Май и аз ще се присъединя :((

  • 1 363
  • 9
  •   1
Отговори
Момичета, здравейте! Май и аз ще се присъединя към вас...Накратко - бременност (четвърти месец), татко - страхливец, който избяга от мен и огромно желание да си родя бебенце...
Основни грешки :
1. Двугодишна връзка с женен мъж, обещаващ развод...сериозна, със съвместно съжителство, планове за дете и осигуряване на дом...
2. Сляпа любов....
3. Други разни.

След като се нанесохме в новата къща се изплаши да не му забранят да си вижда децата и си обра крушите...В момента мисли  newsm78 ....
Това е от мен засета. Олекна ми. Целувам ви   bouquet !

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
Дано не ти прозвуча грубо, но ти до голяма степен си си избрала този път. Щом не се е развел като сте заживяли заедно ,защо да го прави като забременееш? Много ясно, че ще бяга от отговорност. Щом си е избягал от жената и децата без да имат развод, не знам какво си се хванала на това хоро. А това с безкрайните обещания за развод, мислех, че може да се разбере само и по филмите. Имам приятел в подобно на твоето положение (само дето не е в 4-тия месец  Joy ) аз му казах да изгледа два три филма от този род и ще открие отговорите на въпросите си дали тя няма да се разведе най-накрая. Същия съвет давам и на теб! Бъди силна за детенцето и не му се давай на този бъзльо, който не знае какво иска!

# 2
  • Мнения: X
Не съм много съгласна с постоянните критики тук, особено към новопостъпващите мами. Не стига с каква скорост се увеличаваме, не и стига на нея болката от ставащото, ами да поема и критика. Миличка, чака те дълъг и труден път, но няма да се отчаиваш, нали? Кураж ти пожелавам и аз.  Hug

# 3
  • Мнения: 934
Ама многооооооооо познато, няма да те приветствам с добре дошла, защото никак не е за добро. И аз ти пожелавам кураж и много търпение Hug Hug

# 4
  • Мнения: 193
И от мен същото пожелание за повече търпение и смелост. Hug

# 5
Благодаря за топлото посрещане...Няма да обяснявам точно на вас как се чувствам и защо се е стигнало дотук...просто в момента нямам сили за нищо и освен малкото слънчице нищо друго ни ми дава кураж  Cry. Знам, че тепърва ще ми е все по-тежко, но аз съм си избрала кръста, ще си го нося...

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Здрасти,
определено джджа е права, че си избрала пътя си САМА. Няма да обяснявам - ти си го знаеш. Дай боже да имаш сили да продължиш засега сама, пък после - знае ли се! Щаслива бременост - щото щом я желаеш - ще се справиш. Не е лесно, но и моята бременост беше адски трудна и тежка /в психически план/, но това не ми пречеше да не се отчайвам и защото САМА се бях докарала до там - да се боря със зъби и нокти за каузата си! Но силите идват не от бебето, а от съзнаването за ЛИЧЕН избор и от ОТСТОЯВАНЕТО му! ЗАтова джуджа е права - предоверила си се /ти си знаеш как и защо/, но от тук насетне - бъди трезвомислеща за ДВАМА! Щото вече сте двама и от тук насетне никога не щи сама!
Пък ние с моя ДАни бебе ти пожелавеме повече щастливи мигове и лека бременост! Бъди силна за двама!

# 7
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравей,
не съм от този отбор както се наричате Вие мили дами, но искам да Ви кажа само - Смелост и само напред, не сте единствени, няма да сте и последните за огромно съжаление и не се страхувайте.
Скъпа, ако имаш нужда си поговориш с някой ей така, въпреки че може би ще си кажеш "Тя не разбира", мога поне да те слушам и да изкараш яда си -  пиши на лични и с радост ще откликна Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 6 477
Здравей, мила и от мен! Разбирам те напълно, само недей да се забиваш сега в питания от рода - къде сбъркахме и защо се стигна до тук...Аз лично съм си изградила философия - не съжалявам за минали неща, не мога да ги променя...а са се случили понеже е трябвало да научим нещо за себе си, за живота и въобще! Така че, приеми положението  като един по-особен и труден урок  сега, който обаче ще го научиш, няма начин....И най-хубавото е, че в научаването му няма да си сама, а ще си имаш помощник.....Вярно, че в началото помощника само ще реве и ще изисква...ама после да видиш само като ти се усмихне и каже: Мамо, гуш...абе виждаш, че си е струвало цялата трудност!
Брей, днес ме е напънала романтиката! Ама, понеже навън е зимно и студено, та реших малко по-оптимистично да пиша  bouquet  bouquet  bouquet Лека бременност и много сила и смелост! Hug

# 9
  • Мнения: 6 472
В тази ситуация мога да ти кажа само едно - гледай напред! Не можеш да върнеш миналото, тъй че не живей с него.

Общи условия

Активация на акаунт