му занимания. Затова, моля ви, ако някой знае опитен ортодонт с много практика в шинирането, ще съм благодарна за координати.

# 1
  • Мнения: 62
Men sa6to me interesyva 6te sledq temata

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 768
viva тази д-р Стефанова на която кабинетът и е до Нептун ли?
И аз се интересувам за ортодонт, че синът ми има два леко криви предни зъби и другата или подругата седмица мислех да запиша час при въпросната д-р  Стефанова.

# 3
  • Мнения: 2 746
Да, за същата д-р Стефанова на сп. Нептун става въпрос. Кабинетът и е изключително луксозен, оборудването е ново, всички са любезни, усмихнати, но както казах, останах със смесени чувства от ултимативния и тон. Особено предвид цената на услугата. Затова заведох сина ми за второ мнение при д-р Янева, кабинета и е на ул.Хаджи Димитър 2. Вярно, няма нищо общо с лъскавата обстановка при Стефанова, обаче останах очарована от ортодонтката. Получих точно, ясно и изчерпателно обяснение за състоянието на зъбите и какво може да направим, за да има детето холивудска усмивка  Simple Smile Та според Янева, брекетите далеч не са задължителни в нашия случай. Като изрично искам да кажа, че не съм и споменавала за консултацията при Стефанова. Самата Янева предложи като първи вариант шините, а ако желаем - тогава брекети. Затова смятам да се доверя на нея. Изглежда има опит със шините и е уверена, че ще изправи зъбите на сина ми по начина, по който тя умее най-добре.

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 13:59 от viva_nova

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Благодаря ти за изчерпателната информация  bouquet.
Колко струва прегледа при  другата докторка?

# 5
  • Мнения: 2 746
20 лева, а при Стефанова е 30.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Мерси viva   bouquet.
В една друга тема в която пиша една съфорумка водела децата си при д-р Арнаутска, ти чувала ли си нещо за нея ?
И също да те помоля за телефона на д-р Янева може и на лични.
Между другото аз също нямам пари за брекети, та се надявам с шини да стане нашта работа Praynig, ако ли не детето ще си ходи с криви зъбки милия.

# 7
  • Мнения: 2 746
Да, чувала съм добри отзиви. Доколкото знам, Арнаутска е доста натоварена с пациенти.

Телефон на Янева 62-55-45

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Водих сина ми при д-р Янева, прегледа го и каза, че е още рано за шини и такива ще слагаме на есен, обясни ми ,че има дълбока захапка и тя ще се оправи с носенето на шини  в продължение на 2-3 год.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1
Здравейте мами,
преди няколко дни слагахме шини на моя син и минах през същия сложен избор:)
Накрая се спрях на д-р Бъчваров и .....ура,извадих късмет,човека си разбира от работата и е много внимателен.
Слагахме шини на горните зъби като цената е 300лв. пакет - шини и поддръжка  два пъти в месеца!

# 10
  • Мнения: 2 746
Не съм доволна от Бъчваров, заради него сега втори път слагаме шини при Янева.

# 11
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
И ние сме се насочили към Янева- изглежда мила, дано се окаже добра и като професионалист.

# 12
  • Мнения: 84
Горещо Ви препоръчвам д-р Майя Грашкина. От понеделник до сряда е във В.Търново, а в четвъртък и петък работи във Варна. Ние  пътуваме до  В. Търново и там всичко е организирано перфектно. Прегледът и панорамната снимка се правят на място и са безплатни - само срещу здравна книжка. Следва консултация и според това какво трябва да се прави и какъв резултат се очаква във времето правите на място избор - шини или брекети. Клиниката е специалиизирана само за това. Перфектно! При нас резултатът е видим, но продължаваме с носенето.

# 13
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Ами ние сме при д-р Стефанова, с шиничка от снощи. Доверявам и се, защото направи чудеса с зъбите на племенниците ми. А иначе цените на бреките мисля, че са такива навсякъде. А и д-рката е много точна, държи си на работата и знае какво прави.

# 14
  • Мнения: 84
Честито! Най-важното е човек да ходи там, където вярва, че ще му помогнат. Пожелавам Ви бързи и трайни резултати.

Общи условия

Активация на акаунт