maybelline dream matte mousse

  • 2 944
  • 36
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 Преди време имаше такава тема, ама нямам време да ровя назад. Както и да е - нямаше в БГ. Е да, ама вече има. Иде реч за ето туй нещо: http://www.maybelline.com/products/productDetail.aspx?prodid=229
 Струва 13.90 и е добра находка според мен. Аз естествено тутакси се сдобих с него, нищо, че се бях понесла за очна линия.

# 1
  • Мнения: 377
Изпробва ли го вече и би ли споделила впечатления. Благодаря.

# 2
  • Мнения: 1 809
Здравей!Моля те,кажи ми малко повече подробности за това чудо-как действа,какъв ефект има,изобщо за впечатленията ти.Като фон дьо тен ли е?Аз малко като малоумна,ама понеже каза че го имаш,та затова разпитвам така EmbarassedБлагодаря предварително!  bouquet  

# 3
  • София
  • Мнения: 9 457
Е, браво, радвам се, че сподели Simple Smile! Страхотна придобивка! Grinning
Ти пробва ли, го? Как е? Като кремче, ли е? newsm78

# 4
  • Мнения: 5 317
изглежда страхотно.може би е като тониращ крем?

# 5
  • София
  • Мнения: 5 828
mousse - фон дьо тен ли е или руж?

# 6
  • Мнения: 3 478
Ми според мен тя говори за фон дьо тена, ама наскоро излезе и руж такъв само че в по-малко бурканче. Аз ползвам първото от лятото и съм много доволна-супер е. Много е пухкаво на консистенция, като нещо разбито изглежда, моята мазна кожа я замаскирва идеално.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мдаа, за фон дьо тен говоря, руж все още няма и девойките в магазина нямаха идея дали ще го има.
 Пробвах го , ама утре ще ви кажа със сигурност как е, защото все пак имах и фдт и пудра върху себе си. Много е приятно и има леко пудрен ефект, стои съвсем ествествено, ама каква покривност точно има - както казах утре ще докладвам.

# 8
  • Мнения: 1 116
Преди време имаше такава тема, ама нямам време да ровя назад. Както и да е - нямаше в БГ. Е да, ама вече има. Иде реч за ето туй нещо: http://www.maybelline.com/products/productDetail.aspx?prodid=229
 Струва 13.90 и е добра находка според мен. Аз естествено тутакси се сдобих с него, нищо, че се бях понесла за очна линия.
Аз имам такова, настина е много проятно, но повече използвам ето това http://www.maybelline.com/products/productDetail.aspx?prodid=241 и този руж http://www.maybelline.com/products/productDetail.aspx?prodid=245. Много естествено стоят, доволна съм.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз, като прочетох предишната тема, поръчах да ми донесат от Англия. Моята иначе мазна кожа обаче много се изсушава. Но сигурно е и защото ползвам неподходяща основа - happy derm na loreal. иначе има добра покривност според мен.

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Момичета, сефтосах го днес и съм много доволна - има добра покривност, не седи изкуствено, напротив икономичен е освен всичко - абе доволна съм.
 Сега ще чакаме ружовете.
Танита, и аз имам такъв руж и съм доволна - много е естествен.

# 11
  • Мнения: 5 647
Мдаа, за фон дьо тен говоря, руж все още няма и девойките в магазина нямаха идея дали ще го има.
 Пробвах го , ама утре ще ви кажа със сигурност как е, защото все пак имах и фдт и пудра върху себе си. Много е приятно и има леко пудрен ефект, стои съвсем ествествено, ама каква покривност точно има - както казах утре ще докладвам.

А откъде го взе?

# 12
  • Мнения: 1 091
bomboto, сподели моля те откъде си го купи!!! Искам и аз... Продава ли се в повечето магазини за козметика или само на определено място го има?

# 13
  • Мнения: 1 809
Момичета извинете ме,че пак връщам темата,но ми се иска да получа малко информация за това нещо newsm78Много ми се иска да си го купя ,но бих искала да ми кажете вашето мнение-доволни ли сте,как стои на лицето,матира ли...изобщи всичко свързано с продукта.Благодаря ви предварително  bouquet

# 14
  • Мнения: 130
За да не пускам нова тема, ще попитам тук: ползвали ли сте спирала на Maybelline и доволни ли сте?
Моите мигли не са редки, но руси. Досега ползвах на Oriflame, но не съм особено доволна и като гледам рекламата, плакне окото... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт