Любими храни

  • 542
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 516
Иска ми се,майките,които имат де4ица навършили ве4е годинка,да споделят,кои са любимите манджи на хлапетата им.Имам впредвид, ястията които винаги ядат с удоволствие(изклю4вам сандви4и и гризини).Отказах се от детската кухня по ред при4ини и ще ми е интересно да разнообразя менюто на синът ми,като изпробвам нови неща.
Ние изобщо не сме от много ящните(но су4е винаги с апетит Wink).
Колкото и да неиска да яде  при никнене на зъб4е,никога не отказва   ка4амак - приготвям го с краве масълце,изцедено сирене и поръсвам с малко 4ервен пипер.
Вие сте наред:
Sorry,ако е имало подобна тема.Даже някой,ако даде линк към сходна такава,много ще съм му благодарна.

# 1
  • Мнения: 303
Крем на Д-р Йоткер, топено сирене

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Ние уважаваме много супа-топчета, зеленчукова супа с натрошено вътре сиренце, млечно-тиквен крем, кисело мляко с бисквити.Последната седмица, като е болен, яде почти само кисело мляко с бисквити "Закуска" Sad

# 3
  • Мнения: 6 243
Интересно, днес и аз си мислех за това newsm78
Ирина е готова да яде винаги и при всякакви обстоятелства пиле с ориз. Обича много и спанак и др. зеленчуци с ориз или булгур. Другите неща, които харесва - пудинги, каша грис, мляко с ориз... е, там е имало откази понякога. Но тези двете манджи - никога.

От готовите храни умира за шунка с макарони на Хип, ама вече рядко й се дава. Grinning

# 4
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Ами Вики е мноооого трудна с храненето. Единственото нещо, което не отказва е цицата Grinning Любими храни са й тараторът с малко чесън и буквички Laughing (макарони във вид на буквички), пюре от тиква купешко и пюре от сладки картофи купешко (домашни не ги иска), пъпеш. И като прибавим единсвеният вид сереали, които яде на закуска, маслини и малко сирене и ще изчерпаме продуктите, които консумира, е, плюс още някой друг плод Grinning.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 381
Никога не отказва кисел - нишесте с вода, бисквита и плод. Не го правя гъсто, а по-редичко и тя редовно излапва по 200 и повече грама.

# 6
  • Мнения: 5 255
Иска ми се,майките,които имат де4ица навършили ве4е годинка,да споделят,кои са любимите манджи на хлапетата им.Имам впредвид, ястията които винаги ядат с удоволствие.

Всичко рибно - калкан, моруна, сьомга и т.н., било то готово или приготвено от мен.
Напоследък забелязах, че много обича маслини /които накисвам предварително, за да се обезсолят/.

# 7
  • Мнения: 7 106
Много обича супи - всякакви, както и таратор. Домати със сирене, бананова каша на Хип(то и аз я обичам Blush), мляко с грис, качамак, овесени ядки с мляко и банан, банан, круша и изобщо почти всякакви плодови пюрета. От манджите харесва руло "Стефани" от кухнята, мукака (но я разреждам със супа, че като е суха се дави), ориз със зеленчуци, но пак да има някакво сосче, изобщо предпочита по-сочни и воднисти храни.

# 8
  • Мнения: 1 645
Ами ние с манджите сме много зле - но най много обича пиле със спанак и мерджемек(турска крем супа от червена леща)
Мляко с бисквити никога не отказва + ванилов и карамелов пудинг(купувам ги готови от Била или Метро) и извара с банани на Хип.
А забравих - обожава китайски ориз #Crazy,но гледам да му давам колкото се може по рядко.

Общи условия

Активация на акаунт