Denver, CO

  • 572
  • 9
  •   1
Отговори
Zdraveite,

Za pruv put vlizam vuv vashia forum i sluchaino popadnah na temata "Koi sme nie".  Az sum bremenna v 5ti mesec i jiveia v Denver suchto ot okolo tolkova. S drugi dumi predstoi mi bremenneene, rajdane i otglejdane na dete v izkliuchitelno nepoznat grad.  Zabeliazah che Yorri, 11boby11 i MAryG suchto sa ot tuka i tui kato ne poznavam nikakvi  bulgari v shtata shte mi e mnogo priatno i polezno ako niakoi ot tiah spodeli mnenia i vpechetlenia.  V momenta  izbiram Lamaze classes i ideia si niamam za kakvo triabva da gledam i koi sa dobri, da ne govorime za miasto za rajdane, midwife ili doktor i drugi takiva   newsm78

Blagodaria vi predvaretilno

# 1
  • Мнения: 780
Добре дошла при нас!!   bouquet Hug
Вярвам, че момичетата с удоволствие ще ти помогнат с каквото могат!
Всички тук са безкрайно отзивчиви и мили!
А за купона.. сама ще се убедиш!  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 7 430
welcome

Момичетата с удоволствие ще ти подадат ръка Wink а и ние сме тук - за да помагаме Hug  bouquet
Леко бременеене ти пожелавам preggo newsm10

# 3
в отбора Саби.
Дано се включи някоя от тези девойки, пък знае ли човек, може и някой "нов" да се престраши да се обади пак от същото място  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 629
Саби, здравей и добре дошла при нас  Hug

Аз живея в Денвър и много се зарадвах като ти видях темата. Аз също съм тук от скоро. Сина ми се роди в България  така, че не мога да съм ти от полза с личен опит за въпросите, които имаш относно болниците. Мисля си обаче, че избора ти на боница би зависел от здравната осигуровка, която имаш. Ти с каква си? Сестрата на мъжа ми роди през май месец (тя беше с Кайзер) и, ако имаш същата осигуровка мога да  я разпитам за нещата, които те интересуват.

Ние живеем в южната част на града. В областта, на която й казват Денвърски Технологичен Център. Ако си някъде на близо може да се видим някой път. Ще ми е приятно да се запознаем

# 5
  • Мнения: 2 257
Първо добре дошла и нека ти кажа, че момичетата тук са наистина разкошни!
Аз не съм в Денвър, но мисля, че принципа на действие е доста сходен по всички щати. Ако правилно съм разбрала си бременна и си в Щатите от едно и също време, нали? Досега не си ли ходила на консултации тук? Обикновено като отидеш на втората консултация след установяване на бременността, те подхваща една жена и ти дава пълни разяснения къде можеш да родиш, колко ще ти струва, какви педиатри дори би могла да ползваш , след като се роди бебешока. Разясняват ти всички изследвания по седмици и месеци, които ще ти бъдат направени, питат те дори искаш ли да обрежеш детето, ако е момченце. Дават ти безплатни витамини за около месец и цели торби с подаръци....Много е важно да имате добра застраховка, защото тогава бременността ще ти излезе почти без пари.
Ще се радвам, ако съм ти помогнала малко.

# 6
  • Мнения: 964
Здравей аз съм в Чикаго и съм бременна в 24 седмица с близнаци.Ползвам социалната застаховка за бременни с която всичко е безплатно,(всеки щат има такава)Ходя при гинеколог лекар директно в болницата кадето мисля да раждам,мисля че мога да ти помогна с малко информация от личен опит пиши ми на личният и питай конкретно какво те интересува,знам колко е лошо да си в невидение и аз бях така в началото.В САЩ съм от три години 2 изкарах в Флорида и от 1 съм в Чикаго,Ще се радвам да помогна с каквото мога.Успех.

# 7
  • Мнения: 7 091
Zdraveite,

Za pruv put vlizam vuv vashia forum i sluchaino popadnah na temata "Koi sme nie".  Az sum bremenna v 5ti mesec i jiveia v Denver suchto ot okolo tolkova. S drugi dumi predstoi mi bremenneene, rajdane i otglejdane na dete v izkliuchitelno nepoznat grad.  Zabeliazah che Yorri, 11boby11 i MAryG suchto sa ot tuka i tui kato ne poznavam nikakvi  bulgari v shtata shte mi e mnogo priatno i polezno ako niakoi ot tiah spodeli mnenia i vpechetlenia.  V momenta  izbiram Lamaze classes i ideia si niamam za kakvo triabva da gledam i koi sa dobri, da ne govorime za miasto za rajdane, midwife ili doktor i drugi takiva   newsm78

Blagodaria vi predvaretilno



Здравей, аз не съм в Денвър( в Пенсилвания съм), но исках да ти пожелая лека бременност и Добре дошла Simple Smile

# 8
Mnogo blagodaria na vsichki.... mnogo ste otzivchivi,

Bambi az na South High street, na niakolko preki ot DU. Mnogo shte se radvam da se vidim i da piem po kafe. A za zastrahovkata... Aethna e i e dost adobra. Do sega sum platila okolo $20 za vsichko.

Uspeh na vsichki

# 9
  • Мнения: 4 629
Саби,

 За твоята застраховка за съжаление не мога да ти помогна с инфо относно болниците

Пускам ти телефона ми на лични. Ние живеем значи горе-долу близо. Обади ми се като имаш възможност. Аз не работя вкъщи съм си с бебо така, че имам доста свободно време за срещи. Ще чакам да ми звъннеш

Общи условия

Активация на акаунт