Малко снимки от престоя ни до сега

  • 1 199
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
Най-после успях да кача снимки от пребиваването ни в БГ до сега... както знаете пристигнахме в началото на октомври и вече успяхме да сварим ракията, да направим киселото зеле (тук дадох зор на тати, че няма за кога да го чакаме  Joy ), разходхме се и до В. Търново и Варна. Е, имахме както винаги и незабравими "срещи" с различни инстанции като НОИ и Социланите.. но те са си както винаги колоритни и без тях щеше да е някак непълно гостуването ни тук.  Wink
Ами да ви оставя да гледате снимки!
Много си ви обичам и макар и да нямам много време да пиша, следя доколкото мога новините при вас!
Целувки и много прегръдки на малчовците и вас!  Hug Hug Hug
Ето го и линка: http://au.pg.photos.yahoo.com/ph/gjy46/my_photos

# 1
  • Мнения: 964
Аууу какво ви стана на оченцето?Каква е тази рана юнашка?Милото направо ми дожаля Cry

# 2
  • Мнения: 780
Аууу какво ви стана на оченцето?Каква е тази рана юнашка?Милото направо ми дожаля Cry

Геройска среща отблизо с люлката  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 017
оооо, толкова са ви хубави и емоционални снимките  Hug Hug
мъ4но ми стана за вкъ6ти...
приятно прекарване ан остатъка от ваканцията...  bouquet

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Много ми харесаха! Вие със сестра ти близначки ли сте?

# 5
  • Мнения: 1 238
Ех че хубаво Милииии.......
направо ми домъчня че не успях да заведа Оли на село и тя да се повози на каруцата на дядо Cry Cry Cry Cry
Много са ви хубави снимките, а двечките са като принцески. Много сладка е и снимчицата в самолета където са и двете с бибите Grinning Grinning Grinning Grinning
Кейт много ли плачка като се удари на люлката? Милото детенце, кой знае как го боли...

Приятна ваканция ви желая и скоро да покажеш още снимки.
П.С Много готин изглед си имате от терасата в Свищов. Grinning Grinning Sunglasses Sunglasses

# 6
  • Мнения: 1 854
Хубави снимки, Мили Grinning
Настина много си приличате сьс сестра ти, като близначки сте Wink. Мьжьт ти сигурно за пьрви пьт се качва на каруца?
И как си ги надписала само снимките, с посвещения дори - страхотни са!А децата ти са като перлички Hug

# 7
  • Мнения: 5 183
Мили, снимките са прекрасни. Много кми харесаха и ме настроиха носталги4но. как е о4енцето на Кейт сега? Доста зле се е ударила явно!

# 8
  • Мнения: 4 212
Милото о4енце, да го нацуняш 4е да мине по бързо  Heart Eyes
Ама много се смях на снимката с братов4еда hahaha  Joy
Благодаря за снимките специално за Тея  Hug Отдавна не бях стъпвала то4но там.
Боже, каква разходка, Белинда сигурно гледа на вси4ко с голям интерес. Хареса ли им в кару4ката? Като кръщение им е било на малките за много неща.
Благодаря за виртуалната разходка  Hug да удариш по една ракийка за наше здраве с шопска салата, ама с наши си домате и краставици  Heart Eyes
Весело доизкарване  Peace
Кога се връщате?

# 9
  • Мнения: 2 825
Много са хубави снимките, Мили, да нацелуваш дечицата и дано бързо изчезне тази грозна синина от оченцето  Hug Hug Hug
И мене ме настроиха малко носталгично снимките.... но весело доизкарване на ваканцията и само положителни емоции от тук на татък  Simple Smile

# 10
Мамина сладунка  Hug . Ама как милно ми стана като видях Свищов  Flutter - нахлуха студентските спомени Tired Whistling Crazy Party Ама и мъглата нахлула Mr. Green Милич, кво пак са окопали около Саборната църква. Леле там в близост какви банички продаваха Flutter
Как блаженно са спинкали в самолета Hug
Мили, а как им се вижда времето (като се има впредвид от какво време сте тръгнали Grinning)
В коя част на Свищов живееш? Flutter - някъде около болницата ли?!
А това конче, до което е Белинда да не би да е било твое едно време Grinning

# 11
  • Мнения: 780
Много ми харесаха! Вие със сестра ти близначки ли сте?

Сестра ми е има-няма 5 години по-голяма от мен! Значи или аз съм одъртяла или тя младее  Mr. Green

Ех че хубаво Милииии.......
направо ми домъчня че не успях да заведа Оли на село и тя да се повози на каруцата на дядо Cry ...

Снимката с каруцата е като ходихме да варим ракията. То си беше преживяване и голяма емоция за всички!! И тримата за първи път се возиха!  Crazy


Мили, снимките са прекрасни. Много кми харесаха и ме настроиха носталги4но. как е о4енцето на Кейт сега? Доста зле се е ударила явно!

То беше рев, то беше чудо когато се удари.. но и аз много се бях уплашила, че много кръв тече и не можех да видя колко е дълбоко.. сега има съвсем малък белег, който се надявам скоро да изчезне.

да удариш по една ракийка за наше здраве с шопска салата, ама с наши си домате и краставици Heart Eyes

Всеки ден я уважаваме.. че и Гари се изучи и стана претенциозен и иска чушките (пардон пипера  Blush Grinning) да са винаги печени в салата и да има доста сиренце отгоре.. иначе не била шопска  Crossing Arms
А от Езерово ни дадоха домашна плодова и гроздова ракия от тамошния край.. и нея ще трябва да уважим тез дене  Sunglasses

Благодаря на всички за пожеланията! Когато имам време ще надпиша и кача още снимки! Още повече, че тези дни се очаква първия сняг - ще има кръщене пак    madnoel Nature Snowman Close-mas:

# 12
  • Мнения: 1 238
Мили кво казва мъжа ти за всичко това наоколо? Харесва ли му в Бг? Какви са му впечатленията? Много ще ми е интересно!

# 13
  • Мнения: 780
Мамина сладунка  Hug . Ама как милно ми стана като видях Свищов  Flutter - нахлуха студентските спомени Tired Whistling Crazy Party Ама и мъглата нахлула Mr. Green Милич, кво пак са окопали около Саборната църква. Леле там в близост какви банички продаваха Flutter
Как блаженно са спинкали в самолета Hug
Мили, а как им се вижда времето (като се има впредвид от какво време сте тръгнали Grinning)
В коя част на Свищов живееш? Flutter - някъде около болницата ли?!
А това конче, до което е Белинда да не би да е било твое едно време Grinning

Ооооооо, Хондич, извинявай, че те забравих, че и ти си учила тук.. И за теб ще направя повече снимки  photo
А разкопките са по повод на нов частен паркинг - демек пак някой пари ще прави.. ако знаеш колко много се е изменил площада около Съборната, нови сгради, мноооого магазини, кафенета.. центърът се е изместил там. Но баничките не са се изместили  eat
Иначе добре си се ориентирала, че съм до болницата.  Grinning
Кончето е на племенника - онзи с дългите крака от снимката с брат'чеда  Mr. Green
Децата се адаптираха без проблем към времето и ден не минава без да сме вън поне за час-два. Засега не са лепнали нищо и дано удържат фронта  Praynig Кейт даже ходи на градина 3 дена!!   Crazy Но после нещо явно е станало и сега категорично отказва да ходи, всеки ден правим пазарлъци, че няма да ходи на градина - иначе не дава да я облека! Close

# 14
На съборната имаше и едно мини пазарче. Него уринаха ли го. А от дискотеките кои ли са останали да функционират.  newsm78 Mr. Green
Може и една снимка на СА да щракнеш Flutter Heart Eyes (и старата, и новата сграда) - ако не ти е в трудност де.  Flutter
Значи викаш и детска градина посетихте ама не много успешно.
До кога сте там? Коледата и Новата година там ли ще посрещате?
Между другото и там съм родена Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт