Силистра

  • 21 293
  • 294
  •   1
Отговори
  • Силистра
  • Мнения: 288
Има ли майки от силистра?
А такива които са родом от града, но живеят в др. градове?

Последна редакция: сб, 11 фев 2006, 02:19 от Mamma

# 1
  • Мнения: 1 417
И аз съм , ама от 7-8г. живея в София Simple Smile Ако има още някоя мама в София, ще се радвам да се видим, а най-вероятно и ще се познаваме по физиономия...

# 2
  • Силистра
  • Мнения: 288
явно сме кът в този сайт, радвам се все пак че не съм само аз от Сс!Да ви дажа честно невярвах изобщо че има силистренки, които да са в нета.
Сигурно се познаваме, не сме много голям град?

# 3
  • Мнения: 4 414
айде и аз да се запиша...от 13 години не живея в Силистра - може и да не се познаваме:)

# 4
  • Мнения: 3 146
И аз се преброявам от Силистра. Живяла съм там до 14 годишна възраст.После Варна, София, Монреал. Скоро може и на Луната Grinning. Обаче съм старичка и едва ли ме познавате. Grinning

# 5
  • Мнения: 433
Да  се запиша и аз. От Силистра съм и продължавам да живея в Силистра. Мислех, че освен мен и още една мама dee dee няма други от Силистра.

# 6
  • Varna
  • Мнения: 288
Здрасти и от мен Simple SmileИ аз съм от Силистра,но от 7-8години живея във Варна

# 7
  • Мнения: 105
Леле-е-е-е.... От юни месец съм в тоя сайт и вече не вярвах, че тука идват съгражданки... Има и други от Силистра, ама живеят в чужбина. Еха-а-а-... Добре си дошла!  bouquet
Извинявам се за Оф-я,но моля тази госпожа да си почисти пощата,че не мога да и пиша ни лични  Party
Нямам ти maila,да пиша там-изтрила съм го явно....

# 8
  • Мнения: 487
Може да броите и мен, въпреки, че и аз не живея вече в Силистра

Последна редакция: сб, 21 окт 2006, 16:45 от Пиратка

# 9
  • Мнения: 433
Брей, че ние не сме били чак толкоз малко, бе!

# 10
  • Мнения: 1 655
И мен бройте от Силистра!
Е аз от 7 год. не живея тук но се върнах да родя при мама!
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Тя ми е най-голямата помощ! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 11
  • Мнения: 575
Ето и аз да увелича бройката за силистренските мами.
Само, че не живея там от 6 години. Сега съм омъжена в Благоевград, но родителите ми са все още там. Така че се прибирам по родния край.

# 12
  • София
  • Мнения: 161
И аз съм от Силистра, но от 10 години живея в София, сега през март обаче ще посетя родния град, с Малчо ще ходим на плуване там....Ами поздрави на всички мамчета от Силистра....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 247
Здравейте и от мен Grinning От 7 години съм във Варна. Поздрави на всички мами и бебоци newsm68 smile3521

# 14
  • Мнения: 133
Хайде и аз да се включа, макар че от 16 години живея във Варна. Още повече, че много харесвам градчето си и се гордея с него. Често си идвам в Силистра и ми е много приятно-имам чувството, че съм в някое тихо курортно градче. За съжаление все по-рядко виждам познати лица.
Казвам се Светла, на 34 год. Embarassed Embarassed EmbarassedПрез септември чакам да стана майка за трети път(живот и здраве). Имам дъщеря Бояна на 7 год. и син Александър на 4 год. И... както вече писах във форума: на есен ще съм с първокласничка, бебе и едно по средата. Нещо като 3 в 1 - надявам се да е "очаквано добра комбинация".  #2gunfire
Поздрави на всички в Силистра и ако някой ме е познал ще се радвам да ми пише на лични съобщения.

Общи условия

Активация на акаунт